Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

tak se ostatnio patrzę na promocje na gierki, licząc ze gdzieś tam tli się iskra która ponownie rozpali we mnie dusze zagrajmera i tak sobie myślę. Kiedy był ostatni raz gdy naprawdę jaralisice się seria Assasins Creed? U mnie chyba było to po tym zwiastunie, ew. jeszcze przy wyjściu 3jki. No chyba ze nigdy się nie jaraliscie - to w porzadku. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnie WoW tworzyszacze Asasynowi? Chyba trójka, pamiętam że ten udawany fake gameplay zrobił na mnie bardzo duże wrazenie

Potem gra oczywiście okazała się kupsztalem i nawet nie dałem rady jej skończyć 

 

Czy to był ten "gameplay"? Już nie pamiętam

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
4 godziny temu, Kalel napisał:

tak se ostatnio patrzę na promocje na gierki, licząc ze gdzieś tam tli się iskra która ponownie rozpali we mnie dusze zagrajmera i tak sobie myślę. Kiedy był ostatni raz gdy naprawdę jaralisice się seria Assasins Creed? U mnie chyba było to po tym zwiastunie, ew. jeszcze przy wyjściu 3jki. No chyba ze nigdy się nie jaraliscie - to w porzadku. 

 

 

Tam samo, trójką. Okres historyczny mnie rajcował, ale pamiętam, że poskakałem po drzewach, chwilę pobiegałem bo Bostonie i przestałem grać. Potem człowiek zrozumiał intencje Ubisoftu.

Odnośnik do komentarza

Korzysta ktoś może z tego?

 

https://allegro.pl/oferta/kontroler-do-smartfona-razer-kishi-usb-android-pad-12988201197

 

Ze względu na brzdąca muszę czasem pograć poza pokojem z tv i chce pokorzystac z magii remote play w wygodniejszy sposób. Pad z tą przystawka nie jest do końca tym czego chce. To naa czym mi zależy to ciche przyciski i wejście jack. Backbone one odpada bo korzystam z samsunga, a nie iPhone, no i cena 800 zł tez :dynia:  ewentualnie jakieś inne pady do smartfona?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gotham Knights i Plague Tale Requiem. Nie wiem z czego wynika drama, od kilku generacji na początku gry są w 60 klatkach, a potem w 30. I teraz też tak będzie. Z tym, że w tym konkretnym przypadku Gotham Knights to crapisze i nawet 60 klatek by go nie uratowało, a Plague Tale to dzieło małej firmy i tutaj postawili oni na to na co będą stawiać wszyscy: jakość grafiki > 60 klatek

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Czy gra Ghost of Tsushima dostępna w ramach PS Plus Extra jest wersją reżyserską z dodatkiem Iki Island?

 

Pobrałem kilka dni temu grę w wersji na PS5, ale nie podaje w tytule, że to Director's Cut. W sklepie Sony na konsoli pokazuje mi, że mogę sobie kupić wersję Director's Cut oraz osobno sam dodatek Iki, ale w samej grze wyświetla mi się możliwość grania w Legends, czyli multi. Ktoś wie może jaką wersję gry posiadam? Czy ten dodatek można grać, kiedy się chce, czy otwiera się dopiero po ukończeniu podstawki?

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.02.2023 o 23:51, mushabelly napisał:

Polecicie coś żeby sobie we 2 popykać w coopa? PvE lub PvPvE. Ale nie jakieś kobylaste MMO. Jakiś shooter izometryczny np lub cokolwiek innego. Tak żeby na spokojnie sobie czasem zagrać. Obecnie gramy w Fortnite ale sami widzimy że nas to nie odpręża. Ciągły stres hehe.

 

Overcooked, serio.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.02.2023 o 22:51, mushabelly napisał:

Polecicie coś żeby sobie we 2 popykać w coopa? PvE lub PvPvE. Ale nie jakieś kobylaste MMO. Jakiś shooter izometryczny np lub cokolwiek innego. Tak żeby na spokojnie sobie czasem zagrać. Obecnie gramy w Fortnite ale sami widzimy że nas to nie odpręża. Ciągły stres hehe.

 

Polecam, tak jak wyżej, 2 części Overcooked. Huntdown też jest spoko, są 3 poziomy trudności do wyboru, z jedną, z trzema i pięcioma kostkami energii, czyli gra może być odprężająca, może być wyzwaniem i może być hardcorem, do tego są dodatkowe zadania w każdym levelu, zabić wszystkich, nie zginąć ani razu i znaleźć 3 teczki. Na normalu gra jest minimalnym wyzwaniem, więc powinna bawić bez frustracji.

 

Swoją drogą, skoro zapytałeś o izometryczną strzelankę to pamiętam, że dobrze się bawiłem w coopie w Dead Nation na PS3, czy znajdę coś podobnego na Switchu?

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.