Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Thx :*

 

Spróbuję jednak dorwać gdzieś w Empiku Diablo 3 Ultimate Evil Edition, bo ponoć jakiś dodatek ma + zmiany względem PS3. I biały padzik DS4 z Allegro do półtorej stówki się powinienem wyhaczyć na alledrogo.

 

Edit 2

 

Padzik zamowiony, diablo 3 nadal w promo w empiku, na razie mamy w co grac :3

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Witam. Chce kupic wolfensteina the old blood w wersji PL. W zasadzie moje pytanie brzmi czy wersja z Ps store jest pl ? Bo w opisie nie ma naszego jezyka ani napisow. Natomiast wersja pudelkowa juz pl ale 2x drozsza, co wybrac? I niby nie chodzi o te 25zl, ale nie lubie przeplacac...

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

siemak. Jakaś szalona, akcjowa gierka, w robienie combosów, zbieranie punkcików, wariackie wyścigi na złamanie karku i klimat starszych Tony Hawków / Burnoutów? Najlepiej z dobrą cięższą muzyką.

Męczą mnie te pseudorealistyczne gry. Gdzie arcade, gdzie szaleństwo, gdzie to co w grach kiedyś było najlepsze?! Chce niszczyć, palić i przeklinać a przy tym klikać guziki na padzie z prędkością światła, podczas gdy darcie ryja w soundtracku rozjuszy moje zmysły szaleńca!

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza

siemak. Jakaś szalona, akcjowa gierka, w robienie combosów, zbieranie punkcików, wariackie wyścigi na złamanie karku i klimat starszych Tony Hawków / Burnoutów? Najlepiej z dobrą cięższą muzyką.

Męczą mnie te pseudorealistyczne gry. Gdzie arcade, gdzie szaleństwo, gdzie to co w grach kiedyś było najlepsze?! Chce niszczyć, palić i przeklinać a przy tym klikać guziki na padzie z prędkością światła, podczas gdy darcie ryja w soundtracku rozjuszy moje zmysły szaleńca!

Ktoś coś?

Dwa słowa. Sunset Overdrive. To jest to czego pragniesz, ale niestety tylko na Xboxie One

 

 

No zobacz tylko, idealnie wpisuje się w to co napisałeś

Odnośnik do komentarza

siemak. Jakaś szalona, akcjowa gierka, w robienie combosów, zbieranie punkcików, wariackie wyścigi na złamanie karku i klimat starszych Tony Hawków / Burnoutów? Najlepiej z dobrą cięższą muzyką.

Męczą mnie te pseudorealistyczne gry. Gdzie arcade, gdzie szaleństwo, gdzie to co w grach kiedyś było najlepsze?! Chce niszczyć, palić i przeklinać a przy tym klikać guziki na padzie z prędkością światła, podczas gdy darcie ryja w soundtracku rozjuszy moje zmysły szaleńca!

Ktoś coś?

 

Ewentualnie tak jak bluber radzi, jak masz XO bierz świetne - Sunset Overdrive. :xboss:

Odnośnik do komentarza

serio, polecasz tego Golfa? Czy tylko pasuje do opisu...

 

 

 

Ewentualnie tak jak bluber radzi, jak masz XO bierz świetne - Sunset Overdrive. :xboss:

 

 

A o SO proszę mi nawet nie wspominać, brałbym jak pewni ludzie zasiłek, ale nie mam XO (i nie zamierzam kupować kolejnej konsoli z tej generacji, bo to co się wyprawia to pomyłka jakaś).

Zastanawiam się nad Ratchetem, może i nie pasuje do końca do opisu, ale chyba ma w sobie to coś ze starych, szalonych gier.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dirt może być trudny, polecałbym Drivecluba. Ale to długa singlowa kampania może się znudzić bo czuć w niej powtarzalność.

 

Więc do Multi Raczej Dirt, więcej frajdy daje przejechanie odcinka z dobrym rezultatem. Ale gdy się wciągniesz w wyzwania w Driveclubie to chłopie przepadłeś. 

 

Mam na dzieje że nie pomogłem wcale bo to trudny wybór i jakby nie patrzeć obie gry z dwóch trochę innych dyscyplin. 

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się między Deus Ex MD, Mirror's Edge a Dying Light Enchanced. Szukam fajnego fpp z otwartym światem, żeby móc coś w nim porobić, przy okazji z jakąś ciekawą fabułą. Coś na odskocznię kiedy już mam ochotę zmielić pada po kielichach w BB.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do znawców... Przymierzam się do zakupu Battlefield 1 Edycja Zwykła... Koszt w przedsprzedaży to 269zł w wersji cyfrowej. Czy w dniu premiery lub kilka dni po będzie ta sama cena w wersji elektronicznej czy tańsza? A może lepiej kupić pudełko wątpliwości, tylko jaka może być jej cena w dniu premiery lub kilka dni po?

 

Wysłane z mojego Note 7 przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez Horban
Odnośnik do komentarza

Pytanie do znawców... Przymierzam się do zakupu Battlefield 1 Edycja Zwykła... Koszt w przedsprzedaży to 269zł w wersji cyfrowej. Czy w dniu premiery lub kilka dni po będzie ta sama cena w wersji elektronicznej czy tańsza? A może lepiej kupić pudełko wątpliwości, tylko jaka może być jej cena w dniu premiery lub kilka dni po?

 

Wysłane z mojego Note 7 przy użyciu Tapatalk

Zauważyłem, że piszesz z note 7. Nie obawiasz się samozapłonu?

Btw. Przyłączam się do pytania kolegi.

Odnośnik do komentarza

Jestem po wymianie :) teraz jestem przed zwrotem do Samsunga za kasę, mają dzwonić z propozycją :)

A to o czym piszesz to są nagonki prasowe, jakoś do teraz nie można namierzyć tych rzekomo 40 osób którym telefony uległy zapłonowi.

 

Pytanie jeszcze czy Assasin's Creed Eizo Collection które jest za 200zł w PS Store jest też w wersji pudełkowej i za ile?

 

Wysłane z mojego Note 7 przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez Horban
Odnośnik do komentarza

Jak grałeś w oryginał dyinga, to rozszerzenia nie bierz. Czuć, że to dlc, a nie pełnoprawna gra.

Z pozostałych raczej Deus.Jest głębia :/

Dzięki za opinię, narazie wziąłem Dying Lighta nigdy nie grałem.

 

Pytanie do znawców... Przymierzam się do zakupu Battlefield 1 Edycja Zwykła... Koszt w przedsprzedaży to 269zł w wersji cyfrowej. Czy w dniu premiery lub kilka dni po będzie ta sama cena w wersji elektronicznej czy tańsza? A może lepiej kupić pudełko wątpliwości, tylko jaka może być jej cena w dniu premiery lub kilka dni po? 

 

O takie rzeczy to raczej w tym temacie http://www.psxextreme.info/topic/106067-gry-na-premier%C4%99-gdzie-dosta%C4%87/page-34

Ja wziąłem z komputronika przez popularny serwis aukcyjny z steelboxem za 239 zł, cyfra za takie pieniądze z monopolowego pss to jak zwykle żaden deal.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...