Skocz do zawartości

GOTY 2021 - kto ma rację?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne że Tony'ego Hawka nie głosowaliście.

 

W sumie to w tej wymieniance wszystkich gier które dostały choć jeden punkt chyba nie widzę nic, na co ja głosowałem, no ale mniejsza z tym, raczej tabeli by to nie zmieniło.

 

 

 

Sony nadal trzyma się mocno, duże gry na plejstejszyn to murowani faworyci, chociaż ciekawe, że nie pojawił się nawet skrawek głosu na Deathloop. Jednak widać rosnące podboje Game Passa na dalszych miejscach. Ciekawe, w którym roku wygra gra nie na Plejstejszyn, jeśli tego dożyjemy.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Rtooj napisał:

Switch ma szansę w 2022 jeżeli Zelda wykroczy poza zwykły sequel. W 2021 mógł powalczyć tylko rzemieślniczym Metroidem, niestety naprzeciwko stanął kolos który będzie pamiętany po wsze czasy za wszystkie elementy z osobna i za sklejenie ich w doskonałość.

 

W sumie fakt że Breath of the Wild było tutaj GOTY mdr. 

 

Dwójka pewnie będzie najlepszą grą wszech czasów, ale nie wiem, co w ogóle oni mogą jeszcze zrobić, żeby dorównać tamtemu wrażeniu. Więcej tego samego? No pewnie nadal będzie lepsze niż inne gierki, ale za wiele nowego pewnie nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Trochę dziwnie i mało przejrzyście skonstruowane jest to zestawienie z koniecznością klikania w te spoilery w spoilerach, o wiele bardziej podobało mi się poprzednia formuła, czyli duża lista z tytułami i dołączana grafika, no ale wezyr też jest trochę dziwny więc to po części zrozumiałe że jego zestawienie jest inne.

 

Co do samych wyników to bardzo mnie cieszy że 2 z 3 najlepszych gier to także moje ulubione gry (a w Returnala jeszcze nie grałem), widać że forumek docenia talent i Tzw. duszę włożoną w gry. Szczególnie cieszy drugie miejsce dla Halo, bo po słynnej kompromitującej prezentacji byłem jednym z nielicznych który miał nadzieję że 343 jeszcze dostarczy, no i proszę jaki zwrot akcji:). 

 

Szacun Wezyr za włożoną pracę. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle dużo jest gier MSu w tym zestawieniu, coś czego w poprzedniej generacji zwyczajnie bym nie widział. :obama:

 

Zaś jeśli chodzi o gry po ilości głosów to nieco później wrzucę tabelkę z excela gdzie będziecie mieli kto co i na co oraz zmodyfikuję post aby dodać te brakujące pozycję które dostaly po puncie czy dwóch.

 

Wczoraj zestawie zamykałem gdy zamykały mi się już oczy, więc starałem się już wybrać samo mięsko.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

W ogóle dużo jest gier MSu w tym zestawieniu, coś czego w poprzedniej generacji zwyczajnie bym nie widział. :obama:

Ale to nie do końca zasługa dobrych gier (to też), ale fakt zadomowienia się nowego Xboxa u większej ilości forumowiczów niż zazwyczaj. Tak mi się przynajmniej wydaje. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Aleks napisał:

Ale to nie do końca zasługa dobrych gier (to też), ale fakt zadomowienia się nowego Xboxa u większej ilości forumowiczów niż zazwyczaj. Tak mi się przynajmniej wydaje. 

 

Z pewnością. Myślę, że swoje zrobił też abonament, bo dobrze jest ograć za te 40zł prawodopodobnie jedne z najlepszych gier 2021.

Odnośnik do komentarza

Można było by podważać te głosowania bo część typów oddanych przez jedno platformowców, ale to też pokazuje trend na forum. Zasługa danego producenta, że przyciągnęła klienta do swojej maszynki.

To na moim przykładzie. Świetna konsola, wspomniany abonament, wsteczna i pierwszy mój Xbox stał się faktem.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, A_Bogush napisał:

Przyszły rok prezentuje się bardzo okazale i wybór GOTY będzie jeszcze ciekawszy.

Elden Ring, Horizon Forbidden West, God Of War Ragnarok, STALKER 2, Starfield, Zelda 2, Splatoon 3, Dying Light 2, Hogwarts Legacy :obama: (+ do tego wiele innych gier).

Pierwszy trzy gry to sequele typu „bigger, better, more badass”. Pozamiatać może tylko Stalker, Starfield albo DL2. Co jest ewenementem i nikomu tego nie życzę (niech żyje Sony). 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, WisnieR napisał:

No po innych działach właśnie widać kogo piecze indyk w 1080p AA jako forumkowe GOTY. Dla mnie jedno z najlpszych growych doświadczeń w życiu.

 

Latasz za mną po kolejnym temacie i kolejny raz próbujesz kąsać po kostkach. Do tego grania w Destiny odkleiło Ci się i mieszasz CW z realem.

Odnośnik do komentarza

Dorosłe chłopy, a jakiś plebiscyt jest przyczynkiem do kłótni? Kaman, zostawmy CW w CW - z obiegowych opinii i recenzji wynika, że Returnal jest świetną grą. Gdyby wygrała Fifa to można by podnosić laurum, że dupa a nie zagrajmery na forum siedzą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Leganckie podsumowanie - będę wiedział w co pykać w 2022, żeby nie tracić czasu na odpady (czyt. gry na Meta ze średnią w okolicach 83%)

:shieeet:

 

Spoiler

Oczywiście grał sobie będę przez cały ten rok, odpalając topowe giereczki nagrodzone przez Szanowne Jury w forumkowym plebiscycie za 2021 r.

Nie jestem na tyle dobrym saperem, żeby samemu na sobie testować na bieżąco samo gęste z 2022.

 

Dzięki, @Paolo de Vesir 

Edytowane przez l33t
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...