Skocz do zawartości

Red Dead Redemption & Undead Nightmare


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LiŚciu napisał:

To jest gra sprzed 2 generacji. Wychodzi ta sama wersja na nowsze konsole. Kupi ten co nie grał wcześniej albo ten co chce mieć to na kibel. Lepiej jakby została ta gra w getcie x360/ps3? No to chyba nie jest podejście dobre dla graczy w którym żeby zagrać w gierkę trzeba mieć stary sprzęt w domu. 
 

 

No ale to nawet nie będzie wersja z koxa z trawą i lepszą rozrodczością oraz klatkami na tym PS4/PS5?  

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2023 o 08:37, Mejm napisał:

A odnosnie do wersji pc czy remake'a, to nie byla jakas historia ze kod rdr to takie spagetti, ze samo r* dziwi sie, jak to w ogole dziala i nikt nie chce tego w ogole ruszac?

 

W dniu 10.08.2023 o 11:33, McDrive napisał:

Takie chodzą plotki. Może to być prawda biorąc pod uwagę, że nie robią portu na pc i tylko bawią się w szybki port.

 

Ale jaki "szybki port", jak PS4 i Switch nie mają architektury zbliżonej do PS3 np.

Skoro potrafili to zakodować na zupełnie inne sprzęty niż wyszło przed laty to chyba logiczne, że na PC na luzie mogliby jebnąć wersję.

W sumie ciekawe, czemu tego nie robią.

Obstawiam review bombing na steam, bo PeCetowcy takiej chujni pewnie by nie zaakceptowali.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Faka napisał:

No ruski zjeb. Mocno sobie dupę otworzyłeś, co by cię cockstar wypierdolił?

 

Jak nie chujowy port GTA, to jeszcze za pełną cenę wołają tego komboja, jeszcze bym zrozumiał jakby to puścili za siedem czy osiem dych. Tak się tresuje i wychowuje debili. 

Nie zesraj sie.

 

Ktos bedzie chcial, to i 10 kopii sobie kupi. Sam mam na xsx i kupie pudlo na switcha. Mam nadzieje, ze trzask twojej dupy bedzie glosniejszy od trzasku otwieranego pudeleczka z ta wspaniałą produkcja :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Homelander napisał:

Czemu przesada? Jest wyceniona na tyle ile chcą gracze zapłacić. Widać liczba tych którzy chcą na to wydać 50$ jest o wiele większa niż liczba krzyczących o przesadzie

 

Ja tej gry w ogóle nie będę kupował, mam w oryginale na Xbox One, PS5 nie mam a na Switchu nie ma najmniejszego sensu (oczywiście moim zdaniem) w to grać, więc jest mi to obojętne. Po prostu tak z boku oceniam, że jest to zupełnie nieopłacalne, bo pamiętam, że ta gra w promocjach chodziła za jakieś śmieszne pieniądze. Ale jak komuś się to opłaca przepłacać i być z tego powodu szczęśliwym to jest jego sprawa. Aczkolwiek rozumiem Rockstar i na ich miejscu dałbym taką samą cenę. ;)

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, KJL said:

 

Ja tej gry w ogóle nie będę kupował, mam w oryginale na Xbox One, PS5 nie mam a na Switchu nie ma najmniejszego sensu (oczywiście moim zdaniem) w to grać, więc jest mi to obojętne. Po prostu tak z boku oceniam, że jest to zupełnie nieopłacalne, bo pamiętam, że ta gra w promocjach chodziła za jakieś śmieszne pieniądze. Ale jak komuś się to opłaca przepłacać i być z tego powodu szczęśliwym to jest jego sprawa. Aczkolwiek rozumiem Rockstar i na ich miejscu dałbym taką samą cenę. ;)

 

Ja też nie kupię, mam mnóstwo gier do ogrania, a samo RDR ograłem na 360. Zresztą mam kupione na Xboxie, więc jak już koniecznie będę chciał to zagram na Series S. No i RDR, mimo, że lubię bardzo to dla mnie nie jest TA gra za którą będę rzucał pieniędzmi w wydawcę

Odnośnik do komentarza

Inaczej bym na to patrzył, gdyby grę wydawali wyłącznie na Switcha. Bo wtedy można by mówić, że robią po prostu port na mało wydajną konsolkę przenośną. Nie takie porty ludzie kupują na ten sprzęt i nie za taką kasę, więc nie przesadzajmy.

 

Ale wydawanie gry na PS4 w 2023 bez zmian graficznych, czy usprawnień, za cenę nowej gry, oraz brak wersji PC, to już niesmaczny żart. Sam mam złożony pre-order na MGS Master Collection, który już sam w sobie wzbudził niemałe kontrowersje, ale w tym przypadku kupuję trzy pełne gry, co by nie powiedzieć sześć, wraz z serią dodatków i bonusów, wsparciem osiągnięć etc., podczas gdy pełnoprawny remake jak wiemy jest w produkcji. Tutaj sobie życzą pełną cenę za najzwyklejszy w świecie, tani port...

 

Ja nigdy RDR nie miałem okazji pograć i teoretycznie ta wersja byłaby dobrą okazją, ale za taką cenę, w takiej postaci, to nie mam zamiaru wspierać raka R* i TT. Może kiedyś kupię jak będzie za parę dyszek.

 

A jeśli plotki o 30fps okażą się prawdą, to już beka całkowicie.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie "okej", ale ja jestem fanatykiem serii. Plus tak jak wspomniałem, gier masz więcej, plus dodatki, komiksy, plus fakt, że w ogóle wydają to na nowe platformy, tj. PC i Nintendo. Konami bronić nie chcę, ale mimo wszystko widzę sens tej reedycji/kolekcji, nawet jeśli cena jest dość wygórowana.

 

Port RDR też sam w sobie mnie nie odrzuca, szczególnie na wspomnianego Switcha, ale fakt, że wypuszcza to taki gigant branży jak R*/TT w takiej postaci, za pełną cenę, niskim nakładem pracy, to śmiech na sali.

 

Ogólnie też TT gardzę bardziej, niż Konami nawet. Niemniej jednak nie planuję dawać minusów/klaunów osobom, które RDR sobie kupią na Switcha.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Suavek napisał:

Akurat te stare cyfrowe wersje usunięto już lata temu, z zupełnie innych powodów, ale spoko. Rockstar za to usunął oryginalne - lepsze - wersje GTA, jak wydawali "remaster" trylogii. No nie wiem, kto lepszy w ogólnym rozrachunku, z dwojga złego.

No nikt, bronienie czegoś, bo ktoś tak też zrobił to troche śmieszne.

 

W ciągu paru lat przeszliśmy z REMASTERÓW za 160zł na poziomie Crashów, Spyro, THPS czy nawet pierwszej Mafii (2k jest pod Take2, czyli kiedyś się dało) do starych portów z ulepszeniami, które są wbudowane w darmowe emulatory konsol w cenie 250zł xd

 

Jak za osiągnięcia do MGS'a jedynki (2,3 mają je na xboxie 360, więc będą skopiowane) warto zapłacić 250zł to ja już nie wiem, ile powinien kosztować ten Quake 2 Remaster, 350zł chyba

Odnośnik do komentarza

Mylisz bronienie z porównaniem. Bo to chyba oczywiste, że każdy by chciał jak najtańsze gry. A dobre remastery i zagrania pro-konsumenckie pokroju Q2 jak najbardziej warto i trzeba wspierać. Pozostałe, to już kwestia dyskusyjna, czy tam indywidualna.

 

MGS sam kupię, bo zwyczajnie chcę te gry na obecne platformy. Gry w liczbie mnogiej. Bronić ceny jednak nie będę, bo sam przyznaję, że jest spora, ani nie będę przekonywał innych do zakupu. Zakładam, że kolekcja szybko stanieje i wtedy inni się zainteresują, w tym obecni malkontenci. Ja kupuję w pudełku, bo taką mam fanaberię. ;)

 

Ale mimo wszystko uważam, że jest różnica w kolekcji trzech gier (czy tam sześciu/siedmiu, zależy jak patrzeć), do której dorzucają ci dwie animowane Graphic Novel, czy też cyfrowe Artbooki, i wydają to na WSZYSTKIE platformy (na PC czy Nintendo we wszystkie MGSy byś nie pograł, tak czy inaczej), aniżeli port jednej gry na zeszłą generację za pełną cenę, choć wiadomo było, że np. gracze PeCetowi również wyczekują od lat na tę gierkę, a znów muszą zadowolić się co najwyżej emulacją.

Odnośnik do komentarza

Każdy zapalony gracz z dużym stażem ma taką grę/serię, którą kupił bądź kupi w kilku wydaniach, jeśli nadarzy się okazja, no nie oszukujmy się, sentyment to dziwka. Co chwile wychodzą reedycje np. filmów, milion wersji na DVD/Blu-ray i nikomu to nie przeszkadza. Czasami przydałoby się wychylić ze swojej bańki, bo dla ogółu ludzi gry to rozrywka i jeśli będą się bawić przy starej grze, to chyba wszystko dobrze, gra spełnia swoją funkcję, więc jest warta ceny, jaką ktoś wyłożył. Rynek działa jak działa, dzisiaj się nie urodziliście. Wolę zapłacić 250zł za starą grę, przy której będę się dobrze bawić, niż 300 za chujową grę X, tylko dlatego, że jest nowa, a jak nowa to 300 zł uzasadnione. Produkt jest wart tyle, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić. Co to w ogóle za egoistyczna narracja "ja dobrze się bawię tylko przy nowych grach, przy ukończonych już nie, to inni też muszą grać tylko w nowości". Jeszcze tego brakowało, żeby ktoś mnie rozliczał z czasu spędzonego w grze. Dla mnie odświeżona trylogia GTA to technicznie gówno i za darmo nie chcę, wolę oryginały, ale niech każdy sam decyduje na co wydaje własne pieniądze, a te ideały to utopia. Grupa takich zapaleńców jak my tutaj to ułamek całości i choćbyśmy wszyscy jednogłośnie zaprotestowali, to i tak nie jesteśmy większością.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Bzduras napisał:

Wszystko spoko, ale 219zł za port trzynastoletniej gry z wyciętym trybem multiplayer? To jest chyba ten słynny

ŻART

Korporacje nie są po to, żeby podejmować moralnie uzasadnione decyzje, tylko finansowo. I sprzedaż tej gry tylko potwierdza, że podjęli słuszną decyzję z punktu widzenia ich interesu. Prywatne biznesy też się chyba tak prowadzi, inaczej padałyby jeden po drugim, ale to trzeba kanabisa albo czezkiego spytać. Chociaż nieee, oni nie mieliby serca tak kroić zajawkowiczów po cenach rynkowych.

Odnośnik do komentarza

Ale korporacjami się nie martwię, bo ja wypowiadam się z punktu widzenia konsumenta, i jako konsument uważam, że

26 minut temu, Bzduras napisał:

219zł za port trzynastoletniej gry z wyciętym trybem multiplayer? To jest chyba ten słynny

ŻART

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...