Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pix napisał:

Chyba muszę zrobić sobie krótką przerwę od AAA. Polecicie jakąś przyjemną, relaksującą grę, przy której można się dobrze pobawić w letnie upalne wieczory?

Taktyczne lubisz? Shadow Tactics bardzo dobrze mi wchodziło i miałem ten syndrom "jeszcze tylko kawałek i kończę". Trochę trzeba pomyśleć, pokombinować, skradać się itp. Coś jak Commandos na PC. Kosztuje grosze, a jak Ci podejdzie to klonem jest Desperados 3.

Odnośnik do komentarza

Hej, sto lat nie grałem w żadną Fifkę (ostatnio chyba 2014 na PS3). 

Którą byście polecali na PS4? 

2020 jest trzy razy tańsza niż 2021, a może w ogóle warto kupić 2019?

Jeśli chodzi o składy, jest to dla mnie zupełnie obojętne, ważne, by nie wyrzucić kasy w błoto i wziąć tę, która miała najbardziej sensowny gameplay. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Days Gone bym wybrał jako bezpieczną grę, bo raczej przypadnie Ci gameplay. Strzelanie, skradanie, jazda na motocyklu, ogólnie nie ma nudy. Death Stranding jest specyficzny, jeśli lubisz powolne, czilałtowe zwiedzanie świata i noszeniem paczek. Owszem są walki, ale one są w ostateczności, więcej tutaj skradania robisz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
23 minuty temu, _Red_ napisał:

Grał już ktoś w to?


Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster Double Pack

 

niedawno kończyłem Shadow Tactics i Desperados 3, liczyłem po cichu na udany remaster Commandosów, ale coś czytam, że jest tragicznie pod kątem bugów na PS4 :(


 

Ja gram na PC więc o bugach na ps4 nic nie powiem. Natomiast jeśli po ST i Desperados myslisz o Commandos 2 to śmiało - uważam że lepsze od tamtych dwóch. 

 

Ale Pretorianie to bardziej RTS i różni się stylem gry od tych pozostaych które wymieniłeś. 

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

Użyłem searcha na forum i jedyna wzmianka o Commandos 2 to fragment recenzji z PSXE, że z powodu błędów nie dało się nawet przejść misji tutorialowej na PS4 xD To odpadam. Właśnie obejrzałem na YT recenzję i jest jakaś masakra w remasterze. To już wolałbym sobie kupić wydanie klasyczne na mojego starego laptopa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...