Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Opublikowano
  • Autor

Więcej gier powinno tak robić

  • Odpowiedzi 265
  • Wyświetleń 13,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • SpacierShark123
    SpacierShark123

    Jedno jest pewne jak widzę 10/10 od IGN to pewniak że gra jest średniakiem ale to granic możliwości przeładowanym DEI/WOKE i innymi chorobami mentalnymi. Wydaje mi się że w dzisiejszych czasach nie ma

  • Wredny
    Wredny

    Zaliczone. Nawet calaczek wbity z przyjemnością (kiedy człowiek się spina pod acziki to przynajmniej ma więcej grania, więc win-win). Naczytałem się, że jakieś "woke", że "żydzi" i ogólnie spisek,

  • Pupcio
    Pupcio

    Ale przecież to jest skierowane do takich ancymonów jak ty czy inny Josh czyli ludzi którzy mają w chuyu tę grę i piszą tutaj tylko dla sportu xDD niech mnie chuy observer jeszcze chciał z siebie zrob

Opublikowano

Powinno i pewnie by chciało, ale może twórców nie stać.

Opublikowano

to nawet nie, ze twórców nie stać, tylko takich licencji się chętnie nie sprzedaje, kurde ci twórcy mixtape mają lepsze znajomości w branży niż np. take2 :)

Opublikowano

Mogą sprzedawać niechętnie, ale wszystko ma swoją cenę, a za odpowiednią kwotę figurującą w excelu, to już sprzedadzą chętnie, bo po to są licencje, by zarabiały. I prędzej sprzedadzą takiemu "niegroźnemu" indykowi, który może zrobi szum, a może zniknie z radarów po miesiącu od premiery (to już ich nie interesuje), niż do kolejnego GTA, hegemona branży, który będzie aktualny i zyskowny przez kolejną dekadę minimum. Generalnie kwestia postawionych wymagań, zapewne mniejszych dla indyka na trzy godziny, niż Take Two, ale jak na stół pójdzie zadowalająca kwota, to niechęć jest do przełknięcia.

Nie wiem, nie znam się, ale tak to sobie wyobrażam.

Opublikowano
2 godziny temu, ASX napisał(a):

Więcej gier powinno tak robić

skromniutkie studio indie wykupuje sobie dożywotnie licencje

Opublikowano

To wydawca wykupuje licencje, nie deweloper. A dokładniej to wykłada pieniądze na dany projekt, wliczając w to licencje. A akurat ten wydawca ma kasy jak lodu.

Edytowane przez RoL

Opublikowano

myślałem, że gry niezależne nie mają ogromnego wsparcia finansowego

Opublikowano

Jak się jest córką tatusia bilionera to się ma.

Opublikowano

Fajna gierka, właśnie skończyłem, dałbym takie uczciwe 7/10 i polecił w zasadzie każdemu. Grałem na pewno dłużej niż 3 godziny, samo puszczanie kaczek na rzece to mi zajęło z 20 minut. Niby pierdółka, ale miałem ochotę trafić we wszystko co się da. Muzycznie super, jeden kawałek mocno ze mną rezonował, zwłaszcza jak się pojawił z zaskoczenia.

Fajna historyjka, fajna warstwa artystyczna (nie tylko sama grafika, ale też pomysły, np. jak ukazać radość z jazdy samochodem na imprezę, albo bieg po lesie).

Opublikowano

Skończone. Świetna gra, chyba z miejsca ląduje w mojej topce gierko filmów zaraz obok What Remains Of Edith Finch i Abzu. Nieco zaskoczył mnie soundtrack bo pierwszy trailer zwiastwał zatrzęsienie jakiś klasyków a znałem dosłownie kilka kawałków, ale cały ost daje rade. Czy 60zł jest tego takiego 3 godzinnego doświadczenia to już każdy musi sobie sam odpowiedzieć, ja nie żałuje ani złotówki.

Szkoda że wokół tej gry wybuchła jakaś zbiorowa histeria daunów no ale od czasu do czasu sie tak zdarza. Kto ominie jego strata

aa wersja na nintendo 2 bardzo dobra, jedynie jakieś ząbki na cieniach i czasem zdarzy sie loading między rozdziałami czego pewnie na innych sprzętach nie uświadczymy, ale jbc bardzo dobry port można śmiało brać

Opublikowano
W dniu 15.05.2026 o 15:58, Observer napisał(a):

Nie było, bo jak ktoś napisał taką opinie:

image.png

Steryd mentioned ale za jaką cenę nosacz2

Opublikowano

Skończone. Niby takie 7/10, ale czasem muzyka idealnie pasuje i rezonuje. Akcje, które się dzieją też jakoś czasem z jakąś nutą nostalgii, co się robiło w tym wieku się odzywają. Jasne mało gry w grze, ale cóż bawiłem się świetnie. Jako taka nisza i gierki, na które niby szkoda czasu, są meh a jednak zagrasz i jest zaje'bniście to gra idealna. I dzięki GamePassu w sumie.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.