Opublikowano wczoraj o 09:23 1 dzień Prawdziwe czy nie, chyba nikt nie wątpi w to, że VI pobije wszelkie możliwe rekordy.
Opublikowano wczoraj o 09:28 1 dzień To czezky sie chyba po chlasta teraz? Taka okazja na przytulenie kilku tysiecy sprzedanych egzemplarzy gry poszlo w piz.du
Opublikowano wczoraj o 09:39 1 dzień 10 minut temu, MEVEK napisał(a):To czezky sie chyba po chlasta teraz? Taka okazja na przytulenie kilku tysiecy sprzedanych egzemplarzy gry poszlo w piz.du To jest o wiele większa i złożona historia niż wam się wydaje !
Opublikowano wczoraj o 10:20 1 dzień 38 minut temu, drozdu7 napisał(a):To jest o wiele większa i złożona historia niż wam się wydaje !Dzieki za przypomnienie, zeby nic tutaj nie pisac o K U L I S A C H, hehe.
Opublikowano wczoraj o 10:27 1 dzień 53 minuty temu, MEVEK napisał(a):To czezky sie chyba po chlasta teraz? Taka okazja na przytulenie kilku tysiecy sprzedanych egzemplarzy gry poszlo w piz.du Ja sie nigdy nie nastawiam na zarobek przy premierach, ktore ma kazdy (GTA, FC, COD, BF, itp) i kazdy prezy muskuly i konczy sie na usrednionym zarobku 5 zl, albo stracie jak zostanie. Jak sie uda to fajnie (jak np z BF6, ktorego w pewnym momencie sprzedalismy wiecej niz wszyscy inni razem wzieci), jak nie to trudno. Wliczone w ryzyko. Staram sie wjezdzac w tematy, ktore moim zdaniem maja potencjal, a w ktore nikt nie wierzy, jak np expedition 33, ktory przez dlugi czas mielismy tylko my.W kazdym razie w tym konkretnym przypadku, majac w pamieci premiere RDR2, od poczatku szykowalem sie psychicznie na ciezary.
Opublikowano wczoraj o 10:29 1 dzień Teraz, SlimShady napisał(a):Albo Golum.Nie no, goluma to nie bralem xd
Opublikowano wczoraj o 10:33 1 dzień Przecież Rockstar nie ujawnił ile sprzedał kopi gry Edytowane wczoraj o 10:40 1 dzień przez tomkill
Opublikowano wczoraj o 10:36 1 dzień 2 minutes ago, tomkill said:Przecież Rockstar nie ujawnił ile sprzedało kopi gryJeszcze nie, ale na pewno każdy milestone będą ogłaszać wszem i wobec.
Opublikowano wczoraj o 10:39 1 dzień 1 minutę temu, messer33 napisał(a):I jak robicie już preordery cyfry bo może braknąć?A zajrzyj do cyfrowych zakupow growych.
Opublikowano wczoraj o 10:40 1 dzień 2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):Dałngradrej imo, było 3 ^^.Mnie nie obchodzą ich pieniądze, tylko chciałem sobie dać grę na półkę i mieć na płycie, inne firmy potrafią to ogarnąć, ale nie Janusze z USA.Sony bardzo cieszy się , że nie ma płytki, więcej hajsu dla nich.Ja przypuszczam, że pewnie wyjdzie na płycie prędzej czy później, ale hype jest tak duży, co widać po preorgerach na cyfrę, że ten pierwszy strzał ogarną bez pudełek, wyeliminują przynajmniej na jakiś czas rynek wtórny. Tak czy inaczej rozbiją bank i będzie kolejny rekord wszechświata.Mam tylko nadzieję dożyć do kolejnej części RDR
Opublikowano wczoraj o 10:41 1 dzień Teraz, Mejm napisał(a):A zajrzyj do cyfrowych zakupow growych.A zajrzę ale szkoda że nie mam już reakcji dziś
Opublikowano wczoraj o 10:44 1 dzień Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Cyfrowe zakupy growe mój ulubiony temat forum haha Patrzcie chłopaki tutaj jpg kafelka mojej wypożyczonej licencji
Opublikowano wczoraj o 11:12 1 dzień O nie, ludzie na forum o grach w temacie do wrzucania sobie zakupów cyfrowych kupują gry i wrzucają do odpowiedniego tematu Tylko nie to
Opublikowano wczoraj o 11:17 1 dzień Ładnie cenege popierdoliło, nie dziwie sie, że łysy z uniblo nie chciał od nich brać gier i sklepy ciągną towar z innych krajów.
Opublikowano wczoraj o 11:28 1 dzień tym bardziej że tym bucom już nawet nie chce się okładek na polski tłumaczyć tylko przyklejają na folię naklejkę Cenega i elo
Opublikowano wczoraj o 11:50 1 dzień ciekawe czy ludzie będą wrzucać te pudełka do zakupów growych, to w końcu też tylko wypożyczona licencja;)
Opublikowano wczoraj o 12:00 1 dzień Ja bym generalnie minusował te zakupy bo to przecież chora praktyka bez płyty. Gorsze to już niż wrzucenie siódmego rimejku TLoU lub asasyna w japonii.
Opublikowano wczoraj o 12:05 1 dzień 43 minuty temu, Shen napisał(a):Ładnie cenege popierdoliło, nie dziwie sie, że łysy z uniblo nie chciał od nich brać gier i sklepy ciągną towar z innych krajów.To na pewno Cenega odpowiada za tak duża cenę gry na naszym rynku? Cyfra jest tańsza w biednej Danii i Szwecji (co zrozumiałe) niż w bogatej Polsce. Nie mówiąc już o bieda krajach Azji południowo-wschodniej, gdzie taka Japonia za swoją cyfrę miała płacić 220 zł. Polacy płacą za GTA 6 prawie najwięcej na świecie! Opublikowano zaskakujący ranking
Opublikowano wczoraj o 12:22 1 dzień widzę, ze tutaj na forum dopiero gta 6 musiało wyjść żeby ludzie zobaczyli, ze to jest standard takie ceny w polskim regionie i zawsze jesteśmy w czołówce najdroższych
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.