Skocz do zawartości

God of War Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

nie wiem czy bylo i czy to na bank jest to to w HD (bo szczeze mowiac kapa straszna)

 

http://www.gametrailers.com/video/remastered-trailer-god-of-war/57729

 

Ale w sensie, że co kapa? Wygląd? Czego się spodziewałeś? Na moje oko to i tak wciąż wygląda porządnie. Zresztą jest tak jak pisze Nemesis U.S. to "tylko" port z ps2 z podbitą rozdziałką.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Hmm, co kto lubi.

Wg. mnie God of War'y na PS2 maja swietna grafike (jak na PS2), jednak nawet jak na dzisiejsze realia - nie jest wcale taka zla. Sa gierki na PS3 wygladajace gorzej od nich..

Czesto najwiekszym problemem dotyczacym grafiki w grach na PS3 jest rozdielczosc i niewyraznosc obrazu. Modele moga byc nielze, ale te dwa czynniki popsuja taka grafike.

W tych God of War'ach bedzie odwrotnie - moze gorsze modele, ale za to obraz w wysokiej rozdzielczosci, ostry jak zyleta.

Co do ceny - 150zl za jedne z najlepszych gier w historii? Jak dla mnie - dobry deal.

Edit: Tym bardziej, ze praktycznie rzecz biorac nic lepszego w tej kategorii nie wyszlo.

[DMC4, Ninja Gaiden itp itd - moze i fajne gierki, ale to nie to samo]

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Panowi no nie przesadzajcie. Źle to nie wygląda, ja bym poszedł jeszcze dalej jak na port z PS2 nomen omen kilkuletni to wygląda to bardzo dobrze.

 

Wcześniejsze części przechodziłem na TV CRC 15 cali, miło będzie łyknąć to na 37 calowej plaźmie.

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Wiecie, to nie jest typowa nowa gra na PS3, ale dość wątpliwej jakości remake dwóch gier z PS2. Nie dziwię się, że chcą zachować ostrożność i wpierw sprawdzić jak zostanie odebrany za oceanem.

 

Po pierwsze to nie jest remake, tylko port. Po drugie skad ci sie wziela watpliwa jakosc to nie rozumiem, chyba stad ze uwazasz to za remake :P Ta gra zostaje podciagnieta do rozdzialki HD tak aby wygladala sensownie na w 720p, jako 'bonus' dodaja 60 fps. Nic wiecej (w kwestiach technicznych oczywiscie, bo beda jeszcze trophy).

 

Nikt nie pisze tej gry od nowa, gdyby pisali wtedy bylby remake.

Odnośnik do komentarza

Wiecie, to nie jest typowa nowa gra na PS3, ale dość wątpliwej jakości remake dwóch gier z PS2. Nie dziwię się, że chcą zachować ostrożność i wpierw sprawdzić jak zostanie odebrany za oceanem.

 

Po pierwsze to nie jest remake, tylko port. Po drugie skad ci sie wziela watpliwa jakosc to nie rozumiem, chyba stad ze uwazasz to za remake :P Ta gra zostaje podciagnieta do rozdzialki HD tak aby wygladala sensownie na w 720p, jako 'bonus' dodaja 60 fps. Nic wiecej (w kwestiach technicznych oczywiscie, bo beda jeszcze trophy).

 

Nikt nie pisze tej gry od nowa, gdyby pisali wtedy bylby remake.

Jak zwał tak zwał, choć uważałem że to był remake bo dodali obsługę trofeów, a jak wiadomo przy tworzeniu oryginalnych gier nawet nie brano takich rzeczy pod uwagę. Ale jak chcesz mogę przyklasnąć słowu "port". Naprawdę znaczenie tego czy innego hasła jest marginalne, głównie mi chodziło o logiczne wytłumaczenie poślizgu premiery gry na starym kontynencie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...