Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie dlatego się też jaram na nią, ale z drugiej strony bliżej mi do rpgów a nigdy nie grałem Kingdoma, który opinie miał zawsze świetne więc chyba jednak na pierwszy rzut wrzucę go a castlevanie kupie za miesiąc. Bo jeszcze teraz chce wziąć finala XIII-2 więc troche za duzo by bylo.

 

Ale generalnie zawsze lubilem klimatem gry typu devil may cry stary czy tez onimusha i mysle ze castlevania moze miec cos z tych tytulow. Warto w ogole kupic ta edycje collection z dodatkami i mirror of fate hd? Czy ten mirror kiepski?

Odnośnik do komentarza

No jasne, że warto (zresztą, za tą cenę warto wziąć praktycznie KAŻDĄ grę) - to jeden z najlepszych tytułów roku 2013.

A wersje różnią się tym, że Limited Edition ma w pudełku kod na DLC z trybem Ranger Mode - strasznie słabe zagranie ze strony wydawcy - wyciąć z gry najwyższy poziom trudności i wrzucić go jako DLC. W empikach była sprzedawana właśnie Limited Edition, więc ja swoje przejście na Ranger zaliczyłem, ale co z resztą? Shame on you DeepSilver...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No więc, do wyboru:

 

Rage

Batman Arkham Asylum
Fallout New Vegas

Bioshock

Ratchet and Clank: Crack in Time

 

Co wziąć? Nie chcę nic zbyt długiego. Ratcheta uwielbiam ale nie wiem czy mam teraz na niego ochotę. Fallout chyba by mnie zmulił. Myślę nad tym Bioshockiem, ale sam nie wiem... Chyba by mnie zanudził, plus ma słabe strzelanie ponoć. Myślę nad tym Rage, bo w demie strzelało się mięsisto, ale sam nie wiem. A może Batman? Ciężko stwierdzić.

 

edit. jeszcze RDR: UN jest.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Zaczął bym od Batmana bo jest chyba najbardziej przystępny i jakby to nazwać hmm 'zwarty' w swojej formie. Wszystko jest na swoim miejscu począwszy od system walki po story na dopracowaniu gry kończąc. Lekko ponad 12h na skończenie story plus opcjonalne znajdźki to dobry czas (nie za długo, nie za krótko) i gra nie muli oraz nie jest w jakimkolwiek momencie odpychająca. W sumie jest trochę za prosta, ale ogólnie jedna lepszych gier tej generacji. No i wziałbym potem Bioshocka bo to straszne, że jeszcze nieograłeś jednej z najciekawszych gier fpp na tej generacji. Fabularnie oraz klimatycznie zdecydowanie top wspólczesnych gierek, fakt gameplay nie jest jakiś porażający, ale i tak musowo. Rage to w ogóle lepiej daj sobie spokój, Fallouty wolałem stare tak samo jak Ratchety więc nie polecę cnie.

Odnośnik do komentarza

szukam gierki na kilka dni wolnego, coś jak Uncharted.

Trójkę przerobiłem, dwójka w planach, ale może coś jeszcze?

 

Niekoniecznie takie klimaty, ale intensywna rozrywka + stosunkowo krótki czas by przejść.

 

Enslaved - przygodówka, króciutka gra z ciekawą fabułą, ładnymi lokacjami, dobrą grafiką. Walczy się całkiem przyjemnie, jest trochę elementów zręcznościowych, typu wspinanie.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14069

 

Dishonored - kolejna krótka gierka. Fabuła trochę szablonowa, ale setting mi się bardzo podobał. Dużo możliwości, grę można właściwie przejśc na dwa sposoby: po cichu, nikogo nie mordując, lub korzystać z dużego arsenału mocy.  Ma się dosyć dużo swobody pod tym względem.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16990

 

Batman Arkham Asylum - fajny klimat, trochę zagadek, mechanika walki mi osobiście przypomina Saint's Row. Przyjemnie się gra i też jest dosyć krótka, jak nie pocisnąłeś jeszcze serii Batmanowej to może to jest dobry moment, bo następna część też nie jest długa. Co do trójki, pół Internetu narzeka na to, że jest zbugowana, w związku z czym nie grałam, także się nie wypowiadam.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12049

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szukam jakiegoś ciekawego jRPGa. Na Xboxie spodobało mi się Lost Odyssey oraz Eternal Sonata. Co ciekawego znajdę na PS3?

Ni no kuni: Wrath of the white witch. Z czystym sumieniem polecam. Gra czasami aż do bólu powiela utarte schematy gatunku, jednak ciężko się od niej oderwać. Jest urocza.  

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

 

 

Co wziąć? Nie chcę nic zbyt długiego. Ratcheta uwielbiam ale nie wiem czy mam teraz na niego ochotę. Fallout chyba by mnie zmulił. Myślę nad tym Bioshockiem, ale sam nie wiem... Chyba by mnie zanudził, plus ma słabe strzelanie ponoć. Myślę nad tym Rage, bo w demie strzelało się mięsisto, ale sam nie wiem. A może Batman? Ciężko stwierdzić.

Zdecydowanie Batman Arkham Asylum - jedna z najlepszych gier tej (tamtej?:)) generacji - produkt kompletny i najlepsza część serii.

Bioshock to już w ogóle jedna z najlepszych gier ever, ale jak szukasz czegoś niezbyt długiego to raczej odpuść, bo tego tytułu nie należy przebiegać.

RAGE to jedna z najlepszych strzelanin FPP. Owszem, ma kilka technicznych niedociągnięć (chamsko doczytujące się tekstury), ale zdecydowanie nadrabia rozgrywką i skoro spodobało Ci się "mięsiste strzelanie" w demku to przygotuj się na więcej - id software jako ojcowie gatunku FPS postanowili pokazać jak powinno się robić tego typu gry - nie żadne CoDy czy BFy, ale staroszkolny konkretny wygrzew ze świetnie dobranych i giwer. Ostatni raz tak dobrze bawiłem się przy Bulletstorm, więc zdecydowanie polecam :D

 

Rage to w ogóle lepiej daj sobie spokój

Rozwiń swą wypowiedź.

 

tomb raider nigdy nie trawilem :P

To gwarantuję, że akurat tego strawisz i będziesz błagał o dokładkę - tak intensywnie filmowej, pięknej wizualnie i dźwiękowo przygody jeszcze nie przeżyłeś - obok Uncharted 2 to najlepsza tego typu gra, jaka powstała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...