Skocz do zawartości

E3 2009


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ChOomik
Chodźcie w HOME do nas! Ekipa się już zbiera.

bym przyszedł ale średnio mi się widzi oglądanie tego całego cyrku w sd :)

 

Mam nadzieję że sama konferencja będzie udana- wywaliłem prawie 30 zł na piwo i na jedzenie specjalnie na tą okazję, więc jeśli nie wypali to się wkur,wię 8)

Odnośnik do komentarza

...tyle.Nic nowego nie pokazali w kwestii ps3.Owszem psp daje ostro czadu ostatnio i żaluję,że sprzedałem.MAG bardzo mi się spodobał,ale nie wiem czy nie będzie zbyt chaotyczny.Uncharted 2 nie komentuje bo nie lubie gier tombradierowatych.GT5 i FM3 beda godnymi dla siebie rywalami.God of war 3 pozamiatał na całego :) Dziwi mnie tylko,że Kojima nie wpomnial o nowej grze Rising na PS3?Czyzby cichy ex na X'a?Te nowy MGS na psp to jak dla mnie odcinanie kuponów od snake eatera.

Odnośnik do komentarza

Konferencja była konkretna i bardzo dobra. Na równi z tą od Microsftu.

 

Uncharted 2 - Gameplay był przepiękny. Akcja, akcja i jeszcze raz akcja.

 

M.A.G - Nie lubię sieciówek, więc mi wisi. Za to była podana data premiery - jesień tego roku.

 

Zapowiedzi PSP, jak nowy model, Resident Evil, MGS i reszta - miazga

 

GT 5 - wisi mi, bo nie lubię ściganek poza F1. Poza tym, mało pokazali.

 

GOW III - Muszę to zobaczyć w HD. Ale Kratos jest nieźle wkurzony.

 

Reszta, jak chwilę przemyślę.

 

Edit: Nowy ex od Rockstar. Zobaczymy na ile ta gra będzie warta i czy będzie równie dobra jak GTA.

 

Nowy Final Fantasy Online exclusive na PS3, czekam z niecierpliwością.

 

Ten sensor ruchu mi wisi, podobnie jak natalka. Konfa była znakomita.

 

Coś jeszcze pominąłem?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem pozamiatane !!

FF14 Online tylko na PS3 !!

Nowy kontroler najlepszy ze wszytkich trzech... dlaczego ? bo pozwala nie tylko poruszac sie w 3d ale nasza postac tez jest 3d tzn konczyny moga oruszac sie w 3d niezalezne. Na xboxa tylko cała postac sie porusza.

Nie było heavy rain b juz duzo pokazano przed E3

Szkoda ze tak mało GT5 ale widac ze wzieli sie zal icencje WRC i nascar ładnie no i GT na PSP juz nie dlugo !!!

Odnośnik do komentarza

Powiem krótko.. Czuję się błogo. Konfra rozwalila a FF XIV, Trico i ex od Rockstar na ps3 to juz w ogóle dopelniły szczęścia :)

 

Te nowe kontolery to mala rewolucja. W koncu bedzie sie dalo w pelni konrolowac postac. Kiedy koles zaczol strzelac z luku oniemialem

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Fajnie pan prowadzący rozpoczął, żartobliwie o tych wszystkich przeciekach :)

 

Trochę powiało żalem, jak zaczął prezentować gry, z czego tylko 2 multiplatformowe. A potem oczywiście cyferki, szkoda ze bez użycia LBP jak rok temu :D

 

Uncharted 2 bardzo fajne, jedyne co mnie się nie spodobało to odgłosy broni - jak zabawki.

 

MAG tak jak już mówiłem - przerost formy nad treścią. To wszystko fajnie wygląda na papierze i na wyreżyserowanych clan warach. To sie nie sprawdza praktycznie w żadnej grze, Battlefield to najlepszy przykład. A na gameplayu widziałem jeden wielki chaos.

 

PSPGo to troche przesada z tą ceną, drożej niż Xbox 360, toż to fail. I to jeszcze bez jakiegokolwiek nośnika, fail x2.

 

Prezentacja "line-upu PS3" to w 95% gry multiplatformowe. Ja tam widziałem jedynie Uncharted 2, God of War 3 i Infamous, cos pominąłem?

 

Agent - nic nie wiadomo oprócz tego ze wyjdzie. Typowe.

 

Pokazali AC2 i FFXIII które nie są exclusivami. AC2 - lekki zawód bo jakoś nie zauważyłem wyeleminowania błędów. Myślałem że będzie to must have, ale teraz juz wiem, że wstrzymam się do pierwszych opinii...

 

FF XIV - wtf? :D Znowu jakiś trailerek, nie wiadomo o co chodzi. Jakieś MMO chyba? Warte odnotowania, że exclusive.

 

Ten kontroler (bo jak go tu nazwać... wibrator? :D) to fajna sprawa, ale podobnie jak Natal - jakiś zbędny bajer dla casuali, który sie szybko znudzi. Szczerze przyznam ze sam się troche podjarałem napierdzielaniem z miecza i strzelaniem z łuku. Trzeba też jednak przyznać, że wygląda to mniej zaawansowanie niż Natal.

 

Modnation Racing - MEGA LOL, co to ma być? Toż to jakiś chłam dla dzieciarni. Żal było na to patrzeć, tylko czas zajęli.

 

Gran Turismo 5 - śmiech na sali. Pokazali render na od(pipi), żebyśmy nie pytali za często o niego. Oczywiście nic więcej, nawet daty premiery!

 

God of War 3 wygląda bardzo fajnie, ale nie zostałem zniszczony tym co zobaczyłem. Z chęcią bym zagrał, taka odskocznia od Ninja Gaiden.

 

---------------

 

Jak dla mnie MS > Sony. Nic wielkiego nie zapowiedzieli, a brak jakiegokolwiek info o Gran Turismo 5 to dla mnie FAIL całego E3...

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę ciekawa wydaje mi się ta gierka samochodowa podobna do Big Planet i GoW3. Ciągle za mało żeby przekonać mnie do zakupu ps3. No, może jeszcze Uncharted 2 mnie zainteresował.

 

Edit: i jeszcze to o tym pso-ptaku co je beczki też całkiem fajne, nie widziałem tego wcześniej.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
Po Natali Micro ten czarny dildo z świecącą kulką wzbudził raczej uśmiech politowania niż ochy i achy.

 

Ok, ok tylko jest jedna różnica: SONY pokazało wszystko na żywo a nie jakiś tam trailer, to już się dzieje a nie ma dziać jak w przypadku Microsoft'u. Pytanie czy mając tak dobre tytuły, nie mogli tego potrzymać na później i dopicować?

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jedyne co wiemy, to że praktycznie nic nie wiemy. Trochę to śmieszne, że na początku powiedział, że nie mają czasu by pokazać pełnię wszystkich platform a przez połowę czasu pokazują multiplatformy.

 

Podsumowanie:

 

God of War - 2010

Heavy Rain - 2010 ??

GT5 - 2010/11 ??

MAG - podali datę ? Chyba 2009

The Agent - ??

 

Ja nie wiem, poza GoW3 podawali daty w ogóle ?

 

Świecące dildo za.(pipi)iście precyzyjne, ja bym do Natala nie porównywał bo to trochę inny segment, tylko jak ktoś narzekał na koszty to tu trzeba kupić eye toy i ze 2 kontrolery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...