Skocz do zawartości

GOTY 2021 - kto ma rację?


Rekomendowane odpowiedzi

Goty'21

 

Strażacy galaktyki

 

W reszte dziwnych kategorii sie nie bawie.

Ale ten rok byl strasznie biedacki jesli chodzi o gry. Widze to tez po klientach ktorzy sa na biezaco z grami bez backlogu. Nie mieli co brac.

 

Za to nastepny rok mam nadzieje dostarczy. Juz sam luty z lekkim hakiem to Dying2,Horizon,Elden Ring i GT7 takze jestem dobrej mysli.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

GOTY - Ratchet & Clank Rift Apart. Jedna z najlepszych części serii, zapewniająca mnóstwo godzin świetnej zabawy i z bardzo lekkim, przyjemnym klimatem.

 

Runner up - Returnal. Niespodzianka roku 2021. Wymagający, intensywny shooter, ale dający sporo satysfakcji, z niesamowitą atmosferą i aurą tajemniczości.

 

Rozczarowanie 2021 - Brak.

 

Najbardziej wyczekiwany tytuł 2022 - Horizon Forbidden West. Kontynuacja jednej z moich ulubionych gier na PS4 zapowiada się jeszcze lepiej, poprawia chyba wszystkie mankamenty na które narzekano przy pierwszej części, a premiera tuż tuż, 18 lutego. :banderas:

Średniak roku 2021 - Brak.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • GOTY - Valheim - early acces ale jak to się mówi premiera jest tylko jedna, więc nie widzę przeciwskazań. Dlaczego taki wybór? Od miesiąca mam bzika na punkcie tej gry, trzeba lepszej rekomendacji? Nie miałem takich odczuć wobec gierki od prawie dekady.

 

 

  • Runner up - Psychonauts 2 - świetna platformówka i bardzo miło wspominam. Zabrakło polskiej lokalizacji i jednak nie porwało mnie tak jak tytuł wymieniony wyżej. Jednak byłem niesamowicie zaskoczony tytułem.
  • Rozczarowanko roku 2021 - chyba nie mam żadnego, zwyczajnie nie oczekiwałem wiele po innych tytułach z tego roku, a jak nie siadły to lądowały w koszu i nawet nie chce wspominać. Jednak jak już miałbym coś wskazać to chyba Medium, poza muzyką nic tam się nie broni.
  • Najbardziej wyczekiwany tytuł 2022 - Elden Ring, wszystko wskazuje że bliżej temu serii Dark Souls niż choćby ostatniego Sekiro, co mnie bardzo cieszy.
  • Średniak roku - kategoria kupa. Nie jestem w stanie nic wskazać.
Odnośnik do komentarza

GOTY - RETURNAL - Housemarque jak zawsze dostarczyło tytuł najwyższych lotów. Gameplay, historia, oprawa AV no wszystko tutaj się pięknie zgrało. Jedynie fani maksowania wszystkiego w grze będą narzekać na RNG.

 

Runner up:

Ratchet and Clank Rift Apart - najnowsze przygody lombaksa i robocika z łatwością wskoczyły do mojego TOP3 serii plasując się tuż za UYA. Jasne jakiś tam niesmak pozostał, bo człowiek oczekiwał trochę więcej, ale całościowo duet dostarczył i czekam na kontynuacje.

Kena: Bridge of Spirits - tytuł praktycznie od pierwszego pokazu wskoczył na listę wyczekiwanych. Jako pierwsza gra tego studia to jakieś tam obawy mogły być, ale jak szybko się okazało były one całkowicie bezpodstawne, bo Kena to jedne z najlepszych doświadczeń growych ostatnich lat.

 

Rozczarowanko roku 2021 - growego chyba nic. Może ogólna dostępność sprzętu na rynku i uwiązanie się past-genów zamiast skupienie się tylko na nowym sprzęcie, ale to bardziej wizja 2022 niż bolączka 2021.

Najbardziej wyczekiwany tytuł 2022 - nic innego niż Horizon Forbidden West, czas spędzony w jedynce mówi sam za siebie.

 

Średniak roku - nic, bo nawet jakby coś takiego było na liście ogranych tytułów to i tak mam wywalone na oceny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Goty:

Kena Bridge of Spirits - gierka w sumie kupiona przypadkiem po tych mega promkach na epicku. 60 zł za taką grę? Kradzież! Chętnie kupię kiedyś pudło :wub:

 

Runner up:

Loop Hero

Super Mario 3D World + Bowser's Fury

 

Rozczarowanko:

Metroid Dread - może kiedyś wrócę, dałem sobie spokój po 2,5h gry. 

 

Najbardziej czekam: 

Elden Ring   

 

Średniak: xD 

 

Mało w tym roku grałem w nowości, zresztą jak co roku. Wiecznie 2-3 lata za nowościami. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

GOTY - It Takes Two

 

Niestety PS5 do mnie dopiero jedzie to też Ratcheta jeszcze nie miałem okazji obadać i większość w tym roku to backlog z 2019-2020 więc jedyne co z tego roku zostaje to...

 

Runner up - Forza Horizon 5

 

Rozczarowanie - ogólna sytuacja, praktyczny brak faktycznie next-genowych gier i przesunięte premiery 

 

Najbardziej czekam na - Gran Turismo 7

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...