Skocz do zawartości

PSX Extreme - numer Zerowy


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, oFi napisał:

Wincyj retro w takim formacie. Spokojnie możecie lecieć kolejne lata az do ps3\x360 gdy już był internet i wtedy wszystko zaczęła się sypać :/

Chętnie byl poczytał wspominki z czasów późnego psx oraz ps2 i relacji z ps experience jak jeszcze istniało.

Nie wiem jaki byłby odzew ale numer zerowy jest goty. 

 

Tylko nawet nie wiem jak y mialy się nazywać kolejne numery - 001, 002 etc? 


 

Tak jak piszesz. Po tej generacji ps360 tez dla mnie równia pochyla. Ps2,GC i Xbox najlepszy okres chyba. Tez bym takie numerki przygarnął co miecha.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie ilość a jakość i jeśli redakcja dostarczy, to przygarnąłbym podobne projekty jak zerówka.

21 minut temu, iluck85 napisał:

Ps2,GC i Xbox najlepszy okres chyba.

 

Skoro trochę smęcimy/offtopujemy, to 6. Generacja to dla mnie osobista cezura epoki beztroskiego, wesołego gamingu i nostalgii. Gdy kanapowy gaming wszedł w HD, Post-DVD Wojnę Formatów i mainstream na pełnej (imo z uwagi na korelację czynników HDTV, blurej i relatywną taniość tych sprzętów), to "już nie było to". Magia mocno uleciała, jak dla mnie to przez istny zalew Gier, Które Musisz Ograć oraz Poświęcić Sporo Czasu By Wymasterować Mechanikę/Trofki/Pochwalić Się W Social Mediach, co pewnie w połączeniu z narastającym brakiem czasu (dorosłe życie się o Ciebie upomina coraz głośniej) zbudowało takie postrzeganie okresu od 7. Generacji do dzisiaj włącznie.

Autodiagnoza słuszna, dziaders mode OFF ;)

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, LeifErikson napisał:

Mam i ja! Ten zapach... :obama:

 

Na plus bardzo dobre pakowanie- koperta bąbelkowa i kartonik dla usztywnienia. 

 

No i bardzo się cieszę, że pomysł z retro reklamami chwycił- wyglądają ekstra! :)W sumie to aż się dziwię, że sami na to nie wpadliście. ;)

 

20220823_085916.thumb.jpg.1f6e38fbbed28a63ed60491414dd533c.jpg

Mówił ci już ktoś że jesteś trochę męczący z tym pucowaniem się i wychwalaniem co 3 post czego to ty dla ekstrima nie zrobiłeś?

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, maciucha napisał:

Mówił ci już ktoś że jesteś trochę męczący z tym pucowaniem się i wychwalaniem co 3 post czego to ty dla ekstrima nie zrobiłeś?

 

Wut? Sorry, ale chyba nie bardzo rozumiem do których co trzecich postów się od odnosisz, bo o tych reklamach wspomniałem we fragmencie posta drugi raz na przestrzeni kilku tygodni, tylko i wyłącznie dlatego, że mnie to po prostu cieszy, że SPOŁECZNOŚĆ zebrana wokół magazynu wciąż może mieć jakiś wpływ na Szmatławca. Nie ma to absolutnie nic wspólnego z pucowaniem się, przecież to nie mój biznes.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.08.2022 o 21:55, LeifErikson napisał:

 

No dokładnie, fajny pomysł z takimi retro reklamami. Ciekawe kto na to wpadł. ;)

 

W dniu 11.07.2022 o 14:39, LeifErikson napisał:

Haha, czuję się dawcą inspiracji dla tego pomysłu. :D Ale spoko, nie oczekuję prowizji. ;) Brawo, oby był jakiś odzew.

 

image.png.0411cf937b164687e99b3986b47e8018.png

Kolego razem z tym najnowszym to już 3. Myślę że starczy :sonkassie:

 

A jak ci zależy na ogólnopolskiej sławie, to zagadam z kim trzeba i będziesz w następnym komiksie z shiva w konsolometrze :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Orzeł wylądował. Póki co tylko przejrzałem (jeszcze męczę #300), ale jest mocny chwyt za serce czy co tam trzeba. Brawo!

Wiecie, serio bym chciał aby w nowych numerach w recenzjach powróciły "oceniczki". Może nie takie jak tutaj ale podobne.

Zaś jeszcze bardziej oryginalne loga gier zamiast wpisu tytułu standardową czcionką. :D

Odnośnik do komentarza

Taa, w końcu każdemu zależy na sławie pod randomowym pseudonimem na niszowym forum dla miłośników gierek. ;)

 

Powtarzam - nie ma tam nic z pucowania, tylko czysta radość, że ten wózek od lat 90tych jedzie dalej i społeczność może mieć na to jakiś, choćby drobny, ale zawsze, wpływ. Ja jako ja nie mam z tego nic, a ja jako część spolecznosci ciesze się i tyle.

 

Co by offtopu nie ciągnąć, wygrzebałem trochę archiwaliow i ten zerowy całkiem dobrze się wtapia w tłum. :D

 

20220823_163532.thumb.jpg.91568c746513bf3ed0ca59ac409958d9.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Mam i ja. Klimat wylewa się z każdej strony, choć screeny były ściągane na emulatorach, a w niektórych przypadkach odpalone są 'poprawiacze' grafiki. No ale nie będę już marudził. Wieczorem odpalam PSXa i robię sesje w zrecenzowane hiciory.

 

Dziękuję, poprawiło mi to humor bo jestem w kwestii gierek wideo dość... sentymentalny.

Odnośnik do komentarza

Historia zatoczyła koło, czy jakoś tam w ten deseń. Otrzymałem, przelukałem na szybciocha i mam jedną myśl (oraz gęsią skórkę połączoną z mrowieniem na półdupkach) - to jest jeszcze większy sztos niż numer 300! Lata '90 to się wylewają, jak miód ze słoika przed krystalizacją. Brakuje tylko dołączonej kasety VHS z Extreme Party i dogrywką z targów jak HIV z Szufelką pluli z Wieży Eiffla. Warto było czekać. 

 

PS. Trzeba grzbiet i pierwszą/ostatnią stronę taśmą zakleić, co by się trzymało przez wieki. :no:

Polish_20220823_192150515.png

Edytowane przez don LOV
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...