Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jaranko, jako psycho fan jedynki, mam ból dupy że nie będzie w pudełku, bo to by była pierwsza gierka od dawna jaką bym kupił w pudle. 

Plus to co wspominał Asax, MS powinien sobie pluć w brodę, że wypuścił z rąk taką markę i studio. Dać im kreatywność i poniżej określonego poziomu nie zejdą, a AW2 wygląda jak mix najlepszych pomysłów Remedy i potencjalnie najlepsza gierka Remedy ever. 
 

Dawać mi pudełko. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, zloto napisał:

Ja mam jaranko, jako psycho fan jedynki, mam ból dupy że nie będzie w pudełku, bo to by była pierwsza gierka od dawna jaką bym kupił w pudle. 

Plus to co wspominał Asax, MS powinien sobie pluć w brodę, że wypuścił z rąk taką markę i studio. Dać im kreatywność i poniżej określonego poziomu nie zejdą, a AW2 wygląda jak mix najlepszych pomysłów Remedy i potencjalnie najlepsza gierka Remedy ever. 
 

Dawać mi pudełko. 

 

Chyba chciałeś powiedzieć trailer? ;)

Sam wiążę spore nadzieje z tym tytułem ale po tym co się dzieje w branży wstrzymam się z pochwałami aż będzie mi dane zagrać w skończony produkt. Dodatkowo mają u mnie minus za brak wydania pudełkowego i cyrki ze zmianą cen.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, drozdu7 napisał:

Miał pojawić się jakiś wydawca, były plotki nie?

Chociaż może kiedyś jakas edycja z dodatkami wleci jak Control, kto wie

 

Nie wiem ale byłoby miło gdyby się w końcu pojawił. Pierwszy AW jest grą, którą chętnie zatrzymałem w swojej kolekcji. Z AW 2 pewnie będzie podobnie. Zostanie ze mną jak ją w końcu kupię ale wygląda na to, że ze względu na wydanie cyfrowe ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Robię właśnie replay Alan Wake i materiały z dwójki wyglądają lepiej. Jedynka jest mocno schematyczna, ciągle biegamy po lasach od czasu do czasu zwiedzając miasto za dnia.

Mam dokładnie to samo wrażenie. Remastera jedynki nadrobiłem kilka miesięcy temu, żeby sequel wciągnąć ze smakiem, no i te trailery jak dla mnie już biją na głowę pierwowzór. Mam nadzieję, że będzie sporo tego deszczowego miasta nocą, przecież na oledziku to rozjebe mózg 

Edytowane przez number_nine
  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, mario10 said:

Tak masz rację, każda kolejna część gry powinna być lepsza, ale jedynka miała świetny klimat lasu, niepewności, ogólnie taki trochę psychodeliczny.
Bardzo mi się podobało. Oczywiście tą walkę czy eksplorację można ulepszyć, ale jako całość świetna gra.

Wygląda na to, że jeśli chodzi o psychodelę to tutaj będzie jeszcze lepiej :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...