Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

MGS4 chyba też jeszcze mechanicznie jest zdolna bestia. 

Właśnie tak się zastanawiam bo na dobrą sprawę nigdy do niej nie wracałem po latach. Już się ale boje na samą myśl o tych loadingach, instalkach i skaczącym framerate

Odnośnik do komentarza

Wy to tylko kolekcjonujecie czy serio macie czas grać w już dawno ograne starocie?

 

Jakby zrobili trójeczkę w stylu piąteczki to bym zagrał ale taki śliczne gierki z gameplayem sprzed 20 lat to nie wiem na co to komu.  Jakby to nie był skok na kasę po linii najmniejszego oporu to by machnęli MG1 i MG2 w nowoczesnym wydaniu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Ja to jebnę fikoła jakby wrócił Metal Gear Online 2. Ale bym napierdalał:obama:

Szanse na MGO2 to są niższe niż na kolekcje z Acidami czy Risingiem. Swego czasu masę godzin w to przegrałem a Stealth Deathmatch i Team Sneaking dostarczyły mi najwięcej stresu i emocji ze wszystkich gierek online.

MGS4 to dostał patcha likwidującego loadingi między chapterami i dodającego trofea. Szkoda tylko że sama gra ma tylko dwa chaptery gdzie faktycznie jest gameplay i można pokombinować.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Daffy napisał:

Właśnie tak się zastanawiam bo na dobrą sprawę nigdy do niej nie wracałem po latach. Już się ale boje na samą myśl o tych loadingach, instalkach i skaczącym framerate

Mój ulubiony ranking :D 

 

12 Best Video Games That Never Left The PlayStation 3

https://www.dualshockers.com/best-ps3-exclusive-video-games/

 

image.png.2c367a8788392fa3c32c0d03daaf3944.png

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Pupcio napisał:

Pw grało się super na przenośniaku ale tak przed tv? No nie wiem, nie wiem. Wiem natomiast że i tak chętnie kupie kolekcje bo nie widzi mi się wydawać pojebanej kwoty na oryginały albo kolekcje ps3

Specjalnie ogralem na ps3 bo nie widzialo mi sie meczyc z jedna galka na psp. I po tym jak ogrywalem PO stwierdzam, ze byl to dobry wybor.

 

PW faktycznie dobra fabula ale z gameplayu to juz malo pamietam. Splatynowalem to wiec tylko tyle, ze grindowalem te baze i misje na hard czy cos xD PO fabularnie tez zle nie bylo, podobala mi sie postac Ursuli. Ale gameplay... o ku.rwens. Juz nie patrzac na te brakujaca galke, ale tam wystarczylo przebrac sie w ciuchy zolnierza w bazie i mozna bylo biegac na niewidzialnosci do celu. Po kilku sfailowanych przez sterowanie misjach przelecialem tak do konca.

 

No i obie gry to dwie swietne piosenki tytulowe.

 

e: plus love deterent :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Bo pw gra się na vituni kochanej :ogor:

9 minut temu, Sebas napisał:

Wy to tylko kolekcjonujecie czy serio macie czas grać w już dawno ograne starocie?

 

Jakby zrobili trójeczkę w stylu piąteczki to bym zagrał ale taki śliczne gierki z gameplayem sprzed 20 lat to nie wiem na co to komu.  Jakby to nie był skok na kasę po linii najmniejszego oporu to by machnęli MG1 i MG2 w nowoczesnym wydaniu.

Grasz tylko w nowe gry?? Co za koszmar true zagrajmera:drakenope: 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, łom napisał:

Szanse na MGO2 to są niższe niż na kolekcje z Acidami czy Risingiem. Swego czasu masę godzin w to przegrałem a Stealth Deathmatch i Team Sneaking dostarczyły mi najwięcej stresu i emocji ze wszystkich gierek online.

MGS4 to dostał patcha likwidującego loadingi między chapterami i dodającego trofea. Szkoda tylko że sama gra ma tylko dwa chaptery gdzie faktycznie jest gameplay i można pokombinować.

MGS4 to jedna z trudniejszych i wymagajacych platyn. Oj ile ja sie tam emblematow na zbieralem to bym sie za hu.ja nie doliczyl. A specialnie po platynke wrocilem. Bylo warto :claptrap:

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Pupcio said:

Bo pw gra się na vituni kochanej :ogor:

Grasz tylko w nowe gry?? Co za koszmar true zagrajmera:drakenope: 

Za miesiąc będę miał czas na zeldunię bożą, potem jeszcze jakieś 2-3 większe tytuły i to by było tyle z czasu na granko w 2023 roku. MGS3 przeszedłem z 15 -20 razy na ps2. Zwalone było do Evy ze 100 razy. Co ja tam jeszcze mogę zrobić

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mejm napisał:

A chyba ze tak. Nie wiedzialem ze vita odpala gry z psp. Nie mialem tego sprzetu.

Tylko cyfrówki. Ale fakt, jest opcja "podpięcia" drugiego analoga np. jako krzyżaka, który odpowiada za kamerę w MGS, więc powinno się grać wygodniej. Sam chciałem tak sprawdzić PO, ale nie mam obecnie czasu na takie gry.

 

PW dałem radę na PSP, bo jakoś było to dobrze przemyślane, zaś customizacja sterowania dawała pewną swobodę.

Odnośnik do komentarza

Mgs:PW? Na PS3 ograłem z przyjemnością. Do platynki pamiętam z jakimiś randomami biegałem z ju es ej. 

 

34 minuty temu, MEVEK napisał:

MGS4 to jedna z trudniejszych i wymagajacych platyn. Oj ile ja sie tam emblematow na zbieralem to bym sie za hu.ja nie doliczyl. A specialnie po platynke wrocilem. Bylo warto :claptrap:

 

Tam było coś trudnego? Mgr:r i sekiro to były dla mnie trudne platyny.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, oFi napisał:

Mgs:PW? Na PS3 ograłem z przyjemnością. Do platynki pamiętam z jakimiś randomami biegałem z ju es ej. 

 

 

Tam było coś trudnego? Mgr:r i sekiro to były dla mnie trudne platyny.

Szczerze powiedziawszy to masz racje. Dla kogoś obeznanego z gra, ukończenie jej na 6 różnych sposobów to bulka z masłem. Problem raczej polega na czasie i schemacie do wbicia ostatniego dzbana, a nie specjalnie skilla. 

Chciałem przytoczyć swojego posta z PC w którym wystawiłem ocenę 6, ale nie widzę nigdzie. 

PS3 > Trofea > PC > :dunno:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Sebas napisał:

Wy to tylko kolekcjonujecie czy serio macie czas grać w już dawno ograne starocie?

 

Wiem, że pytanie nie było do mnie, ale tak trochę odpowiem na nie. Ja np. nie mam ogranych wielu takich klasyków. Z prostej przyczyny, nie miałem czasu + chęci grania non stop, żeby zagrać we wszystko co jest dostępne i mi się wydaje, że tak ma masa osób. Nie wierzę, że Ty czegoś nie pominąłeś i teraz chętnie byś nie zagrał w jakąś grę odnowionej wersji/gdyby na nowo coś udostępnili. Na przykład tak ominął mnie MGS4 i np. o wiele chętniej bym w to zagrał w ten ograny staroć (nawet w zwykły port bez udziwnień) niż np. w jakieś indyki czy tam tę grę o kocie (Stray) tylko dlatego, że jest ona nowa a mnie po prostu w ogóle ona nie obchodzi. ;) 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli jakąś grę (bardzo) lubię, to również lubię do niej wracać po latach. W wielu przypadkach nawet bawię się wtedy lepiej, niż przy jakiejś przereklamowanej współczesnej grze AAA, o której nikt nie będzie za rok pamiętał.

 

Świadczy to zarówno o stanie współczesnej branży, jak i o mocy nostalgii.

 

A jeśli się Eva znudziła, to zawsze możesz dla odmiany zwalić do Raikova. ;)

 

Dziękuję za uwagę.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...