Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

O to nieźle. Mialem motkę One za ok 550 zl przez 3 lata, obecnie używa dalej mamuśka i nadal działa (jedyna wada to kiepskie zdjęcia i ekran tylko HD+). Nic z tych rzeczy się u mnie na szczęście nie dzieje w G72 i jestem bardzo zadowolony z działania telefonu po przesiadce z Redmi Note 9. Dodatkowo dla mnie gamechanger czyli perfekcyjny kontrast nawet w słoneczny dzien, bo na oledziku czcionki się rozjaśniają na ciemnym tle do idealnej widoczności.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wraz z premierą Pixela 8a telefony Googla oficjalnie lądują w Polsce. Cena 2450 zł (za 128 GB) nie zachęca. W Media Expert ciekawa oferta (- 650 zł za odkup starego telefonu, dodatkowo - jego wycena). Zamówiłem. Ciekawe czy wezmą mojego Redmi Note 9 Pro z rozbitymi plecakami.

Pytanie czy specyfikacyjnie za 1800 dostanę coś lepszego? Pixel ma u mnie duże plusy za rozmiar i długie wsparcie.

 

 

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza
Teraz, Faka napisał:

Nie lepiej już brać wersję pro? 12/256 za 4.2k wydaje się być spoko ceną, a wydajnościowo podobny do sg24 plus i ultra.

Dokładnie. Bierz najmocniejszego Pixela i masz spokój na kilka lat. Nie znajdziesz lepszego telefonu z czystym jak laluś Androidem. To jest telefon stworzony do pracy z chmurą Google - tj. Gmail, Drive, Cal., itd. Miałem wcześniej flagowca Xiaomi, ale gdzie krym, a gdzie rzym… 

Ciekawe czy do sprzedaży w Polsce wprowadzą też Google Pixel Tablet.

Odnośnik do komentarza

Eh... zły dział! Ten temat był już poruszany na forum, zrobimy wyjątek ale następnym razem użyj opcji ,,szukaj''. Masakra Panowie coraz więcej amatorów pcha się do zabawy z telefonami za 1800 :sadkek: prawdziwy telefon zaczyna się od 5k i to tak naprawdę dopiero entry-level do prawdziwej telefonowości. Mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja i telefon będzie można zakupić tylko z odpowiednią licencją.


Ja mam Pixela 7a i jest to mój ulubiony telefon jaki miałem od bardzo dawna. Czysty Android na Pixelu to jest coś fantastycznego, wykonanie sprzętu i zdjęcia jakie to robi :banderas:zostaje z Pixelami ale mój dopiero niedługo skończy roczek więc jeszcze chętnie przy nim zostanę ale brałbym 8a i gitówa.
Jedyny mankament jaki widzę w swoim modelu to bateria, która starcza mi na cały dzień ale podłączając ładowarkę przed snem to już mam naprawdę mało % i na wyjazdach przydaje się ładowarka w samochodzie i/lub powerbank.


W Neonet jest promocja na Pixel 7 (ten lepszy od A) za 1799 zł  :Cell:

Edytowane przez Krzysztof93
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem napisać jak wrażenia z nubi z60 ultra i w sumie nie mam pojęcia co mam napisać. Chyba tylko tyle że jestem z niego zadowolony, silić sie na opis nie ma co bo jak ktoś chciałbym dowiedzieć sie o nim coś to nieantyfan na YT dobrze ją zrecenzował. Od siebie dodam, kupiony za 720 euro z europejskiej dystrybucji(wysłali mi ją na drugi już dzień ze Szczecina:pawel:)

IMG_20240427_064212.thumb.jpg.411395d35fb5d48164339f64694570f1.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...