Skocz do zawartości

PSX Extreme 300


Rekomendowane odpowiedzi

No i jest, numer 300... ech jak się cieszę że dożyliśmy tego momentu. Jestem pod wrażeniem okładek i nic sensownego teraz nie napisze. Zresztą na płomienne przemowy i podziękowania przyjdzie jeszcze czas. Dobrze to wymyśliliście, numer zero, film i oczywiście bogaty numer jubileuszowy. 

 

Okładka z Sonikiem piękna, hehe

Odnośnik do komentarza

Te postacie retro na okladce to chyba po to zeby uzmyslowic ze te gry tez wychodza juz od tylu lat. Tomb raider '96, final fantasy 7 '97, resident evil '96. Wiec wszystkie te gry sa od poczatku Psx Extreme. To Halo mi tu nie pasuje. Jedynie wyjasnienie ze to pierwsza gra na xboxa. Moze tez pierwsza gra z xboxa opisana w Psx extreme.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Shen napisał:

Chyba dali, żeby fani xboxa coś mieli. Wszystkim i tak nie dogodzisz, już się jedna osoba nintendo odpaliła.

 

Te zwierzęta lepiej niech siedza w rezerwatach swoich na forumku oraz discordzie, a poważne gazety jak psx extreme czytaja KONESERZY gejmingu. Nie wyobrażam sobie by marjan na okładce wywoływal u mnie jakąkolwiek nostalgie. 

 

Już prędzej gex albo crash. 

  • WTF 3
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiotrekP napisał:

Mimo wszystko jedna jubileuszowa okładka bylaby lepsza.

 

Wydaje mi się, że to w pewnym stopniu sprytna decyzja biznesowa, żeby zrobić więcej okładek i uderzyć w czuły punkt kolekcjonerów. ;) Jedną jubileuszową kupisz raz, a osiem jubileuszowych już być może więcej. Według mnie to bardzo dobry pomysł w obecnej sytuacji, tym bardziej, że nie jest to zrobione na siłę, tylko faktycznie z pomysłem, bo zaopiekowani są tymi okładkami miłośnicy różnych platform i różnych IP. No i ten motyw z ukazaniem przemijania czasu poprzez wrzucenie postarci retro i współczesnej również dobry. 

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś chciał dorwać konkretną okładkę, to Robert wrzucił na Allegro aukcję, gdzie można wybrać konkretny cover. 
 

https://allegro.pl/oferta/psx-extreme-nr-300-przedsprzedaz-wybierz-okladke-12440377591?fbclid=IwAR1Ql_4fGd_vdPmyYrV-OlaDMhFGk7MJ6k39vQVmlzrzkwz7ahpR__egi20

 

Swego czasu jak były 4 covery Final Fantasy VII Remake biegałem po kioskach po Warszawie, bo nie miałem bodajże Barreta. Do redakcji drukarnia w ogóle go nie wysłała :) 

Edytowane przez Roger
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Roger napisał:

Jakby ktoś chciał dorwać konkretną okładkę, to Robert wrzucił na Allegro aukcję, gdzie można wybrać konkretny cover. 
 

https://allegro.pl/oferta/psx-extreme-nr-300-przedsprzedaz-wybierz-okladke-12440377591?fbclid=IwAR1Ql_4fGd_vdPmyYrV-OlaDMhFGk7MJ6k39vQVmlzrzkwz7ahpR__egi20

 

Swego czasu jak były 4 covery Final Fantasy VII Remake biegałem po kioskach po Warszawie, bo nie miałem bodajże Barreta. Do redakcji drukarnia w ogóle go nie wysłała :) 

 

Tak z ciekawości (i pod kątem wartości kolekcjonerskiej za 30 lat :D ) - wszystkie wersje mają taki sam nakład?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, LeifErikson napisał:

 

Tak z ciekawości (i pod kątem wartości kolekcjonerskiej za 30 lat :D ) - wszystkie wersje mają taki sam nakład?

Chyba Sonic i Zleda mają mniejszy, ale to musiałbym dopytać :)

8 minut temu, Plugawy napisał:

Jak wezmę numer 300 to będzie razem z numerem 0 wysłany? 

Zerowy ma być drukowany w przyszłym tygodniu (brakuje ostatniej strony reklamowej, reszta jest już gotowa w drukarni), więc raczej osobno. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Szwed napisał:

Szkoda tylko, że kiosków coraz mniej, i Kolporterów i saloników prasowych. Przynajmniej w mojej Mławie. Chociaż w Warszawie też widzę sporo pustostojących kiosków RUCHu.

W Gdyni urzednicy wszystkie kioski praktycznie zabili, bo sobie wymyślili, że wszystkie maja byc takie same i kazdy kto chce dalej prowadzic działalność musi z własnej kieszeni wydac 70 tysiecy na nowa bude. :)  Zostały jakieś saloniki prasowe.

  • WTF 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...