Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przyszły  takie o to graty.IMG_20230713_192623.thumb.jpg.7dbab5e70867b2086c1bc915dfd0028a.jpg

Na pierwszy ogień tylko 30 i to po płaskim aby w ogóle wyczuć co i jak. Na początku wpiąć się w to nie mogłem :balon: ale po przejechaniu kilku kilometrów i pobawiniu się w wpinanie i wypinanie już wiem, że to wyczuje i się nauczę. Pierwsze wrażenie dziwne...mam nogi przyspawane do roweru :notbad: jeszcze muszę się pobawić ustawieniem, ale spoko się jedzie. Buty sztywne chodzić to się w tym nie da, trochę jeszcze się muszą ułożyć na nodze. Teraz tylko kręcić dalej kilometry.

A tu moja budżetowa bestia :kaz:

 

IMG20230713195549.jpg

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Figaro napisał:

 Upał dojebał dzisiaj w skórę.

Najgorsze, że przez opór powietrza, często nie czuć jak temperatura grzeje i po jeździe można się zdziwić. Ja raz tak po 5h trasie w słońcu dojechałem do domu i okazało się, że jestem zjarany na ramionach i udach. Do tego trzeba też pamiętać, żeby pić dużo w trasie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Litwin81 napisał:

Po ulicy na pewno, ale czy kozak szosówka? Jak wbiłem 157 km gdzie miałem mieszaną nawierzchnie wyszło mi 22,5 km/h średniej góralem, także chyba zwykła szosówka wystarczy na 26,5 km/h. 

Bez zadnych przerw jechales te 157km? 

Czy na dwa lub trzy razy, zgrane na jeden trening i zgrywanie kozaka ze zmienilbys rower i 30kmh bys jechal? :yao:

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, kanabis napisał:

Bez zadnych przerw jechales te 157km? 

Czy na dwa lub trzy razy, zgrane na jeden trening i zgrywanie kozaka ze zmienilbys rower i 30kmh bys jechal? :yao:

Nie wiem po co atakujesz. Grzecznie napisałem że wystarczy normalny rower a ty już spina. Ty też nie jechałeś szutrem jak ja, więc jie wiem po co się unosisz. Robiłem przerwy, bo wyjazd był do miejsc widokowych. Martwi mnie twoja niska samoocena, że wszystko odbierasz jak atak. 

Odnośnik do komentarza

Blednie zalozyles ze moglbys mnie zaatakowac :) I schowaj ego do kieszeni bo nie masz zielonego pojecia jak ciezko podniesc srednia o 1kmh na dystansie stu kilometrow a tutaj wyskakujesz z tekstami ze ciensza opona ci podbije predkosc o 4kmh i splycasz czyjs wysilek do swojego pierdniecia. To skoro byles na wycieczce rowerowej robiac sobie przerwy na podziwianie widoczkow a nie treningu to po co wogole porownujesz srednie predkosci? 

 

Zostan przy smarowaniu sie brązerem i nie zgrywaj turbokolarza 

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj sobie pokręciłem się po Trójmieście.

image.thumb.png.4201a8a3cb7b61fb517652212cc608f3.png

 

image.thumb.png.951e36ead807c60d7898b0eda3ee80c9.png

 

image.thumb.png.9b5c71ea466328a890cc309bc24f901d.png

 

image.thumb.png.8b43a65d93e6aa260f6becded9b91e34.png

 

image.png.e24afa4dbd8fc8fe4f953ede6b34a2c2.png

 

 

 

 

mój mały rekord dystansu hehe. 

A tak to mnóstwo ludu na ścieżklach i nie ma jak trzymać tempa, a jak coś juz mozna było to cyk - światła. I tak cały wyjazd - ale takie uroki miasta. Fajnie było sobie poeksplorować tereny, jeździłem też bez Wahoo i na czuja głównie. 

 

  • Plusik 5
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...