Skocz do zawartości

Star Wars Jedi Survivor


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bigby napisał:

Finito. Zajęło mi to 33 godziny (70% ogólnego ukończenia). Czas na resztę side questów.

 

Historia pełna widowiskowej akcji i twistów, emocjonalnych momentów, ekscytujących walk, nawiązań do Wysokiej Republiki oraz pokusy ciemnej strony mocy. Mam nadzieję, że w następnej części pójdą dalej w kwestii moralności naszego bohatera.

 

Fenomenalna gra.

W jakim trybie grałeś? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

I jak tam? Patchują coś dalej, czy zapowiedź amazing patcha na q4 2023? Xd

Gry EA nie słyną z ilości patchy i długiego supportu po releasie. Ale ja poczekam na ten "finalny" :). Jeden to jeszcze za mało na moje kryterium jakości. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Szermac napisał:

Tak ? Podobają Ci się przetłumaczone teksty ? :Coolface:

Jako lokalizację chodzi mi o mapy/poziomy, to w jaki sposób są rozbudowane nie tylko horyzontalnie (patrz koboh) ale i wertykalnie . A co do tłumaczenia to jest parę baboli, ale nie wczytywałem się w żadne kodeksy, tylko to co leci w napisach podczas rozmów. 

 

Edytowane przez Kafaresko
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.05.2023 o 22:02, PiotrekP napisał:

Teksty droidów robią banana na ryju :D Kuźwa, wszystko tutaj lepiej, więcej, fajniej..

Tak, szkoda że nie można sobie przywłaszczyć jednego do drużyny, może nie byłoby z nich żadnego pożytku, ale Cal miałby się do kogoś odezwać.

Ja na razie gram tak powoli, właściwie to czekam do kolejnego patcha naprawiającego wydajność, albo na dodanie opcji DLSS.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Solderowy123 napisał:

Tak, szkoda że nie można sobie przywłaszczyć jednego do drużyny, może nie byłoby z nich żadnego pożytku, ale Cal miałby się do kogoś odezwać.

Ja na razie gram tak powoli, właściwie to czekam do kolejnego patcha naprawiającego wydajność, albo na dodanie opcji DLSS.

Są jakieś mody na dlss, ale wątpię w prawdziwy support, to gra sponsorowana przez czerwonych xD. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wredny napisał:

Ciekawe, czy jak na konsolach mamy RT z automatu to w ogóle czy jest możliwość wyłączenia tego szajsu za pomocą jakiegoś patcha, bo wychodzi na to, że to główny winowajca większości technicznych bolączek.

No na PC da się wyłączyć, więc ciężko powiedzieć dlaczego na konsolach się nie da i dlaczego nie wyłączyli w patchu kilka dni temu, skoro publika prosiła. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.05.2023 o 13:32, Bigby napisał:

Finito. Zajęło mi to 33 godziny (70% ogólnego ukończenia). Czas na resztę side questów.

 

Historia pełna widowiskowej akcji i twistów, emocjonalnych momentów, ekscytujących walk, nawiązań do Wysokiej Republiki oraz pokusy ciemnej strony mocy. Mam nadzieję, że w następnej części pójdą dalej w kwestii moralności naszego bohatera.

 

Fenomenalna gra.

Koncowka daje rade jak ta z pierwszej czesci? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...