Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie,

drugi przegląd gwarancyjny:

 

KIA sportage  - 1090 pln.

 

zakres:

 

1) olej + koreczki, filterki, uszczeleczki

2) "przegląd karoserii" 

 

 

Czy to jest kur.wa normalne? Poprzedni przegląd (też tylko olej) to jakieś 380 pln, salon ten sam.

 

aha no i:

Odgrzybianie dodatkowo płatne 190 zł.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Banny napisał:

Panowie,

drugi przegląd gwarancyjny:

 

KIA sportage  - 1090 pln.

 

zakres:

 

1) olej + koreczki, filterki, uszczeleczki

2) "przegląd karoserii" 

 

 

Czy to jest kur.wa normalne? Poprzedni przegląd (też tylko olej) to jakieś 380 pln, salon ten sam.

 

aha no i:

Odgrzybianie dodatkowo płatne 190 zł.

 

 

 

poczekaj aż przy następnym przeglądzie powiedzą że masz tarcze i klocki do wymiany, szykuj 3-4k jak nic. mi z tym wyskoczyli przy ok 40tys, przód i tył do wymiany, średnio mi się chciało wierzyć ale co zrobić, trzeba było płacić

 

aha, jak kupowałeś z pakietem co ci daje np. darmową aktualizacje navi przez ileś tam lat to koniecznie upominaj się o aktualizację, gamonie sami z siebie zazwyczaj tego nie zrobią, a i po zaznaczeniu tego w zgłoszeniu się lubią o tym zapomnieć. 

 

a przy okazji - na nowe łożysko do kolumny kierowniczej dalej czekam, od początku lipca. mówią że pierwsze auto sprzedaje salon, drugie serwis. w KIA ewidentnie tego nie wiedzą jeszcze, i nie mówię tego tylko o sobie bo to dość powszechne zdanie o serwisie KIA, wystarczy chociaż przypomnieć akcje z Kękę czy jak się ten typ nazywał.

Edytowane przez gtfan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kto wie czy za jakiś czas znowu zainteresowanie nie wystrzeli, skoro UE przegłosowała ten zakaz sprzedaży aut spalinowych od 2035 (chociaż ponoć z jakimiś tam gwiazdkami i wykluczeniami, ale nie wczytywałem się w szczegóły). Jeśli to faktycznie przejdzie (i będziemy nadal członkiem UE :D), to zwykłe, w miarę proste auto spalinowe będzie na wagę złota (o ile w międzyczasie cenami paliwa nie zamordują tej części rynku...)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, Czoperrr napisał:

Wczoraj pod blokiem stał ogromny, czarny SUV. Sprawdzam co to, VW Touareg. Myślę sobie, że zajebisty i sprawdzę ile kosztuje. Ponad 450 tysięcy :sadkek: Za VW

 

 

 

2 godziny temu, Mustang napisał:

Wszystko jest względne, ten Touareg pewnie nie wypada źle w stosunku do premium. 

Dokładnie. To jest „spoko” oferta jak ktoś szuka „największego” suva Premium. Why? Jest to segment audi q7 itp a w cenie dobrze wyposażonego audi q5 (ale Touareg ma jeszcze więcej bajerów).

W 2020 jak brałem q5 byłem bliski tego Tourega ale dla żony był jednak za duży jako bulwarówka (jakbym brał dla siebie to wolałbym Touraga). Dobrze, jednak że wzięliśmy q5, bo łatwo było się go pozbyć i jeszcze na tym zarobić :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wymieniałem opony i zapłaciłem 160 zł. Dużo, siedzę tu dziś drugi dzień, bo myją dziś auto. No i tak nikt nie placi 160. Raczej 120, 130… dziwne w chuj, żadnego cennika nie ma. A niby tyle mi wyszło bo mam runflaty. To serio jakas różnica przy wymianie? Czuje się oszukany. Oczywiście płatność gotówka bez paragonu. Jak ktoś zapomniał gotówki to wyjęli z wielką lachą terminal i wbili paragon (bo przy takich zakładach kasa z terminala idzie od razu przez skarbówkę). Narzekała ze prowizje ze tamto, a to nie chodzi o malutkie prowizje ale o nabijanie na kasę - płacenie podatków.
Ogólnie, nie wiem czy to działa na zasadzie, przyjedza ktoś Fordem to płaci tyle, a przyjeżdża BMW to płaci więcej.  PRzez dwie godziny jak czekałem na mycie, nikt nie zapłacił 160 zł... A i baba pracuje jak za karę (żona szefa). Mam wrażenie ze gra w jakaś grę online i każdy kto przychodzi to jej przeszkadza. Jest gruba i co chwile wpierdala batoniki. Dam chyba to jako opinie w Google.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...