Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Xehanort

Myslalem o zakupie wii u i 3ds ale patrzac w eshop nie mam mozliwosci kupienia gry. Z opisu zrozumialem ze musze to zrobic przez dana konsole(wii u lub 3ds). Dobrze zrozumialem czy juz nie ma mozliwosci kupna i sciagniecia wersji digital na wii u i 3ds?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Uwsteczniam się. Wracam do tego co sprawiało mi największą przyjemność. Czyli po prostu FPS.

 

Polecicie jakiegoś FPSa na PC do multi? Prosta nie zobowiązująca rozgrywka. Headshoty, dobre wyczucie broni itp. Prosta rozgrywka bez udziwnień.

Na pewnie nie jakieś Fortnajty itp. Chcę zwykłą rozgrywkę. Coś jak team deatchmatch. Battle royale to ostateczność. Próbowałem PUBG. Może i fajne jakby miał więcej czasu. Ale chcę szybki meczyk. 15-30 min i do widzenia. Czysta gra, bez żadnego gówna.

 

Zatrzymałem się na COD Modern Warfare 1. 2 jeszcze troszkę ogrywałem i Nuketown z Black Opsa. Nuketown było wybitne :D. Mikro mapa, ciągła akcja, ah pamiętam jak mnie od cheaterów wyzywali za wynik K/D 204/4 w CTF. Chyba nawet bana dostałem. Battelfield Bad Company 2 też było fajne aczkolwiek troszkę wolniejsze tempo, chyba w Battlefield 3 jeszcze się zagrywałem na jakiejś małej mapie w TDM ( kanały czy coś ).

 

Także proszę o polecenie czegoś szybkiego. Jest w ogóle coś takiego? Czy wszyscy teraz tylko w Battle Royale grają?

 

PS. Chcę na PC ponieważ do dziś mi ciężko się gra w FPSy na padzie. Ostatecznie może być coś na Ipada. Próbowałem PUBG i nawet przyjemnie mi się celuje.

PS2. Płatna lub Free to Play. Obojętnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Chłopaki da się jakoś zrobić żeby pad od xboxa działał na ps4? Mój ds4 ledwo żyje, nowego nie chce bo konsola też ledwo żyje xD miałem plan kupić dualsensa żeby grać na nim i później przesiadka na ps5 ale jak każdy wie ps5 to xD+ nowy pad nie działa na ps4 :reggie: a tak to juz bede miał chociaz padzika do sexa

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Pupcio napisał:

No ale są jakieś te przejściówki poyebane że idzie połączyć różne pady do konsoli przecież  :/

Tak..som. Niestety teraz nie przypomnę sobie nazwy. Tylko trzeba zgłębić temat bo nie wszystkie dobrze działają. Mam nadzieję że pomoglem

 

p.s. A tak serio jak znajdę to wkleje 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Luźne pytanie, na które nie chcę zakładać osobnego tematu.

 

Chodzi za mną jakaś gierka, przy której bym się trochę "poruszał" przed TV, rozruszał łapy, może trochę powyginał, ale nie chcę wydawać majątku na VR, ani całe platformy z peryferiami. Co byłoby w miarę przystępną, lub wartą rozpatrzenia opcją?

 

PS2 już schowane dawno do pudła, choć były tam te całe Eye Toy'e na kamerkę. Pamiętam naście lat temu u kumpla można było się przy tym zmachać. No ale bym musiał całą konsolkę wyjmować, podłączać i kupować kamerkę z grami itp. Nie wiem, czy chcę.

 

PS3 i PS4 podłączone. Wiem, że jest Move i kamerka też, ale drogie dziadostwa, z tego co sprawdziłem. A może są tańsze alternatywy?

 

Wii pewnie by był fajny, z tymi calymi Wii Sports, Fitness itp., ale to już wiekowa konsola i nie wiem, czy się sprawdzi. O znalezieniu dobrego egzemplarza nie wspominając. Nie miałem doświadczenia nigdy z tą platformą. Ma to jeszcze sens w dzisiejszych czasach?

 

To samo Xbox z Kinectem. Tylko w tym celu nie wiem czy chcę kupować całą konsolę, która kompletnie mnie nie interesuje.

 

Switch w wersji stacjonarnej z tego co widziałem ma sporo gier tego typu, jak np. Fitness Boxing itp. I w sumie ta platforma na dzisiejsze czasy najbardziej za mną chodzi. No ale to już większy wydatek, a mimo wszystko raczej nie ma wielu exclusive'ów, które na dłuższą metę by mnie interesowały. Plus chodzą słuchy o nowej wersji, więc chyba wolę poczekać.

 

Ewentualnie jakieś inne gry z peryferiami? Na Alliexpress można kupić chińskie kontrolery do Taiko. Ma ktoś z tym doświadczenie? Nie rozwali się po paru uderzeniach? A może jakieś inne gierki tego typu ktoś poleci? Może poza Guitar Hero, który chyba tez już jest przeżytkiem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...