Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dużo wyścigów w singlu. Masz tryb kampanii,a w min GT league, czyli "kariera" w stylu poprzednich części, z tym że nie ma żadnych mistrzostw, a wszystkie wyścigi są pojedyncze. Oprócz tego nauka jazdy, czyli licencje, wyzwania misji, czyli różne predefiniowane zadania i praktyka na torze, czyli jazda na torach na czas (sektory i pełne okrążenia). Ogółem dla nowego gracza jest od groma grania na dzisiaj. Możesz też tworzyć sobie wyścigi z wszelkimi ustawieniami, Jak zużycie opon, paliwa, ilość czasu/okrążeń, kategorii itp. Do tego teraz wyrwiesz tanio grę, więc bierz śmiało.

 

P.s. Od premiery doszło 150 fur, a tras/wariacji jest ze dwa razy więcej niż na premierę.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Ruchanie po obiedzie, ale nie za wcześnie żeby się nie porzygać.

Wiem że to dwie różnie gry i chyba by trzeba ten temat zamknąć, bo taki tekst można wkleić w każdej odpowiedzi.

Mam z tym dylemat, więc stąd pytanie. 

 

EDIT: Wziąłem Star Warsy jakby kogoś to interesowało.

Edytowane przez Mihau_ALU
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Trochę czasu minęło od premier więc pytanie : PES 2020 czy Fifa 20 . Zaznaczam że chodzi mi o granie offline jedynie , dwa meczyki dziennie - broń boże żadnych rakowych FUTów czy odpowiednika nawet nie wiem jak on on się tam zwie konkkurencji - liga angielska jedynie , koszulki mogę sobie sam wyedytować . Gameplay lepszy ma ... ???

Odnośnik do komentarza

Witam, tak jak w temacie może ktoś wypisać mi jakie są gry wykorzystujące kontrolery ruchu i/lub kamerkę do ps4 ? Szukam tytułów gier na googlach i różnych forach wpisując w wyszukiwarkę i jakoś ciężko coś znaleźć . Jedynie wiem że just Dance wykorzystuje . Będę bardzo wdzięczny . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Będę wymieniał PS4 na Pro i chciałbym się zapytać, z jaka gra wybrać?

Ogolnie widziałem 2 zestawy, które mnie interesują - Death Stranding lub RDR2.

Zaleglosci z grami mam dużo a zastanawiam się jeszcze nad Horizon, Spderman oraz Detroit...

Może jednak kupić „golasa” PS4 i dodatkowo grę?

I jeszcze jedno pytanie czy RDR2 jest przytłaczająca jeśli chodzi o rozmiar i czas przejścia gry i co tam można robić?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Cześć @pietrex :drinks:

Wybierz którąkolwiek z wyżej wymienionych gier, a otrzymasz znakomity, piękny przy tym tytuł. :lapka: Przeszedłem je wszystkie i jestem nimi zachwycony. Oczywiście nie są to pozycje pozbawione wad, dalej wszytko zależy od gustu grającego, niemniej ja polecam ograć każdą z nich. :good2:

Jeżeli chodzi o wybór pomiędzy kombo Pro i gra w zestawie, a sama konsola i dany tytuł osobno, wybierz opcję korzystniejszą finansowo (dla przykładu).

Natomiast w kwestii samego Red Dead Redemption II, to faktycznie jest olbrzyma, niesamowicie rozbudowana gra z nieprawdopodobnym przywiązaniem do detali.
Mnie jej ukończenie z okazjonalnym wykonywaniem aktywności pobocznych zajęło niemal osiemdziesiąt godzin. Bawiłem się fantastycznie i zdecydowanie jest co tam robić - od partyjki pokera, aż do zabawy w łowcę nagród. :wio:

Co tam nie wybierzesz - miłego grania. :hi:

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za odpowiedź :)

zdecydowałem się na zakup z Allegro Ps4 Pro + Death Stranding.

Czy jeśli na aukcji piszą „angielska wersja gry” to w menu gry będę mógł uruchomić polskie napisy czy trzeba szukać innych zestawów?

Przegladam oferty i nigdzie nie widnieje Death Stranding PL, jedynie zestawy z „europejskiej” dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.