Skocz do zawartości

Star Wars Jedi Survivor


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, tjery napisał:

 

A Ty serio udaj się na jakieś leczenie, bo te pieniądze Ci z głowy wyjść nie mogą.


Nie wiem co bardziej śmieszy: to że myślisz że nie stać mnie na tego RTXa czy to, że usilnie próbujesz zracjonalizować że wtopiłeś hajs i leczysz kompleksy cisnąć konsolom? :kekw:

Odnośnik do komentarza
Teraz, tjery napisał:

Śmieszy najbardziej to, że sobie wkręcasz, że ja muszę sobie cokolwiek racjonalizować.


Ewidentnie piecze cię dupsko, że konsole dostarczają zajebiscie wyglądających gier za 2.5K, a taki Horizon FW wciąż nieosiągalny poziom dla PC-towca. :kekw: to musi piec

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, tjery napisał:

Także już skończcie to konsolowe pałowanie się zjebanymi portami na PC.

Przestań kłamać. DF na które się często powołujesz nawet nie chciało tykać Wild Hearts i Hogwarts Legacy na PC żeby zrobić filmik 'optimised settings' tak gówniane były to wersje. The Callisto Protocol ograłem jakieś 3 miesiące po premierze i nadal były problemy o których pisałem i gdzie SAM stwierdziłeś że faktycznie coś jest skopane. Wersje PC niektórych gier działają nieproporcjonalnie słabo do wersji konsolowych bo jeśli w tym Jedi Survivor (które wg DF nawet nie powinno zostać wydane na PC) na konsoli o mocy 10 TFlops i Ryzenie 3700 masz 1440p/30FPS to na 8x mocniejszym kompie 4k/100FPS to powinno być minimum a że masz jakieś niskie wymagania to spoko nVidia kocha takich klientów xd A z resztą patrząc po innych tematach pewnie nawet nie ukończysz tej gry tylko pospuszczasz się nad screenami do momentu wyjścia innego tytułu xd

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

No bo jaki jest sens porównywać działanie i wygląd tej samej gry na konsoli za 2,5 k zł z pctem gdzie same GPU kosztuje 4 razy tyle - nie trzeba być geniuszem żeby wywnioskować, że na tańszym sprzęcie będzie wyglądać gorzej i słabiej działać, ale szkopuł tkwi w tym, że gra oparta o UE4 nawet na 9/12 terafankach powinna działać jak złoto, a na 40 to w ogóle powinna odlatywać, wszystkiemu jest winny developer i nie ma co tutaj tłumaczyć jakości poszczególnych portów nosz kurwa 

Odnośnik do komentarza
Teraz, łom napisał:

Przestań kłamać. DF na które się często powołujesz nawet nie chciało tykać Wild Hearts i Hogwarts Legacy na PC żeby zrobić filmik 'optimised settings' tak gówniane były to wersje. The Callisto Protocol ograłem jakieś 3 miesiące po premierze i nadal były problemy o których pisałem i gdzie SAM stwierdziłeś że faktycznie coś jest skopane. Wersje PC niektórych gier działają nieproporcjonalnie słabo do wersji konsolowych bo jeśli w tym Jedi Survivor (które wg DF nawet nie powinno zostać wydane na PC) na konsoli o mocy 10 TFlops i Ryzenie 3700 masz 1440p/30FPS to na 8x mocniejszym kompie 4k/100FPS to powinno być minimum a że masz jakieś niskie wymagania to spoko nVidia kocha takich klientów xd A z resztą patrząc po innych tematach pewnie nawet nie ukończysz tej gry tylko pospuszczasz się nad screenami do momentu wyjścia innego tytułu xd

 

Tak, tak teoretyku gamingu.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, tjery napisał:

 

Jak z tą kustomizacją dalej? sporo fryzurek/strojów?

 

Oj dużo. Część wpadła z otwierania skrzyń, inne kupiłem w sklepie na Kobho. Z tego co widzę jest ponad 20 kurtek, większość z kilkoma różnymi wariantami kolorystycznymi, ponadto po kilkanaście par spodni, koszulek itd.

 

Dużo możliwości mixowania strojów. Ponczo też jest ;)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

Bigby te style walki i różne miecze da się zmieniać szybko w locie czy trzeba to zrobić przy jakimś stole podobnie do jedynki?

 

2 masz zawsze pod ręką i w locie je przełączasz. Przy stole warsztatowym albo miejscu do medytacji natomiast możesz je podmienić na inne. W tej chwili mam 3 z 5 stylów.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

To w jedynce nie było takiej możliwość zmiany w locie? Może już nie pamiętam, wydawało mi się, że też można było mieszać między stylami single, doubleblade? 

Można było w locie, tylko tam były dwa style, a tu jest więcej. Ale jednocześnie przy sobie wciąż można mieć tylko dwa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co tu wejdę to widzę tjerego lurkującego czy ktoś źle pisze o jego RTXie i opini, że pc wersja jest ok. Gierka odpalona, żeby przetestować sprzęt, porobione screeny w prologu i widzę pograne już. Trzeba wrócić do forumingu.

 

Spoiler

Też bym tak robił jakbym miał pc do gierek. Ciągła obsesja "jak chodzi". Dlatego gram tylko na konsolach

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Sebas napisał:

Co tu wejdę to widzę tjerego lurkującego czy ktoś źle pisze o jego RTXie i opini, że pc wersja jest ok. Gierka odpalona, żeby przetestować sprzęt, porobione screeny w prologu i widzę pograne już. Trzeba wrócić do forumingu.

 

  Ukryj zawartość

Też bym tak robił jakbym miał pc do gierek. Ciągła obsesja "jak chodzi". Dlatego gram tylko na konsolach

 

Ale @tjerynie musi mieć obsesji bo ma sprzęt taki, że wszystko chodzi.

Po prostu na tym forum jest zbyt duży ból dupy u co niektórych. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...