Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 minuty temu, mario10 napisał:

Ciekaw jestem jak ta gra będzie wyglądać finalnie. Do MGS mam sentyment jeszcze z szaraka, ale od Phantom Pain sę odbiłem przy pierwszym podejściu może dam drugą szansę.

Polecam najlepszy MGS, gameplayowo dalej nie wyszło nic z większymi możliwościami w stealth-action. 

 

Co do MGS V można zrobić remaster, tym razem z chapterem 3 xD. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

MGS 4 Sony, chyba nie mają pełni praw do rekolekcji

Sony nie ma praw do MGS4, to był eks 3rd party z decyzji Kojimy i Konami. Mogą z nim zrobić co chcą i kiedy chcą, tylko pewnie nikomu do tej pory nie chciało się bawić w wycinanie albo zmienianie tych kilku dialogów/scen/assetów/gimmicków powiązanych bezpośrednio z PS3, jak sterowanie robocika Sixaxisem.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Sony nie ma praw do MGS4, to był eks 3rd party z decyzji Kojimy i Konami. Mogą z nim zrobić co chcą i kiedy chcą, tylko pewnie nikomu do tej pory nie chciało się bawić w wycinanie albo zmienianie tych kilku dialogów/scen/assetów/gimmicków powiązanych bezpośrednio z PS3, jak sterowanie robocika Sixaxisem.

Albo ta gra jest zrobiona na papierze do dupy i za dużo hajsu by to zabrało żeby to jakoś się ruszało gdziekolwiek indziej.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

Sony nie ma praw do MGS4, to był eks 3rd party z decyzji Kojimy i Konami. Mogą z nim zrobić co chcą i kiedy chcą, tylko pewnie nikomu do tej pory nie chciało się bawić w wycinanie albo zmienianie tych kilku dialogów/scen/assetów/gimmicków powiązanych bezpośrednio z PS3, jak sterowanie robocika Sixaxisem.

No to wymaga trochę więcej zasobów i grzebania pewnie w jakimś gównokodzie xD. 

Odnośnik do komentarza

Tak, ale to nadal jest możliwe. Z Twin Snakes jest inaczej, bo tam jest faktyczny pierdolnik z prawami do tej jednej konkretnej marki - część miało Nintendo, część Konami, część na mocy jakichś umów nieistniejące Silicon Knights, do tego licencje na te materiały historyczne i finalnie chuj wie, który jest synem kogo. MGS4 jakby chcieli nad tym dłubać mogą robić w dowolnym czasie, to zależy tylko od Konami.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

@KrYcHu_89 z tym, że w tytule jest Delta to sobie sam wymyśliłeś czy legitne źródło? Ja tam widzę po prostu trójkąt więc interpretacje mogą być różne. Trójkąt, albo trójbok, a więc Trójka :) 

Sam sobie wymyśliłem, ale Sony jak widać podłapało ode mnie i jak zamieścili trailer, to też napisali delta, ale dzięki wczoraj za klauny znafcy.

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, KrYcHu_89 said:

No tak, ale ta Delta to zawsze jakaś nowa intryga i być może zmiana w fabułce.

 

Delta oznacza zmianę, różnicę i do tego to czwarta literka, więc pewnie coś szykują więcej niż 1:1. 

 

 

image.png

 

Oczywiście, dobrze by było widzieć jakieś zmiany bo remejków 1:1 nie szanuję. 

Odnośnik do komentarza

Nie, tyle to już na oficjalnej stronie można wyczytać:

Cytat

We are working hard for METAL GEAR SOLID Δ: SNAKE EATER to be a faithful recreation of the original story and game design, while evolving the gameplay with stunning visuals and a seamless user experience.

 

 

A o tej Delcie to nawet na oficjalnym twitterze jest:

Cytat

The Delta symbol (Δ) was chosen because its meaning fits the concept of the remake project. Delta means "change" or "difference" without changing structure.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...