Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, krupek napisał:

Pisałem, że inne też spoko, ale myślę, że owsiane są najbardziej neutralne smakowo, najbardziej dostępne i praktyczne, bo np jaglane trzeba raczej gotować.

Wszystkie sa dostepne. Ja sie dziwie, ze wy zalewacie owsiane od razu jogurtem bez gotowania/parzenia. Bym jedna lyzke mielil w gebie chyba 10min. Orkiszowe najdelikatniejsze, smakowo dla mnie lepsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Mejm napisał:

Wszystkie sa dostepne. Ja sie dziwie, ze wy zalewacie owsiane od razu jogurtem bez gotowania/parzenia. Bym jedna lyzke mielil w gebie chyba 10min. Orkiszowe najdelikatniejsze, smakowo dla mnie lepsze.

Nie no wrzatkiem zalane az troche zmiękną. Wtedy dopiero to jest jadalne.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, milan napisał:

Znalazlem chleb ktory mi odpowiada i wygladanna zdrowy

 Pełnoziarnisty sojowy. Ciezko mokry i nie yebie starymi ludzmi.

Ciekawy pomysł na chleb, aczkolwiek z soją nie ma co przesadzać ilościowo, bo też nie sprzyja odchudzaniu. Choć pewnie nie wiele jej w takim chlebie i jest do sklejenia całości i nadania wilgotności.

 

@Mejm

Jak dodasz owsiane do jogurtu w takiej ilości, żeby jogurt je pokrył to na momencie miękną. Ostatnio ciągle mam ochotę własnie na owsiane z jogurtem i owocami.

Odnośnik do komentarza

Panowie, polecacie jakieś wagi łazienkowe?

Poprzednia rozje.bała mi się ostatnio przy remoncie i teraz nie wiem czy brać te najtańsze po 40zł, czy coś droższego. W necie ludzie piszą że te tanizny pokazują chuyowe wyniki, co chwile inne, no ale szkoda mi stówy na coś tak trywialnego jak waga :dunno:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krupek napisał:

Jak dodasz owsiane do jogurtu w takiej ilości, żeby jogurt je pokrył to na momencie miękną. Ostatnio ciągle mam ochotę własnie na owsiane z jogurtem i owocami.

Mam tak jak Redy wyzej ale w sumie moglbym sprobowac z samym jogurtem z ciekawosci nawet. Tylko pewnie w lato bo wole owsianki "na cieplo", czyli wlasnie sparzone wrzatkiem i lekko tylko zimnym jogurtem.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, maciucha napisał:

Panowie, polecacie jakieś wagi łazienkowe?

Poprzednia rozje.bała mi się ostatnio przy remoncie i teraz nie wiem czy brać te najtańsze po 40zł, czy coś droższego. W necie ludzie piszą że te tanizny pokazują chuyowe wyniki, co chwile inne, no ale szkoda mi stówy na coś tak trywialnego jak waga :dunno:

Swoją kupiłem 3 lata temu w Biedrze za 30 zetta i waży idealnie.

Poletzam.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Masorz napisał:

Swoją kupiłem 3 lata temu w Biedrze za 30 zetta i waży idealnie.

Poletzam.

No nie bardzo :D Wchodzisz na nią po sekundzie i 1-2kg różnicy. Nie zdążyłbym nawet tak szybko zjeść.

Odnośnik do komentarza

Ja kupilem jakas za 60zl w mediaexpert. Sluzy idealnie. Tylko pamietajcie zeby stawiac ja na idealnie plaskim podlozu bo nawet minimakny odchyl moze skutkowac kwiatkami. Najlepiej zawsze mierzyc dwa razy w dwoch miejscach obok siebie jak jestnok to znaczy kur.wa ze jest ok.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, pajgi napisał:

No nie bardzo :D Wchodzisz na nią po sekundzie i 1-2kg różnicy. Nie zdążyłbym nawet tak szybko zjeść.

Absolutnie nie miałem tak ANI RAZU. 

Albo nie przetarłeś oczu, albo jedyny raz waga dostała dauna.

Jak będziesz w Zako to zrobimy testy, żebyś mi wagi przed forumkiem nie oczerniał :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Ja mam też wagę z biedry i jest ok. Tylko wkur.wia mnie, że jest tam kilka profilów dla osób i jak się chce drugi raz zaraz zważyć to trzeba przełączać przez profile, żeby waga pokazała 0.0 i można było na nią wejść. Zawsze robię 3 pomiary, bo zdarzało się, że nie dodawała 2kg, ale to pewnie przez wyczerpującą się baterię. 

Siostra ma wagę z lidla i ta od początku waży za mało o 2kg.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...