Skocz do zawartości

PSX Extreme 308


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LeifErikson napisał:

Adamusowy kącik literacko-popkulturowy. :sir:

Z tym będzie coraz ciężej, ale o tym w drugim tekście w numerze ;]

 

A gierkami faktycznie obrodziło. Sam mam rozkopane ze 4 tytuły pomijajac to, co do recenzji a kolejne w drodze. Wiem, że nostalgia nakazuje się odwracać i patrzeć za siebie, ale kurde, dobrze dzis być graczem ;]

 

A z numeru to mnie najbardziej ciekawi recka RE4 Komoda, bo jestem już po pierwszym przejściu i z chęcią skonfrontuje swoje przemyślenia z tekstem. Z Konsolka w sumie troche już gadałem i narzekał tylko trochę, więc "swiatowy odbior" pozytywny :>

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, sph! napisał:

Gry były trudniejsze, nie prowadziły za rączkę, nie było wskrzeszania przy każdej porażce (i zapisu w każdym miejscu). Wstyd robić recenzję, jak się poległo na pierwszym poziomie. :leo:

Zawsze mozna ograc Snoopiego na amidze. Nie byl trudny. Moja pierwsza gra na 500. 

Moga tez ograc Robocoda. Caly czas to wychodzi. Turricana na komodorku z niesmiertelnoscia i napisac ze to snes. Jest kilka mozliwosci.

2 godziny temu, Piechota napisał:

Moja kolejna będzie w 309 numerze, a co w 308, to chyba jakaś sprawa dla rogertera, lite jakieś zakazy dostałem ja przy tym numerku :bella:

Oby tylko jednorazowo. Jak juz jest przerwa a byly dopiero 3 to kiepsko to wrozy ba przyszlosc.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, K.Adamus napisał:

A z numeru to mnie najbardziej ciekawi recka RE4 Komoda, bo jestem już po pierwszym przejściu i z chęcią skonfrontuje swoje przemyślenia z tekstem. Z Konsolka w sumie troche już gadałem i narzekał tylko trochę, więc "swiatowy odbior" pozytywny :>

 

No to Roger musi znaleźć wolne miejsce na kolejny numer i zróbcie zgrentgena porównując remake z oryginalną wersją. 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...