Treść opublikowana przez KrYcHu_89
- Exodus
-
007 First Light
Znalazłem jedną rzecz w tej grze, która naprawdę jest wybitna, są to lustra, ta gra chyba nawet nie ma RT (PT na pewno) zresztą gram na konsoli i to jest po prostu moc. A to nie tak, że jest tutaj jedno takie lustro, jak w Silent Hill 2 Remake, wszystkie praktycznie, szok. Ciekawe, czemu inny twórcy nie mogą zrobić takich luster...
-
Final Fantasy VII Revelation
Ten art to sobie powieszę zaraz na ścianie, boski jest. No gierka wpada na top 1 w oczekiwanych u mnie, przynajmniej do jutra :). No fakt, lepiej, żeby była na 5 minut, że naciśniesz i wygrana xD. Oby nie zmieniali, bossfight z finału Rebirth był doskonały.
-
Targi: E3, GC, TGS
Obie konfy dotychczas to wielki tryumf gier single player, a przecież jeszcze konfa MS i pokaz Nintendo z zarówno eksami, jak i pokazem Atlusowych Person, kto Wie, może i dwóch jednocześnie. Ja nie grałem w OG i teraz już na pewno poczekam na remake, to mi wystarczy. Najwiekszy minus konfy - design postaci tej dupy ze Stellara, dno i wodorosty, przekroczone granice dobrego smaku, wstyd.
-
Final Fantasy VII Revelation
- Targi: E3, GC, TGS
Ostatnia szansa w niedzielę xD- Targi: E3, GC, TGS
No i fajnie- Targi: E3, GC, TGS
Finalna już fantazja o grach wideo.- Targi: E3, GC, TGS
Za młoda- Targi: E3, GC, TGS
Part 3 when?- Targi: E3, GC, TGS
Geoff > E3- Targi: E3, GC, TGS
Geoff przytył- Targi: E3, GC, TGS
Japońszczyzna będzie u Spencera żony, przynajmniej ta Segowa część, dzisiaj raczej Square Enix.- Gothic Remake
Przecież to już było wiadomo od roku. Na PC też się trochę przymula, ale da radę osiągnąć dobry wynik, to raczej gra z gatunku pod PC, PS5 to bardziej dla pudełka pasjonata, kolekcjonera. Cytat z CDA pewnie najlepiej opisuje Gothiczka: "Gothic Remake to toksyczna miłość, której możecie potrzebować w swoim życiu"- Gothic Remake
- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Ludzie kupią Xboxa dla Persony 6, bo pod kolor.- Targi: E3, GC, TGS
Darmowy marketing od Xboxa, wiadomo zielony kolorek, ciekawe, czy w takim razie dzisiaj pokażą sam rimejczek 4, w sensie jakiś gameplay, chociaż pewnie nic rewolucyjnego nie będzie i takie rzeczy to przy P6.- God of War Laufey
Baba w Returnalu była starsza, na oko 60 lat, kojarzę jeszcze Control, tam baba ma 28 lat, a dla forumowiczów to już staroćka xD. A tą babę kojarzycie? Szkoda, że Kojima nie miał jaj, żeby zrobić o niej grę.- God of War Laufey
Gra może i nie wyjdzie szybko, ale już pewnie zarobiła na siebie, wyświetleń na samym kanale Sony już ponad 10 mln, w tym 6 mln filmiku głównego, wszędzie po 100 artykułów o wieku baby i o to, co robi Cory Barlog oraz kim jest ta baba, co to reżyseruje. Druckmann chyba trochę zazdrości rozgłosu temu tytułowi, myślę, że szykuje dla branży spore zaskoczenia! :)- God of War Laufey
Forum o God of War Laufey: Psychoza - day 3, przynamniej admini zadowoleni, ruch na forum się kręci ^^.- Gothic Remake
- God of War Laufey
Jak nie znasz D&D to wiadomo, że nie ogarniesz, czym się inspirowali przy kostce.- Saros
- Gothic 3 Classic nie boi się GTA VI
Gothic 3 Classic nie boi się GTA VI- 007 First Light
Takie fryzy noszą teraz samce Sigma. - Targi: E3, GC, TGS