Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, milan napisał:

Jedyny problem  z tym yebanym własnie pieczywem, w(pipi)iaja mnie teciemne chleby, smierdza i po kupnie są jak tygodniowe kapcie.

Czasami uda sie w piekarni dostać taki zayebisty wilgotny, jakby zrobiony z  samych ziarem, to wpier,dalam chętnie.

Wez starej powiedz zeby ci piekla domowy chleb. Taki zytni na zakwasie. Przez pare dni wilgotny jak trzeba :) A jak sie bedzie wykrecala to powiedz, ze ekolega z foruma ci zaoferowal wypiek to jej sie zrobi glupio i upiecze.

 

W planach mam teraz orkiszowy, to tyle zdrowia ze ci pitok odleci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie ostatnio wjeżdża owsianka z orzechami nerkowca, suszoną żurawiną i cynamonem :banderas: do tego odżywka waniliowa albo jakaś inna i goty śniadanie.

 

Z pieczywa to tylko chleb tostowy pełnoziarnisty do jajecznicy czy coś. Wafle ryżowe z masłem orzechowym albo pistacjowym. Bułki nie wjeżdżają bo są mało syte i chce się jeść po 30 minutach.

 

13 godzin temu, maciucha napisał:

panowie, gdzie liczycie kalorie? pojawiło się coś lepszego od myftinesspal?

 

fitatu?

Odnośnik do komentarza

 

co ten saker XD

2 posiłki dziennie, do 23 wieczorem zjedzone 1080kcal wyłącznie z pizzy z biedry o 16, o 23 doje,banie cukru przed snem i elo, promowanie zdrowego stylu życia :obama:

 

 

no może chłop i mieści się w kcal, ale jakim cudem nie chodzi głodny cały dzień to nie wiem, ja dziś od 14 już 1800kcal z 2400kcal zaplanowanych i chodzę już podku.rwiony z 2 godzinki bo coś bym zjadł, a kcal starczy tylko na kolację

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, D.B. Cooper napisał:

Nie lepiej prowadzić sportowy styl życia i jeść co się chce i kiedy się chce? 

 

Owies to dla kobyły dobry. 

 

Właśnie kebabik wjeżdża z ostrym, a zapijany będzie coca colą. Polecam. 

Taki mam plan, wolę pobiegac pocwiczyc niż jesc poeybane (pipi) gdzie nie ma nic niezdrowego

Odnośnik do komentarza

Ja od poniedzialku do soboty zdrowy tryb zycia a w niedziele dzien swiety jem co chce i ile chce. Kebabik? Alez prosze! Kinderki? Jak najbardziej jeszcze jak! Zapiekanki, pitce, makdałnald. Co ze chce. Piekne oczyszczenie psychiki :fsg:

Dzis piateczek i juz nie moge sie doczekac. Sunday is coming...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Życie jest za krótkie i zbyt przeje.bane żeby odmawiać sobie dobroci jedzeniowych. Większość tych dobroci jest nie zdrowa i tucząca to fakt, dlatego trzeba to zrównoważyć np. Sportem. 

 

Potem leżysz sobie na łożu śmierci bo raczysko cie wpierd.ala i żałujesz, że tyle nowych monsterków nie wypróbowałeś, że nie zdążyłeś poznać nowych smaków laysów. To jest życie? Co to za życie. Pie.rdole to.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A potem leżysz na łożu śmierci z rakiem w wieku 32 lat i zastanawiasz się czy to przez te batoniki z kilogramem cukru i tłuszczami trans, laysy na pełnym tłuszczu i wędzone mięska.

I że może lepiej było ogarnąć pisdę za wczasu, a nie robić z siebie śmietnik.

 

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, D.B. Cooper napisał:

A co to rak czy inne (pipi) nie dopadnie zdrowo odżywiającego się człowieka?

 

Nie mówie żeby robić z siebie śmietnik tylko zachować zdrową równowagę.

Pewnie, że może dopaść ale prawdopodobieństwo jest mniejsze. Jak przechodzisz przez przejście rozglądając się to też jest szansa że ktoś ciebie walnie, tak samo jak gdy przechodzisz bez patrzenia, a jednak założę się że patrzysz na prawo i lewo.

Dla ciebie równowaga to nadrabianie chu,jowego żarcia sportem, ale to niestety na dłuższą metę tak nie działa.

 

Chyba że mówisz o miksie zdrowego żarcia z okazjonalnymi grzeszkami, które odkupimy aktywnością fizyczną, wtedy zgoda w 100% :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...