Skocz do zawartości

Splinter Cell Remake


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

So, as we're building it from the ground up, we're going to update it visually, as well as some of the design elements to match player comfort and expectations, and we are going to keep it linear like the original games, not make it open world. How do we make sure that new fans are able to pick up the controller and dive right in, and fall in love with the game and the world right from the get-go?

 

Mi wystarczy informacja, że nie będzie to ujowy open world. Trzymam kciuki, że osoby decyzyjne to kumaci ludzie i mają pojęcie z czym będą mieli do czynienia.

Odnośnik do komentarza

Jedynkę miło wspominam z PC, Pandorę widziałem tylko w szmatławcu,za to Chaos Theory na Xboxie :banderas:. Jakież to było dobre i ładne i takie Tom Clancy'owe. Wielokrotnie kończyłem śliniąc się i kombinując. Misja w Banku,chyba to była 3 misja, no coś wspaniałego, pograłbym tylko nie wiem gdzie mój stary x kloc jest spakowany i schowany.

 

Chętnie obczailbym trylogię odświeżona. Ale to ubi więc się nie jaram.

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza

Faka dobrze gada. Ubi będzie się w tym jebał bez końca. Tak jak ze Skulls & Bones, Beyond Good and Evil 2, remake Sands of Time. Obecnie Ubi nie potrafi dostarczyć i jest dobre tylko w robieniu zamieszania wokół siebie. Za nowego Splinterka dałbym Pupciowi rękę uciąć, ale ta zapowiedź nie wywołuje we mnie żadnego entuzjazmu. Może za trzy lata, gdy będą mieli już jakiś gameplay do pokazania.

Edytowane przez Kmiot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z przyjemnością przyjmę nowego Splintera jeśli będzie bazował na mechanice Conviction. Podchodziłem kiedyś do remasterów trylogii na PS3 i dla mnie koszmarne drewno, a Conviction fenomenalna wypadkowa między akcją, a dynamicznym i dającym frajdę skradaniem. No i przesłuchania w SC:C to jedno ze szczytowych osiągnięć gamedevu, ever.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...