Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, creatinfreak napisał:

Na dole mam soundbar zamocowany na specjalnych stelażach i bym musiał albo na te stelaże naklejać, albo dzielić i puszczać kabel. Po prostu za dużo zabawy by z tym było. I więcej ledów bym musiał kupić :P

Świetnie to wygląda. Tylko jak dla mnie za wysoko ten TV :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MarekCol napisał:

Czy to jest salon czy po prostu macie takie duże pokoje w tym bloku?

Mieszkanie 45m2 dwa pokoje, na zdjęciach może wygląda na duży.

 

2 godziny temu, yab napisał:

Wygląda jakby mocno świeciły te ledy. Serio, to nie przeszkadza?

Mi nie przeszkadza, a nawet pomaga. Oczy się mniej męczą i jest efekt lepszego kontrastu.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, suteq napisał:

I jest jakaś znacząca różnica w gierkach? Bo ze screenów to różnica wydaje się być minimalna. 

Głównie chodzi o rozmiar, bo te OLEDy LG mają od kilku lat tak perfekcyjny obraz, że można śmiało ich nie wymieniać następne X lat. 

 

18 minut temu, MEVEK napisał:

Fajna konsolka :lapka:

Lepsza gierka też niż DS.

 

54 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Poprzedni model ile miał? 55? 

Tak, teraz 65. Ta sama seria, model 2 lata młodszy. 

Edytowane przez Hela
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, MEVEK napisał:

Co ze starym zrobiles? Mozna oddac do sklepu i wziac nowszy za doplata?

 

Tak Mevku. To jest dodatkowa funkcja oledow. Zawsze można tak zrobić i w każdym sklepie.

Warunkiem jest brak wypalonego logo TVP.

Edytowane przez balon
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

No cóż, to i u mnie kawałek salonu.

6de2aa25cb4529ac1c2676b09757a250.jpg

Muszę w końcu soundbar kupić, głośniki już mnie trochę irytują i generalnie tak naćkane trochę. Półka rtv w całości przejęta przeze mnie, partnerka może w innych miejscach narzucać swoje rzeczy. One X w pięknym białym kolorze, pro niestety czarne :(. Wszystkiego pilnuje śpiący Trico.

Zaraz obok kanapy miejsce na pady
49e59387f7db6de56e3f6ac6e7e2cacb.jpg

A nad tym moje małe trofeum w postaci plakatu wiedzmina z podpisami twórców ( a przynajmniej tak twierdziła Pani z cdp red :reggie: )

724a1ea5f7a7c6e8a9e55a7cce45fd6b.jpg

Pod tv jeszcze lampki, które strasznie uwielbiam do grania nocą.

059a7d6ba3c7611f5cc2e60a6ad7049d.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Hela napisał:

Głównie chodzi o rozmiar, bo te OLEDy LG mają od kilku lat tak perfekcyjny obraz, że można śmiało ich nie wymieniać następne X lat. 

 

Lepsza gierka też niż DS.

 

Tak, teraz 65. Ta sama seria, model 2 lata młodszy. 

Ale pro w drodze rozumiem? Wymieniać tv 4k na 4k i nadal grać w 1080p? 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 1.12.2019 o 18:17, Moldar napisał:



Zaraz obok kanapy miejsce na pady
49e59387f7db6de56e3f6ac6e7e2cacb.jpg
 

 

Ja długo nie wiedziałem jak sie uporać z padami, dopiero na alliexpres znalazłem stand typowo pod switcha, ale nie przeszkadza aby trzymać na nim inne gadżety. Z drugiej strony ma jeszcze dwa haczyki na pady bezprzewodowe do raspberry ale jeszcze ich nie kupiłem :D

 

3nViYP3.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.