Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Roger. Udało Ci się. Wzruszylem się. Ostatni raz tak mi oczy się zeszklily na "Ostatnim Samuraju".

 

Jak kiedyś, gdy będę już starcem na bujanym fotelu ktoś się zapyta o przygodę z PSXem rzucę:

 

"Nie powiem Ci jak umarł. Powiem Ci jak zył"

 

I gdyby ktoś mi kilka lat temu powiedział, że moje teksty będą w 300 numerze to bym wyśmiał:) to jak. Targamy do 400?

Edytowane przez K.Adamus
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, maciucha napisał:

Link? Póki co nie widzę tam w sklepie 300 numeru.

spokojnie, jeszcze nie można go kupić, natomiast zawsze było do wyboru jako okładka A, B, C, D itp

https://shop.pixel-magazine.com/?i=psx  patrz numer 278

---

w sumie tak patrzę ten sklep online, to mało w nim numerów, ostatni to 261, czyli 2019 rok.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest ogromny hajp na numer 300 i 0. Przeczytam od deski do deski, włącznie z reklamami i stopką redakcyjną. Każdą stronę będę przewracał z największą troską pilnując, żeby nie zagiąć żadnej strony i nie zostawić odcisków palców. Za każdym razem przed lekturą będę oczywiście mył ręce ciepłą wodą z mydłem. 

Odnośnik do komentarza

Okładki byłyby lepsze jakby nie było tego retro modelu postaci, a tak to wszystko psuje. Biorę tą z Jinem z sentymentu do T3 :) ta z MGSe jeszcze fajna i ta z FF7.

 

Cytat

Tekken, Eddy Gordo i capoeira - Mutti

 

Szkoda, że nie Tekken, Hwoarang, Baek i Taekwondo :( jakieś wieśniackie tance będą opisywać. W T3 można było nieźle kapuścić Eddim, ale to Bob był chyba popularniejszy i jego X,X,X,X :)

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Plugawy napisał:

Okładki byłyby lepsze jakby nie było tego retro modelu postaci, a tak to wszystko psuje. Biorę tą z Jinem z sentymentu do T3 :) ta z MGSe jeszcze fajna i ta z FF7.

 

 

Szkoda, że nie Tekken, Hwoarang, Baek i Taekwondo :( jakieś wieśniackie tance będą opisywać. W T3 można było nieźle kapuścić Eddim, ale to Bob był chyba popularniejszy i jego X,X,X,X :)

Baeka w T3 nie było.

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...