Skocz do zawartości

PlayStation 2 Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem, przewertowałem, na razie pierwsze wrażenie: flashbacki z Saturn Extreme (zapach, papier, czcionka, jakość screenów i grafik), ale zestaw tekstów i LINE UP redaktorów wygląda naprawdę dobrze. Przeczytałem reckę MGS2 no i nie powiem, nawet fajny follow up do legendarnego tekstu z 2001 i mimo wszystko sensowne argumenty, choć z werdyktem się nie zgadzam tak teraz, jak i lata temu (dwójkę zaliczyłem w 2004 i dla mnie to była dyszka, a i tak pewne aspekty doceniam dopiero od niedawna). Zapowiada się pyszna lektura.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, SlimShady napisał:

To niezła przestrzelona limitka będzie, zdjęta prosto z klopa z ekskluzywnym zestawem mikrobów. Dlatego powtarzam, nigdy nie ufajcie graczom. Żadnych padów, żadnych gadżetów, unikać ich jak ognia.

 

Używane czasopisma, konsole, gry, figurki itp. od graczy - przed pierwszym użyciem trzeba koniecznie potraktować ozonem (O₃)... 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Tak szczerze- numer specjalny nie ukazuje się co miesiąc. Wolałbym dorzucić do tych 40/45zł i dostać lepszy papier, zdjęcia jakościowo lepsze i nawet omijam wysyłkę na allegro, bo załapie się na smarta. Dla mnie same plusy :) Jakością druku te numer nie grzeszą niestety. Wiem że nie o to w tym chodzi, ale kilka h spędzam z tym papierem w ręku. Ja osobiście bym wolał dorzucić te kilka złotych.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.08.2023 o 12:57, grzybiarz napisał:

124 strony wypełnione po brzegi treściami publicystycznymi, recenzjami i popkulturą.

(...)

Rozwój rynku w Polsce oczami Ściery i Butchera

(...)

 

 

że tez tyle czasu muszę czekać na kolejny tekst sciery :) Ściera miales pisać hyde park jakiś!

 

Nie doczekaliśmy się :(

 

Brakuje też trochę 'z pamiętnika redaktora' od Ściery i Hiva.

 

Ściera się obraził czy co?

 

 

Odnośnik do komentarza

Odebrane. Na razie tylko przejrzałem na szybko ale nostalgia mnie tak *ebła, że nie wiem kiedy się pozbieram. Jeden minus: rozumiem, że ocena dla NFS Underground to żart?:) Przeszedłem tą grę niezliczoną ilość razy i dla mnie to jest jedno z najbardziej wyrazistych wspomnień ery PS2. Gra 10/10 zawsze. W kolejnych tego typu numerach (PS2 Extreme PART 2?) fajnie by było gdybyście podawali daty premier gier, tutaj mi trochę tego brakowało. Tak czy inaczej dzięki za ten potężny ładunek wspomnień.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Michu_M napisał:

Jeden minus: rozumiem, że ocena dla NFS Underground to żart?:) Przeszedłem tą grę niezliczoną ilość razy i dla mnie to jest jedno z najbardziej wyrazistych wspomnień ery PS2. Gra 10/10 zawsze.

A dla mnie przy konkurencji która była na PS2 w wyścigach (Midnight Cluby, Burnouty, GT, Shox, RRV) NFS U nawet nie stał, już nie mówiąc o tym że wersja na PS2 często się dławiła co bardzo negatywnie wpływało na rozgrywkę. Czytając reckę to i tak bardzo pobłażliwie został oceniony : )

Odnośnik do komentarza

Daję 1/5 bo okładka Okami jest inna, niż zamawiałem!!!11jeden

 

 

A tak poważnie, pierwsze wrażenie naprawdę dobre. Dużo dobrego tu upchnięto, a sama stylistyka gazety to prawdziwy powrót do przeszłości. Można się poczuć 20 lat młodszym... ;) :(

 

Dobór gierek też wydaje się porządny. Oczywiście nie sposób by było upchnąć tu wszelkie klasyki PS2, ale i tak jestem mile zaskoczony różnorodnością tytułów, bądź doborem tych bardziej rozpoznawalnych odsłon większych serii. Niemniej jednak zabrakło mi którejś odsłony Ace Combat, tym bardziej, że seria jest do dziś "uwięziona" na PS2.

 

PS2 to była moja pierwsza konsola, nie licząc Pegasusa, a tamte lata to naprawdę jedna z najlepszych generacji gamingu. Nostalgia jest więc silna. Liczę na przyjemną lekturę w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza

Mam w sumie takie dwa pytania do redakcji. 

1. W recenzjach oceny mają odzwierciedlać to, czy dane gry dalej dostarczają rozrywki dzisiaj? Czy raczej mają oddawać wartość tytułu w momencie jego premiery? 

2. Czy redaktorzy ogrywali gry ponownie przed napisaniem recenzji, czy raczej opierali się na wspomnieniach lub też ewentualnym odpaleniu kilku fragmentów na jutubie? 

Nie żebym się czepiał. Czyta się ten numer świetnie, ale jestem po prostu ciekawy, jakie mieliście do tego podejście.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, łom napisał:

A dla mnie przy konkurencji która była na PS2 w wyścigach (Midnight Cluby, Burnouty, GT, Shox, RRV) NFS U nawet nie stał, już nie mówiąc o tym że wersja na PS2 często się dławiła co bardzo negatywnie wpływało na rozgrywkę. Czytając reckę to i tak bardzo pobłażliwie został oceniony : )

Spoko. Bardziej niż o jakość samej gry chodzi mi o wspomnienia z nią związane. Do dzisiaj pamiętam dzień, w którym ją kupiłem i zagrałem. Każdy z nas ma gry, które są w jakiś sposób wyjątkowe nawet jeżeli jakościowo nie zasługują na maksymalne oceny. Sam mam takich wiele.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...