Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Xehanort napisał:

Trochę poszukałem i w oko wpadł mi SteelSeries Arctis 7X Wireless Headset.  Recenzje dobre i niby łączy się z ps4/5,xbox, switch i tel. Czy ktoś ma i może potwierdzić i wyrazić opinie czy warto?

Mam, podłączałem do każdej konsoli i telefonu. Najwygodniejsze słuchawki jakie miałem, dźwięk bardzo dobry. Nic tylko brać i grać.

Odnośnik do komentarza

Chciałam zapytać czy ktoś z Was miał do czynienia z usługą regeneracji płyt w tym przypadku na allegro. Wiadomo opisy aukcji wyglądają pięknie i zachęcająco ale czy w praktyce warto jest poświęcać czas i pieniądze - czy ma to jakiś sens.

Moja płytka jest konkretnie porysowana i nie uruchamia się na żadnej konsoli, wykonanie kopii także jest w zasadzie nie możliwe jednak nie ma głębokich rys - jest ich mnóstwo ale nie wygląda na to aby doszły do warstwy z danymi. Dodatkowo na drugiej stronie jest minimalne naddarcie warstwy z napisami ale nie przebija na drugą stronę. Tak więc wierząc opisowi co do usług regeneracji płyt to ta cd kwalifikuje się do naprawy. Jest to pozycja na której mi zależy i wpadła mi stosunkowo tanio więc można by się pobawić, warto się fatygować czy odsyłać sprzedawcy ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie znalazłem odpowiedniego tematu to tu napiszę. Chodzi mi po głowie wymiana routera bo mój niekoniecznie wyrabia z łączem 900mb z kablówki. Po kablu na konsoli jeszcze wyciągnie tyle. Za to już po wifi jakieś 350mb. Najbardziej zależy mi na jak najmniejszym pingu i pełne wykorzystanie łącza po kablu jak i po wifi. Urządzenia jakie musi obsłużyć to konsola po kablu (granie multi), tv na razie wifi (Netflix w 4k, dolby vision i atmos) później może kabel, dwa telefony (na jednym xcloud). Myślę tak 400zł chciałbym wydać no chyba, że warto to coś dołożę. Macie coś godnego polecenia?

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 3.08.2022 o 21:26, LukeSpidey napisał:

Jako posiadacz Xbox Series X i PS5 :sir: chciałem zapytać, czy Jedi Fallen Order lepiej ograć na konsoli Niebieskich czy Zielonych? Pytam serio, bo chciałbym doświadczyć jak najlepszych wrażeń. 

nie ma różnicy, na obu konsolach gra wygląda i działa niemal identycznie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ktoś z głowy podpowie jakieś gierki ze względnie ciekawą customizacją, która wpływa znacząco na styl rozgrywki? Tj. nie chodzi mi o kwestie wizualne (np. kreator postaci), ani nie do końca buildy w RPGach, tylko coś, co faktycznie wpływa na to, jak wygląda rdzeń, czy sposób rozgrywki.

 

Czyli np. jakieś budowanie mechów, pojazdów, statków kosmicznych, coś takiego. Chodzi głównie o swobodę w tej kwestii.

 

Gatunek w sumie dowolny. RPGi, młócki z lootem, albo jakieś roguelite.

 

Ostatnio mi po głowie chodzi zagrać ponownie w MS Saga: A New Dawn - jRPG na motywach gundam, w którym samemu buduje i uzbraja się robociki w drużynie, co faktycznie ma wpływ na to, jak przebiegają potyczki i nie jest to wyłącznie kwestia statystyk. A i wizualnie też można się miło pobawić. Ciekaw jestem, czy były jeszcze jakieś jRPGi w tym stylu.

A skoro o Gundamach mowa, to najlepszy zdecydowanie w tej kwestii jest Gundam Breaker 3, gdzie nie tylko budujemy robota, ale uzbrojenie oraz dobór części i zdolności ma decydujący wpływ na to, jak nim gramy i jakie combosy można klepać. Miód gierka.

 

Nie jestem na czasie, więc może coś mnie ominęło, także z indyków. Ale starocie też chętnie rozważę. Oglądam ostatnio trochę filmików z "zapomnianymi" grami PS3 i jemu podobnych i dopiero do mnie dociera, o ilu grach nie miałem pojęcia. Średniaki również biorę pod uwagę - mam do takich gier słabość. Platforma dowolna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...