Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.audi.pl/pl/web/pl/modele/e-tron-gt/audi-rs-e-tron-gt.html?pid=bc:RS-etronGT_PL:audi.com:p~country_switch:n:o:ai~models

 

 

Przeglądałem sobie stronę audi, w tym e-tron gt, jak zescrolujecie na dół to jest plik do odtworzenia - dźwięk auta. 

"Akustyka, która fascynuje" 

 

W sumie, to mnie się to podoba!

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, mcp napisał:

Ma ktoś czarne auto? Jest taka tragedia z utrzymaniem czystości i zarysowaniami jak mi się wydaje?

 

Miałem 3 czarne auta i 1 nadal mam. Ogólnie - tak jak piszesz, nie jest lekko. 

W porównaniu miałem też białe ( w tym samym czasie co czarne) i to białe praktycznie nigdy nie wymagało większej myjni/pucowanka w zakładzie - jedynie po autostradzie.

Właśnie dzis idę z aktualnym czarnym autem do myjni ręcznej, bo sam nie potrafie domyć na myjniach samoobsługowych... 

 

Inna sprawa, masz czarne, wrzucasz jakiś wosk lub ceramikę i jest PETARDA ;) czarne wypucowane to dla mnie coś wspaniałego. 

 

Najprościej bym to tak określił, weź czarne jeśli nie szkoda Ci będzie ekstra kasy na myjnie ręczną, powłoki z woskiem / ceramika.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Czarny jest dobry na auto typu weekend driver, zeby cos przy nim pdlubac i odpicowac, wyskoczyc na spota albo lansik na miescie. Na daily a w szczegolnosci stojace pod blokiem kupilbym cos bardziej praktycznego (jasne kolory).

 

Druga rzecz, ze lakier kladzony 10 lat temu a ten co dostajesz dzisiaj w salonie to przepasc jakosciowa (dzisiejsze rysuja sie od samego patrzenia na nie).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja lubię sobie poczytać obie te motoryzacyjne gazetki, choć zazwyczaj to jest lektura na godzinkę, bo spora część artykułów to takie zlepki suchych informacji - najbardziej mnie śmieszą artykuly-zestawienia używanych aut, w których zawsze jest prawie to samo info, tylko główny motyw się zmienia, w sensie piszą prawie to samo o aucie X, tylko czasem to jest zestawienie najlepszych aut rodzinnych, czasem najlepszych diesli do 40k, a czasem najlepszych kombi. Taki recykling tematów.

Brakuje tam publicystyki jakiejś sensownej, a jak już jest to bardziej w AŚ niż w Motorze. Za to w Motorze super są teksty o eksploatacji uzywanych aut na dużych dystansach z uwzględnieniem wszystkich kosztów, usterek itp. Chyba jedno z lepszych źródeł informacji o realnych problemach trapiących różne modele. Ale nie w każdym numerze to chyba jest.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Obecnie mam automat i nie ma opcji, by jeździć już czymś innym. Jeszcze adaptycyjny tempomat ze Stop&Go i można żyć jak królewicz poruszając się w korkach :sir:

Ale ta gama silnikowa nie zachwyca i po nowym roku zamierzam się wybrać na torunee po salonach i kolejno:

a) Octavia

b) Peugeot 308

c) Astra

 

Wszystko w NORMALNEJ Hybrydzie jest, więc gitarka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...