Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.01.2024 o 13:59, Mani napisał:

Kup sobie nowego Iqoo 12 bądź Realme GT5 Pro

 

No jakoś nie widzi mi się ściąganie sprzętu z Chin. Pomijając jak wygląda sprawa ewentualnej wersji global softu, to i tak w przypadku jakichś problemów szarpanina jest nieporównywalnie większa do normalnego zakupu z polskiej dystrybucji. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kilka dni temu miała premierę nowa wersja Xiaomi Redmi Note 13. Korzystam z tej serii, ale oznaczonej numerem 7, więc bardzo już archaicznej :P Pomyślałem, że czas na zmiany. Chciałbym pozostać przy Xiaomi. To będzie dobry wybór? https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-redmi-note-13-pro-5g-12-512gb-6-67-120hz-200mpix-czarny.bhtml 

 

Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby szybko chodziło sprawnie i szybko, dobrze się z niego korzystało na co dzień i żeby miał dobry aparat. Do grania raczej nie. No i mam nadzieję, że uda się tu jakoś nagrywać rozmowy (podobno działa patent z nagrywaniem ekranu), bo to do tej pory - ze względów zawodowych - mnie zatrzymywało przy Redmi Note 7. 

Odnośnik do komentarza

Ktoś posiada zwykłego iPhone 15? Mocno czuć te 60hz? Zastanawiam się czy nie kupić żonie. Jej iPhone XS ma niecałe 4 lata a juz ma problemy z baterią (wymieniona ale telefon sie wyłącza) i głośnik charczy. Generalnie iPhone to gówno jebane jak po kilku latach już ledwo co działa, no ale się przyzwyczaiła i woli zostać z Apple.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, lukas_k96 napisał:

Kilka dni temu miała premierę nowa wersja Xiaomi Redmi Note 13. Korzystam z tej serii, ale oznaczonej numerem 7, więc bardzo już archaicznej :P Pomyślałem, że czas na zmiany. Chciałbym pozostać przy Xiaomi. To będzie dobry wybór? https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-redmi-note-13-pro-5g-12-512gb-6-67-120hz-200mpix-czarny.bhtml 

 


Pogubiłem się. Czytałem niedawno, że Redmi Note 13 nie wyjdzie poza Chinami, a jego globalną wersją będzie Poco X6, który miał premierę ze 2 tygodnie temu. Teraz pyk, nagle Redmi Note 13 na naszym rynku:potter:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Czoperrr napisał:

Ktoś posiada zwykłego iPhone 15? Mocno czuć te 60hz? Zastanawiam się czy nie kupić żonie. Jej iPhone XS ma niecałe 4 lata a juz ma problemy z baterią (wymieniona ale telefon sie wyłącza) i głośnik charczy. Generalnie iPhone to gówno jebane jak po kilku latach już ledwo co działa, no ale się przyzwyczaiła i woli zostać z Apple.

 

Once you go 120hz you can never go back. I tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Ani żona ani ja nie mieliśmy telefonów 120 hz :)

 

To chyba będziesz oczy z ziemi zbierał jak się przesiądziesz. Lubię sobie czasem włączyć tryb 60 Hz żeby zobaczyć jak wiele technika poszła do przodu i ile człowiek musiał wzroku męczyć. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma iphonów za 1k. 120 Hz jest fajne, ale bądźmy szczerzy, nie jest to kluczowa funkcja telefonu.

 

Zauważam, że androidowcy koniecznie muszą na każdym kroku udowadniać, jakie to iphony są chujowe. W drugą stronę tego jakoś nie widzę. Może ktoś mnie oświeci z czego to wynika?

 

@Czoperrrteż się na to złapał i się tłumaczy, czemu będzie kupował iphona.

Odnośnik do komentarza

Kurczę, dla mnie ważne jest, że telefon dostaje aktualizacje przez 7 lat, albo że wszystko co na nim robię i moja lokalizacja nie jest wysyłana do googla co pięć sekund, dla kogoś innego ważne jest 120 Hz albo że można robić zdjęcie księżyca.

 

Na szczęście nie ma jednej firmy, jednego standardu i jednego sposobu myślenia. Z jakiegoś powodu są ludzie, którzy uważają, że jak ktoś ma inne zdanie niż oni to coś z nimi jest nie tak. Nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, dominalien said:

Kurczę, dla mnie ważne jest, że telefon dostaje aktualizacje przez 7 lat, albo że wszystko co na nim robię i moja lokalizacja nie jest wysyłana do googla co pięć sekund, dla kogoś innego ważne jest 120 Hz albo że można robić zdjęcie księżyca.

 

Na szczęście nie ma jednej firmy, jednego standardu i jednego sposobu myślenia. Z jakiegoś powodu są ludzie, którzy uważają, że jak ktoś ma inne zdanie niż oni to coś z nimi jest nie tak. Nie rozumiem tego.

Co z tego, że Apple nie pobiera tylu informacji o tobie co Google skoro każda inna aplikacja, którą używasz to robi i przesyła info na swoje serwery? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...