Opublikowano 20 czerwca 20223 l Ech, Nomura. Ciekawy jestem jak wyglądają jego notatki z fabuły wszystkich gierek KH. Ja kompletnie nie wiem co tam się dzieje
Opublikowano 16 maja 20251 r https://www.ign.com/articles/square-enix-finally-breaks-silence-on-kingdom-hearts-4-shares-screenshots-says-its-dedicated-to-making-this-an-experience-that-lives-up-to-your-expectationsI są screeny, wygląda obiecująco :)
Opublikowano 22 maja 20251 r Niby spoko, ale wolałbym chyba więcej bajkowości niż fotorealizmu. Oby było mniej sterylnie niż w KH3.
Opublikowano 9 czerwca9 cze Jezu co za gówno xDNiespełnione marzenie Versus XIII Nomury. Jak można było z takiej kolorowej, pełnej duszy serii zrobić taki bezpłciowy szajs.
Opublikowano 9 czerwca9 cze No bieganie po ulicach niby Nowego Jorku to nie jest powód, dla którego kupowałem Kingdom Heartsy. I jeszcze dalej brak jakiejkolwiek premiery. Szkoda gadać, niepotrzebny sequel.
Opublikowano 9 czerwca9 cze No Sora będzie biegał po Tokyo, ale pewnie będzie to przeplatane z goofym i donaldem szukającym go w światach disneya, a mysza7 udaje się do Scala ad Caelum, prolog do 4 to zakończenie kh melody of memory i w sumie tam była zapowiedz co się będzie dziać na początku w 4 Edytowane 9 czerwca9 cze przez wojtas011
Opublikowano 9 czerwca9 cze Heh, chyba już się nie doczekam tak dobrego KH jak 1 i 2, to były naprawdę magiczne gierki. Ale i tak kupię, bo lubię tę serię i jestem ciekaw jak bardzo Nomura jeszcze popierdoli w tej fabule.
Opublikowano 9 czerwca9 cze Kindgom Hearts miało prostą i zrozumiałą historię. Przy Chains of Memories i KH2 już zaczęły się niezłe kombinacje, ale jeszcze szło nadążyć. Po dwójce już chyba tylko Nomura wie, o co w tym chodzi (albo i nie). No ale dalej było fajnie biegać po tych disnejowych światach, a na te emo postacie w kapturach trzeba było po prostu przymykać oko.
Opublikowano 9 czerwca9 cze Ta seria potrzebuje jakiegos restartu, przecież tutaj można poszaleć i zrobić coś nowego i świeżego. Zamiast tego ciągle kontynuują historię, której już chyba nikt nie rozumie i dodatkowo gameplay też wygląda na identyczny. Szkoda.
Opublikowano 9 czerwca9 cze Birth by Sleep też miało względnie prostą fabułę i świetnie łączyło anime-ludki ze światami wujka Walta. Niestety później doszło u scenarzysty do obrzęku mózgu i się trochę pokomplikowało. Ktoś tam w SE powinien nad nim stać i sprzedawać mu bitchslapa za każdym razem kiedy wymyśli coś głupiego. Edytowane 9 czerwca9 cze przez Josh
Opublikowano 9 czerwca9 cze nie gralem w zadnego KH. warto w to wchodzic czy lepiej spokojnie umrzec nie poznajac juz nigdy tej serii?
Opublikowano 9 czerwca9 cze 11 minut temu, Ölschmitz napisał(a):nie gralem w zadnego KH. warto w to wchodzic czy lepiej spokojnie umrzec nie poznajac juz nigdy tej serii?W KH1 i 2 warto, 3 odradzam. Dlatego właśnie 0 hype na część 4 przez to jak skopali trójkę.
Opublikowano 9 czerwca9 cze Kiedyś było streszczenie fabuły całej serii w najstarszej gazetce, bałem się spojlerów, ale zaryzykowałem no i krzywdy nie ma, bo ni chuja nie da się tego zrozumieć.
Opublikowano 9 czerwca9 cze 8 minut temu, michu86- napisał(a):W KH1 i 2 warto, 3 odradzam. Dlatego właśnie 0 hype na część 4 przez to jak skopali trójkę.w sumie wystarczy zignorować epilog w 2 i już nie trzeba grać więcej, bo 2 ma sensowne zakończenie
Opublikowano 9 czerwca9 cze Trójka przeszła właściwie bez echa. Square-Enix trochę rozmyło tę kultową serię, wycofali postaci z FF, Disneyowość po prostu nie realizuje 1% potencjału jaki by miało robienie disneyowego jRPG-a, no i czwórka też nie wiem dla kogo jest. Ani to specjalnie nie wygląda na wesoły fun, z tą wzniosłą muzyczką, ani też na poważną akcję dla gejmerów. No wygląda to lekko słabiej niż FF Rebirth, leciutko.
Opublikowano 9 czerwca9 cze 8 minut temu, ogqozo napisał(a):Trójka przeszła właściwie bez echa. Square-Enix trochę rozmyło tę kultową serię, wycofali postaci z FF, Disneyowość po prostu nie realizuje 1% potencjału jaki by miało robienie disneyowego jRPG-a, no i czwórka też nie wiem dla kogo jest. Ani to specjalnie nie wygląda na wesoły fun, z tą wzniosłą muzyczką, ani też na poważną akcję dla gejmerów. No wygląda to lekko słabiej niż FF Rebirth, leciutko.Akurat postacie z FF wróciły w dlc do 3, jakbym miał do czegoś teraz porównać zagmatwanie w tej serii to do Lostów, ale ja osobiście lubię takie głupoty.Unreal pasuje do animacji pixara, ale do kreskówek tak średnio Edytowane 9 czerwca9 cze przez wojtas011
Opublikowano 9 czerwca9 cze Kingdom Hearts? Już będąc nastolatkiem wolałem być przyłapany na oglądaniu pornosów niż na graniu w KH
Opublikowano 9 czerwca9 cze Kiedyś dziewczyna poprosiła mnie o streszczenie fabuły Kingdom Hearts. Zapytałem czy zamiast tego mogę jej streścić Zagubionych albo One Piece.
Opublikowano 12 czerwca12 cze A czy przypadkiem czwórka nie miała być fabularnym resetem ? Przecież tu już nikt kurwa nie wie o co chodzi w tej serii
Opublikowano 12 czerwca12 cze Jeszcze niby te gaasowe śmieci na telefony, które już dawno zdechły rozwijają lore, żeby przypadkiem nie było zbyt łatwo się połapać o co chodzi :)
Opublikowano 12 czerwca12 cze Ciekawi mnie czy Nomura od początku miał zaplanowaną w detalach tak dużą historię czy dopiero z czasem dokładał kolejne elementy tej popierdolonej układanki, aż mu się to wymknęło spod kontroli. Geniusz czy szaleniec? Jednak takie motywy jak cmentarz keybladeów czy miecz Xehanorta sugerują, że gość już pierwszych odsłonach miał jakiś pomysł jak dalej to poprowadzićAnyway. Większość tych odsłon to śmieci, ale jeżeli ktoś serio planuje wkręcić się w to uniwersum przed premierą Czwórki, to akurat KH1,2 i BbS radziłbym zagrać legitnie, nie spoilerując ich sobie tym materiałem. Te trzy gierki mają spoko (jeszcze nie aż tak zagmatwaną) fabułę, są na tyle grywalne i dostępne bez większych problemów chyba na każdym sprzęcie, że trochę szkoda byłoby je sobie zepsuć poznając je dzięki jakiemuś streszczeniu na YT.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.