Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Shago napisał:

W Empiku do kupienia jest LG Q7 za 680zł, do tego mam bon na 200zł, więc telefon mogę mieć za 480zł. Brać? Cena w X-komie, badź media expert 849zł. Mają jakąś promocję na smartfony, więc chciałem coś kupić. Potrzebuję po prostu jakiegoś średniaka, co by przeglądać internet, odpisać na messangerze, pooglądać Youtube i posłuchać spotify, żadne gierki.

Q7 - mediatek, 3gb ramu :reggie:

Dołóż trochę, weź coś z 4gb ramu bo WŁAŚNIE NET potrzebuję bardziej tego ramu niż procka:

 

https://www.ceneo.pl/67896834

 

XIAOMI MI A2 LITE 4/64GB - uważaj, żeby nie wziąć wersji z 3gb ramu, nie warto.

 

Polecam nad tym modelem się pochylić. To LG to badziewie.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie dorzucają do zestawu słuchawek, które mogłyby tego DACa wykorzystać. Przetwornik opracowany rzekomo przez audiofilskie B&O, a do zestawu dorzucane słuchawki niby z ich logo, ale  metka nie pozostawia wątpliwości, że to chińskie cresyny xD Mają beznadziejną ergonomię, same w sobie c(pipi)owo grają i co najważniejsze, mają oczywiście stosunkowo niską impedancję,  jak to na ogół dokanałówki, a tak się składa, że DAC w v30 i G7 do odpalenia się w pełnym trybie potrzebuje słuchawek o impedancji powyżej 50 ohm (o czym producent oczywiście nigdzie nie wspomina i trzeba się tego dowiadywać na forach). Czyli żeby w pełni cieszyć się możliwościami DACa, trzeba od razu dołożyć co najmniej 150-180 zł, bo tyle kosztują soundmagic E50/E80, czyli jedyne w przystępnej cenie doki z odpowiednią impedancją. Wisienką na torcie jest to, że żeby zobaczyć w jakim trybie odpalony jest DAC, trzeba ściągnąć ze sklepu płatną apkę. LG, nigdy się nie zmieniajcie.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Apple nie ma SD i usb w telefonach i sobie radzi. Wifi alliance to jest organizacja która zrzesza twórców standardow, z ich efektów można korzystać nie będąc tam. SD już zresztą powoli zastępowali swoim standardem. Nie wiem jak z tym usb, czy nie będą mogli używać usb-c. Wydaje mi się że to jest otwarty standard. 

Odnośnik do komentarza

Yes sir, skrót myślowy. 

 

Już coś tam wspominali że może się uda coś wynegocjować i że Huawei może być kartą przetargową. Oby. Szkoda tracić takiego gracza. Inne systemy na zachodzie raczej nie zawojują rynku na telefonach. Samsung próbował i poległ, blackberry również. 

Odnośnik do komentarza

Chcę kupić tańszy niż droższy telefon do robienia zdjęć, może być SAMSUNG GALAXY A50 DS? Nie miałam wcześniej Samsunga i trochę w ciemno biorę, ale specyfikacja wydaje się spoko.

DISPLAY SIZE INCH     6.40 "
CPU     2.3GHz Quad+1.7GHz Quad-Core
INTERNAL MEMORY     128 GB
RAM     4 GB
REAR CAMERA RESOLUTION     25+5+8MP
BATTERY CAPACITY     4000 mAh

Odnośnik do komentarza

Ja mam inny problem. Mając w tym momencie do czynienia z Mate 10 Pro i P20 Pro zastanawiam się co wziąć następne, co będzie trzymało odpowiedni poziom aparatu? Miałem w planach zamianę Mate na wersję 20 Pro lub za jakiś czas przesiadkę na P30 Pro, ale w dobie tych czasów ciężko coś planować. Ktoś widzi jakieś realne alternatywy pod względem aparatu? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Matriks_1111 napisał:

Ja mam inny problem. Mając w tym momencie do czynienia z Mate 10 Pro i P20 Pro zastanawiam się co wziąć następne, co będzie trzymało odpowiedni poziom aparatu? Miałem w planach zamianę Mate na wersję 20 Pro lub za jakiś czas przesiadkę na P30 Pro, ale w dobie tych czasów ciężko coś planować. Ktoś widzi jakieś realne alternatywy pod względem aparatu? 

 

S10ki. Pixele od Googla. Jabłuszka. Albo mój ulubieniec Oppo Reno 10x.

 

Niestety Huawei bardzo odskoczył do przodu reszcie jeżeli chodzi o aparaty

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...