Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę zobaczyć czy jest Trek X Caliber 8 z 1x12. Potem zostaję Caliber 9. Ale nie ma i najbliższa dostawa w czerwcu, ale już większość klepnięta. Następna dostawa po nowym roku. Taki dramat na rynku jest... Podobno jest jedna sztuka której ktoś nie odebrał. Jak będzie, wezmę. 

Good Luck...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kanabis napisał:

Garmin = prestiz

Czyli Apple w świecie zegarków sportowych? Ja na codzień chodzę w tradycyjnym, mechanicznym i raczej tego nie zmienię, ale na sportowo nie pasuje. 
 

Czy jakieś apki/wydarzenia są ekskluzywne dla danych platform czy nie ma znaczenia pod tum katem wybór Garmin/Suunto/Polar etc. 
 

a i pytanie czy opłaca się brać podstawowe modele w/w marek czy lepiej dopłacić? Jak wspomniałem, nie będą przeznaczone do użytku dzień w dzień tylko w czasie aktywności

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, DamianGrecky napisał:

Czyli Apple w świecie zegarków sportowych? Ja na codzień chodzę w tradycyjnym, mechanicznym i raczej tego nie zmienię, ale na sportowo nie pasuje. 
 

Czy jakieś apki/wydarzenia są ekskluzywne dla danych platform czy nie ma znaczenia pod tum katem wybór Garmin/Suunto/Polar etc. 
 

a i pytanie czy opłaca się brać podstawowe modele w/w marek czy lepiej dopłacić? Jak wspomniałem, nie będą przeznaczone do użytku dzień w dzień tylko w czasie aktywności

A to juz zalezy ile masz na wydanie 500zl, 1500zl, 3000zl :)

 

Ja mam 735xt bo to multisport. Jak tylko biegalem to mialem forerunner 25 chyba. Troche wygladal jak kalkulator z bazaru ale tez polecam bo sie swietnie sprawdzal. Takze jak kolega wyzej wspomnial. Zalezy co ty bedziesz z nim swirowal. Jak tylko do aktywnosci to mozesz odrzucic fenixy ktore oprocz sportowych funkcji tez "wygladaja" i kosztuja wiecej

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dobór siodełka to tylko przez pomiar kości kulszowych. Poszukaj w swoim mieście sklepu, który posiada to tego sprzęt. Albo prosta żelowa miarka albo bardziej zaawansowane urządzenie. Jak poznasz swoją szerokość to tylko takie siodełku musisz kupić. Albo w wersji MTB, lub Szosa bo posiadają one inne kąty nachylenia ciała. Na szosie siedzi się inaczej niż na mtb dlatego te siodełka są jednak inne. 

Odnośnik do komentarza

Ja przez to ze teraz jezdze na lemondce i jestem w pozycji aero non stop musialem zmienic siodlo. Po dluzszej jezdzie na standardowym nie czulem benisa po jezdzie. Wyczytalem ze powodowalo ucisk na jakas tam tetnice sromową :problem: Czy cos w tym stylu

 

Teraz jezdze na siodelku anatomicznym adamo

 

f5efb6eeff1d60e17c9fb08cbee62152.jpg

 

 

 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

W tej cenie chyba masz juz wlasnie nasz mityczny 735 xt ktory jest multisportowy. Z tym ze musialbys poszukac bo oficjalnie to produkowany jest teraz jego nastepca ktory kosztuje 2 koła. A jesli nie znajdziesz to chyba najrozsadniejszym wyborem wydaje sie fr 245. 

Tutaj masz recenzje

https://www.eazymut.pl/blog/recenzja-zegarka-multisportowego-garmin-forerunner-245-n7?source=kategoria

 

Te podstawowe typu fr30 to takie najprostsze zegarki tylko do biegania wiec je olej

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kanabis napisał:

Ja przez to ze teraz jezdze na lemondce i jestem w pozycji aero non stop musialem zmienic siodlo. Po dluzszej jezdzie na standardowym nie czulem benisa po jezdzie. Wyczytalem ze powodowalo ucisk na jakas tam tetnice sromową :problem: Czy cos w tym stylu

 

Teraz jezdze na siodelku anatomicznym adamo

 

f5efb6eeff1d60e17c9fb08cbee62152.jpg

 

 

 

 

i co teraz wpuszczasz tam siusiaka razem z jajami żeby sobie wisiał i nie uciskał? Wąziutka ta szpareczka, wąziutka. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No dobra, to już chyba mniej więcej wiem co chciałem na temat zegarków. 

 

Szkoda, że mam w tym roku wesele i każdy zakup oglądam dziesięć razy i tak pewnie do wakacji będę kisił hajs, a szkoda, bo te Garminy fajne maszyny i kuszą. 

 

Ślub w USC i obiad dla rodziców to powinien być ustawowy max przy zawarciu związku :frog:  dobrze, że jutro z rana na rowerku do pracy, w czasie jazdy człowiek nie myśli za bardzo o poważnych sprawach. 

Odnośnik do komentarza

Bracia i siostry, mam pytanie odnośnie sportowych zegarków Garmin. Zawsze jeśli chodzi o tę firmę to mi się przed oczyma zapala czerwona lampka ostrzegawcza. Chodzi mi mianowicie o to czy mapy nawigacyjne udostępniane przez Garmina w zegarkach są darmowo apdejtowane? Kupiłem naście lat temu nawigę do auta tej f-my, a mianowicie Garmin Nuvi 1350. Mam ją do dzisiaj w igłowym stanie, ale od bardzo dawna jest w zasadzie "cegłą" ponieważ kasa jaką sobie życzy firma za aktualizację jest IMO paskarska:( Był tylko jeden darmowy update map w obrębie roku od zakupu, z którego skorzystałem. 

Czy te chore drogie apdejty map tyczą się również ichnich zegarków?

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
3 godziny temu, Czezare napisał:

Bracia i siostry, mam pytanie odnośnie sportowych zegarków Garmin. Zawsze jeśli chodzi o tę firmę to mi się przed oczyma zapala czerwona lampka ostrzegawcza. Chodzi mi mianowicie o to czy mapy nawigacyjne udostępniane przez Garmina w zegarkach są darmowo apdejtowane? Kupiłem naście lat temu nawigę do auta tej f-my, a mianowicie Garmin Nuvi 1350. Mam ją do dzisiaj w igłowym stanie, ale od bardzo dawna jest w zasadzie "cegłą" ponieważ kasa jaką sobie życzy firma za aktualizację jest IMO paskarska:( Był tylko jeden darmowy update map w obrębie roku od zakupu, z którego skorzystałem. 

Czy te chore drogie apdejty map tyczą się również ichnich zegarków?

 

Po co zawracasz głowę sportowym zegarkiem ! Siedz w tej swojej piwnicy i nie wychodz bo wirus cie zabije !!!!

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
W dniu 12.05.2021 o 22:36, DamianGrecky napisał:

Panowie i panowie, do jazdy na rowerze (a i w sumie to do biegania) lepszy Garmin czy Suunto? 

 

Posiadam komputer nurkowy Suunto i jest ekstra !

Jeśli chodzi jednak o zegarki to tylko Garmin. Polecam Feniksa 5 lub 6.

Kompatybilność między urządzeniami Garmina jeśli takowe posiadasz jest genialna i sam serwis Garmin Connect w których przechowujesz wszystkie aktywności jest kozacki.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, kanabis napisał:

Banny polowe mniej kilometrow ode mnie najezdzil a prawie 3 razy wiecej przewyzszenia. Te kurpie płaskie jak klata feministki

 

 

Chłopie tu też płasko, mam dwa "pagórki" i tylko tam coś można podziałać :P

A Tobie sie nie nudzi 1 trasa?

Ja robię sobie opcje bocznymi dróżkami, aby urozmaicić, ale też mam świetne inne opcje na dłuższe wypady (na które teraz nie mam czasu :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...