Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ciwa22 napisał:

Na zdjęciach miejscówka prezentuje się dużo gorzej niż na materiale. Poza tym użytkownik Quake bardzo ujmująco opowiada o swoim hobby.


Ciemność widzę, ciemność...

Faktycznie, na materiale wygląda to ciut lepiej, ale... No mi to przypomina takie wysypisko trochę - zbiory bez ładu i składu, bez jakiegoś pomysłu, jakieś Nokie na wystawce, nieużywany nigdy pilot do PS2 (takie badziewia raczej w kartonach powinny kończyć), niezagospodarowane miejsca na pustych półkach, same półki poustawiane randomowo...

Kwestie czystości przemilczę, na filmiku i tak mało co widać, ale jak się ma wędrujące koty, to nie może być schludnie, no i ten piec kaflowy - sadza pewnie nie raz buchnęła, jak zawiało w komin - ja przez lata też miałem piec za dzieciaka, to wiem, jaki syf robi takie zdarzenie.

Ale samego użytkownika oceniam niezwykle pozytywnie (choć nie jest on raczej tak młody, jak tu sie ludziom wydaje - takie mam wrażenie po sposobie wysławiania się, barwie głosu itp).
Ma chłop pojęcie, zayebistą barwę głosu, ma gadane, nawija z prędkością karabinu maszynowego, a mimo to nie powtarza się, nie przynudza, ma dobrą dykcję - no mógłby być ciekawym YouTuberem. :notbad:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Wredny napisał:



Faktycznie, na materiale wygląda to ciut lepiej, ale... No mi to przypomina takie wysypisko trochę - zbiory bez ładu i składu, bez jakiegoś pomysłu, jakieś Nokie na wystawce, nieużywany nigdy pilot do PS2 (takie badziewia raczej w kartonach powinny kończyć), niezagospodarowane miejsca na pustych półkach, same półki poustawiane randomowo...

Kwestie czystości przemilczę, na filmiku i tak mało co widać, ale jak się ma wędrujące koty, to nie może być schludnie, no i ten piec kaflowy - sadza pewnie nie raz buchnęła, jak zawiało w komin - ja przez lata też miałem piec za dzieciaka, to wiem, jaki syf robi takie zdarzenie

 

To nie burdel tylko kontrolowany chaos. Znam ten typ człowieka. Mam znajomego, który ma konkretny bajzel w warsztacie. Ścieżki tylko wytyczone pomiędzy gratami ale wie co i gdzie leży. Zwykły śmiertelnik to albo z mapą albo z przewodnikiem może poruszać się wśród krętych alejek by się nie zgubić na zawsze (pewnikiem stoi gdzieś czyjeś nadgniłe truchło po którejś libacji). A weź mu zrób porządek to chłop zgubiony i niczego już nie znajdzie.

 

Kaflok? Oprócz spłuczki na łańcuszku w korytarzowym kiblu rzecz obowiązkowa w każdym szanującym się familoku:fsg: Z miejsca przypominają mi się zimowe party na ps4. Z miejsca wiesz, że ficuś (albo figuś? zawsze zapominam kery je kery) jest na party gdy żubruje w kołkastli...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, MYSZa7 napisał:

co to za tv @creatinfreak, Samsung?

Samsung 65mu8002 + soundbar samsung hw-k550 z zestawem satelit hw-8000s

10 minut temu, WisnieR napisał:

Te podświetlenie to takie co można kupić na Alli czy tam Allegro? Będę wieszał TV na ścianie i chce się w coś takiego zaopatrzyć. Pasek LED klejony bezpośrednio do TV?

Ledy z allegro klejone bezpośrednio na obudowę tv. Nie wiem czy tu mogę linki z alle wstawiać to wysłałem PW.

Edytowane przez creatinfreak
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.