Opublikowano piątek o 12:281 dzień Może wydawcy przypadkiem trafili kiedyś tutaj do tematu zakupy growe i widząc jakie zdjęcia niektórzy wrzucają se pomyśleli kurwa same zarobasy w tej Polsce, tam nie rób taniej.
Opublikowano piątek o 12:461 dzień Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.
Opublikowano piątek o 13:081 dzień 21 minut temu, devilbot napisał(a):Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.i są też klucze na ps5, co nie jest spotykane przy innych premierachNa francuskim amazonie pudłoklucz jest za 60euro
Opublikowano piątek o 13:181 dzień 31 minut temu, devilbot napisał(a):Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.A nawet jeszcze taniej. rockstar pluje ci w mordę a ty piszesz o jakichś wartościach moralnych. Szanujmy się, ja bym tę grę najchętniej spiracił.
Opublikowano piątek o 14:591 dzień Szybko widzę się Januszerka odpaliła w internetach, lewe kody już latają, 12 listopada będzie masowa ilość plastiku na niektórych śmieciarkach.
Opublikowano piątek o 15:331 dzień Ja tam wezmę cyfrę i tyle, nie ma sensu się bawić w pudełko tutaj w ogóle.
Opublikowano piątek o 15:351 dzień 2 minuty temu, Qbon napisał(a):Ja tam wezmę cyfrę i tyle, nie ma sensu się bawić w pudełko tutaj w ogóle.Dokładnie
Opublikowano piątek o 18:191 dzień Na allegro Media Markt sprzedaje już po 346 + daje 15 monet. Powoli ceny spadają. Edytowane piątek o 18:241 dzień przez bebbop
Opublikowano piątek o 18:311 dzień Do premiery ceny wyhamuja i weznie sie na spolke z synem.Jak kuba bogu tak bog kubie
Opublikowano piątek o 18:561 dzień Gracze konsolowi w szoku- pudełko z kodem. Na PC przerabialiśmy to dobre 10 lat temu. Jakiś czas normalnie się kupowało takie pudełka w media itp sklepach, trochę czas minęło aż to padło na amen. Sam mam do dzisiaj trochę takich pudełek. Mogę je śmiało wystawić przed chatę i tak nikt tego nie odpali już :)
Opublikowano piątek o 19:481 dzień Ja mam trochę pudełek na PC normalnie z płytami, gry mające 15-20 lat. Perełki typu trylogia Brothers in arms, Company of Heroes, Sprinter Cell itp. Gry sprzed ery Gabena. Aż wrzucę fotkę, co tam Mały off top.
Opublikowano piątek o 19:581 dzień Ja w ogóle nie czaje po co te pudełka z kodem? W czym to jest lepsza niż cyfra, że ludzie to kupują?Jak ktoś chce mieć do kolekcji, to poczeka na pudełko z płytą, ostatecznie kupi cyfrę a potem pudełko. Trochę nie ogarniam.
Opublikowano piątek o 20:051 dzień Pudelka musza lezec w marketach na polkach bo zwykli ludzie to kupuja tam; niezaleznie od tego co w pudelkach sie znajduje musza byc wystawiane na polkach sklepowych - poki coIde o zaklad, ze wydawca wolalby pojsc 100% w cyfre ale tresura nie dziala w mig - trzeba ludzi powoli uczyc Edytowane piątek o 20:061 dzień przez Ken Adams
Opublikowano piątek o 20:191 dzień Na PC to już od tylu lat tak działa więc i na konsolach tak będzie, to jest oczywiste, że wszystko idzie w tym kierunku i szczerze oby tylko na tym się skończyło, bo później mogą ludzi zacząć zmuszać do streamingu na wzór GeForce Now a to już jest totalnie uzależnienie od woli korpo i wymóg połączenia internetowego cały czas a nie że ewentualnie tylko raz na jakiś czas żeby system zweryfikował licencję. Oby do tego nigdy nie doszło chociaż patrząc się na to co się w tych czasach odpierdala to nie wiem.
Opublikowano piątek o 20:331 dzień 40 minut temu, Qbon napisał(a):Ja mam trochę pudełek na PC normalnie z płytami, gry mające 15-20 lat. Perełki typu trylogia Brothers in arms, Company of Heroes, Sprinter Cell itp. Gry sprzed ery Gabena. Aż wrzucę fotkę, co tam Mały off top.Też mam coś takiego, ale wszystko aktywowane na Steam, pudełka tylko zajmują miejsce w szafce. Nic więcej. Na konsolach to będzie i tak, ale problemem są ceny na jednymi dostępnym sklepie. Na PC są alternatywy.Brakuje mi tylko info kiedy R wypuści grę na płycie, ale tego nie podadzą. Jakby faktycznie miało to być w grudniu, to ja bym poczekał. Ten okres po wakacjach jest tak obfity, że bym poczekał.Te pudełko nie ma sensu, bo nawet w celach kolekcjonerskich nie ma sensu skoro wiadomo że będzie pudełko z płytą.
Opublikowano piątek o 21:031 dzień 27 minut temu, iluck85 napisał(a):Też mam coś takiego, ale wszystko aktywowane na Steam, pudełka tylko zajmują miejsce w szafce. Nic więcej.Na konsolach to będzie i tak, ale problemem są ceny na jednymi dostępnym sklepie. Na PC są alternatywy.Brakuje mi tylko info kiedy R wypuści grę na płycie, ale tego nie podadzą.Jakby faktycznie miało to być w grudniu, to ja bym poczekał. Ten okres po wakacjach jest tak obfity, że bym poczekał.Te pudełko nie ma sensu, bo nawet w celach kolekcjonerskich nie ma sensu skoro wiadomo że będzie pudełko z płytą.No ja tam część też z tego mam aktywowane na Steamie, bo już później zaczęło to wchodzić tylko jeszcze instalka szła z płyty z tego co pamiętam ale niektóre tak jak Brothers in Arms były bez żadnego launchera, po prostu szła instalka, wpisywało się w jej trakcie klucz i gra była zainstalowana. Strasznie dużo się zmieniło od tamtych lat. A te pudełka to i tak na nic, bo nie mam nawet napędu teraz gdybym chciał te gry zainstalować, jedynie zewnętrzny jakby co, także stoją sobie od lat nie ruszane i wywołują wspomnienia. Edytowane piątek o 21:051 dzień przez Qbon
Opublikowano piątek o 21:121 dzień Nie wchodzę tu co każdy post, ale dzisiaj mi się rzuciło to na fejsie: Na serio takie ograniczenia w standardowej wersji?
Opublikowano piątek o 21:131 dzień Godzinę temu, Dahaka napisał(a):Ja w ogóle nie czaje po co te pudełka z kodem? W czym to jest lepsza niż cyfra, że ludzie to kupują?Jak ktoś chce mieć do kolekcji, to poczeka na pudełko z płytą, ostatecznie kupi cyfrę a potem pudełko. Trochę nie ogarniam.Trochę pojebana akcja bo ludzie co chcą mieć na własność w pudełku będą musieli przez miesiąc żyć pod skałą i obejść się smakiem albo wywalić kasę na cyfrę i drugi raz na dyskietkę. Zelnick ma nas w garści. Opluć to za mało takiego typa. Wystarczyło zrobić to samo co twórcy Crimson Desert ale tutaj mają wyliczone wszystko pod maksymalny zysk.
Opublikowano piątek o 21:271 dzień Ja nie rozumiem po co kupować najpierw digitala, a potem drugi raz płytę na tę sama platformę. Jak coś to płytę wezmę już na next geny, bo pewnie będzie w bundlu z konsolą tak jak było z PS4. No chyba że kolejna generacja nie bedzie już miała czytników
Opublikowano piątek o 22:251 dzień Bez kitu, czytasz ten wątek i z miejsca widzisz co posiadanie (może nie tyle posiadanie, co wiara w markę) konsoli Sony robi z ludźmi, wiadomo, że można se ponarzekać, a i tak większość GTA VI sprawdzi. Bo to jest za duża gra, żeby przez takie corpo gówno ktoś to zbojkotował. ALE. Rozi, jimymy, nero - ludzie kochani, to jest dosłownie tresura. Złego słowa nie możesz powiedzieć o chujowych praktykach R*, które przełożą się w oczywisty sposób na resztę branży. Mi to wisi, bo i tak ostatnią grę w pudełku kupiłem parę lat temu. Ale jak to czytasz z boku (tu wchodzi mój płacz, bo mimo, że kupiłem ostatnio PRO, to i tak zaczekam na wersję na PC, chlip, chlip), to się moje stare czasy przypominają. Moja wiara w Sony była tak wielka, że jak zobaczyłem na YT RDR2 na PC, to z miejsca weszło, ale ja mam zajebisty TV, HDR, a oni tam siedzą na 19 calach na taborecie. To podchodzi w sumie pod chorobę.
Opublikowano piątek o 22:301 dzień No wlasnie nie wiadomo bo nie mamy zadnych informacji odnosnie kolejne generacji. Nie wiadomo czego sie spodziewac.Ja uparcie czekam na pudelko. Online i tak opoznione jak to bylo z piatka a singla to moge zagrac w kazdej chwili. Kilka tygodni dla starego konia z backlogiem to zaden problem. Jedyny minus to brak dzielenia sie wrazeniami z tego wydarzenia z innymi. Milo by bylo byc tego czescia ale nie za dodaktowa mamone. Jak tak mozna dzielic graczy na gorszych i lepszych? Walic to! Cock* o to nie dba i pluje nam w twarz, wiec ja wysiadam z tego wagonika. Moze i wydarzenie jest olbrzymie i niejednego przerasta swoim wydzwiekiem, kompletnie go paraliżując jednoczesnie. Dla mnie to tylko gierka ktora nie zasluguje na moja uwage w dniu premiery.GTA5 kupiłem tylko raz i z 6 bedzie tak samo. Teraz to juz na pewno mojej kasy nie dostana 2 razy. Wczesniej cebula pisalem ale nic z tego. Młody nie gra juz na konsoli. Zostalem sam to nie ma co świrować. Czekam na normalne srandardowe wydanie
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.