Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bierz Lite, bierz 5 albo 5 Z z 5G. Lite trochę słabszy, ale Reno 5 Z 5G mam, używam, chwalę sobie. Fun fact: to jest niemal 1:1 ta sama słuchawka, którą ma moja partnerka (ten Realme 8 Pro), ale z innym OS, gorszym aparatem, szybszymi aktualizacjami systemu i obsługą 5G właśnie. Jeśli masz możliwość niewielkiej dopłaty i wzięcia nowszego modelu (Reno 6, 7 albo Realme 9, 10) to pewnie będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zacząłem znowuż mielić temat.

 

7 lat na Huawei P20 Pro.

 

Tyle wystarczyło, żeby mnie zmusić do zmiany telefonu. Nie ukrywam to był najdłuższy czas spędzony przy jednym telefonie. 

 

Wybrałem Galaxy S23Ultra z 12GB ramu i 512GB pamięci wewnętrznej. Co mogę powiedzieć? Drogo ale nie miałem siły i ochoty bawić się w półśrodki. 

 

To była najlepsza decyzja bo fonik to generalnie mocny kombajn. 

 

 

Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, II KoBik II said:

Zacząłem znowuż mielić temat.

 

7 lat na Huawei P20 Pro.

 

Tyle wystarczyło, żeby mnie zmusić do zmiany telefonu. Nie ukrywam to był najdłuższy czas spędzony przy jednym telefonie. 

 

Wybrałem Galaxy S23Ultra z 12GB ramu i 512GB pamięci wewnętrznej. Co mogę powiedzieć? Drogo ale nie miałem siły i ochoty bawić się w półśrodki. 

 

To była najlepsza decyzja bo fonik to generalnie mocny kombajn. 

 

 

Wymieniałeś przez te 7 lat baterie? 

Odnośnik do komentarza

Właśnie tu jest hit. Bo np. Ładowarkę odłączam o godzinie przykładowo o 4:00 i podpinam tel o godz. 22:00 mając w zapasie około 30-40%. A sam telefon jest używany niemal non stop w pracy. Zdjęcia i łączność GSM ciągle w użyciu bo na hali jest problem z zasięgiem. Także ten element po tylu latach był dla mnie TOP

 

Jednakowoż pojawiał się już problem przy NFC, jedna szybka z aparatu wypadła, nawet nie wiem kiedy. 6GB ramu zaczęło doskwierać a i jakość zdjęć już mocno ponad przeciętna. 

 

Generalnie to były dobre lata z tym fonikiem.

Odnośnik do komentarza
50 minutes ago, II KoBik II said:

Właśnie tu jest hit. Bo np. Ładowarkę odłączam o godzinie przykładowo o 4:00 i podpinam tel o godz. 22:00 mając w zapasie około 30-40%. A sam telefon jest używany niemal non stop w pracy. Zdjęcia i łączność GSM ciągle w użyciu bo na hali jest problem z zasięgiem. Także ten element po tylu latach był dla mnie TOP

 

Jednakowoż pojawiał się już problem przy NFC, jedna szybka z aparatu wypadła, nawet nie wiem kiedy. 6GB ramu zaczęło doskwierać a i jakość zdjęć już mocno ponad przeciętna. 

 

Generalnie to były dobre lata z tym fonikiem.

 

Czyli nie wymieniałeś. Pytam w kontekście P30 Pro, które używam już ponad 3 lata i chciałbym używać przez lata kolejne. Bateria nadal trzyma 1-1,5 dnia i zastanawiam się jak długo jeszcze będzie trzymać tak dobre czasy.

Odnośnik do komentarza
27 minutes ago, Mani said:

w moim op7pro tez od 3 lat bateria dość dobrze trzyma. ale czuje w tym roku zmiane. tylko jeszcze nie dokońca wiem na co. 

Jeśli ktoś nie potrzebuje najmocniejszego procesora na rynku to chyba Pixel 7 Pro jest najlepszym wyborem z uwagi na cenę (3200zł). 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Czoperrr napisał:

Kurde dla mnie jako fotografa hobbystę Xiaomi 13 Ultra + Photography kit to coś zajebistego. Z drugiej strony jednak za taką cenę można mieć dobry aparat.

 

sam tez nad takim zestawem się zastanawiam. ale kusi tez jakiś FOLD. Wogóle kurde mam rozkmine czy się wkurwić i brać honora magic 5 pro ultimate czy sprowadzać właśnie tego XIAOMI czy też oppo find 6 pro. No nie potrafie się zdecydować bo praktycznie te telefony są identyczne.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.08.2023 o 12:42, Mani napisał:

 

sam tez nad takim zestawem się zastanawiam. ale kusi tez jakiś FOLD. Wogóle kurde mam rozkmine czy się wkurwić i brać honora magic 5 pro ultimate czy sprowadzać właśnie tego XIAOMI czy też oppo find 6 pro. No nie potrafie się zdecydować bo praktycznie te telefony są identyczne.

wszystkie trzy mają takie wyjebane aparaty? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...