Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiem, połączenie z dżemem zaskakujące, dla mnie wiejski jest sam w sobie słony i nie ma opcji, żebym go tak mieszał. Uwielbiam za to sobie go przegryźć jakąś bułeczką (oczywiście najlepiej białą). Co do marek, to najlepiej siada mi ten z biedry (czyli Mlekpol), odpowiednie proporcje "wody" i sera, nie lubię zbyt suchych granulek (a koniec końców wartości odżywcze takie same). Idealnym opakowaniem byłoby 300g, albo chociaż 250, a takich niestety nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Pomieszało mi się odpisywanie i wyszły dwa posty.

 

W dniu 4.05.2019 o 23:27, milan napisał:

A co możecie zaproponowac gdy już zdarzy mi się nocne siedzenie przy kompie i bede musial cos do ryja wsadzic?

 

 

Chociażby wspomniany serek wiejski, przegryźć jakąś bułką wieloziarnistą. Twaróg z dodatkiem rodzynków, dżemu albo miodu (ja tam posypuję cukrem, ale mi nie grozi ulanie), nawet 100g Cię "zapcha". 

 

A jeśli chodzi bardziej o jakąś typową przekąskę, to polecam orzechy. Jak miałem taki moment, że całkiem rezygnowałem z czipsów i słodyczy, to ratowałem się orzeszkami. Kup se pistacje, stać Cię.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kotlet_schabowy napisał:

Nie powiem, połączenie z dżemem zaskakujące, dla mnie wiejski jest sam w sobie słony i nie ma opcji, żebym go tak mieszał. 

 

Sa w sprzedazy serki wiejskie od razu z kieszonka na dzemik czy mjut wiec koła nie wymyslilem od nowa robiac to samemu ;) 

 

serek-wiejski-z-malinami-i-zurawina-piat

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no bez przesady smak ma taki sam. Maslo orzechowe tez jest slone a swietnie pasuje do np slodkich bananow. Slony plus slodki to nie jest jakies kosmiczne polaczenie, prosze sie nie bac. Mieso zeberek tez jest slonawe a z miodem jest swietne. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
16 minut temu, _Red_ napisał:

Pieprz do wiejskiego, ja pierdole. Może jeszcze goździki, ziele angielskie i liście laurowe.

Ty no normalnie, pieprz sól i do tego pomidorek i szczypiorek. CYMES OPCJA

 

o pa, random wie o co chodzi w zyciu 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...