Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad jakiś survivalem online. Na PS4 jest DAYZ, ale nie wiem, czy warto brać. Ktoś ma jakieś osobiste doświadczenia z tym tytułem na konsoli? Chodzi mi bardziej o granie solo, niż w grupie znajomych. 

 

Dobra, poczytałem trochę i ta gra to chyba kupa jest. Pasuję. :reggie:

Edytowane przez LukeSpidey
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Rudiok napisał:

Na PSStore rzucili trochę indorów w dobrej cenie i tak się zastanawiam - Catherine czy Dead Cells? 

 

 

Catherine to nie indor, ale ciężko porównać te dwie gry. Jeśli masz ochotę na azjatyckie dość unikalne doświadczenie to Kaśkę, jesli na szybką akcje z responsywnym sterowaniem to Dead Cells. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.11.2020 o 09:42, Rudiok napisał:

Na PSStore rzucili trochę indorów w dobrej cenie i tak się zastanawiam - Catherine czy Dead Cells? 

 


Tak, jak bluber napisał - Kaśka, to nie indyk. Niemniej to bardzo dobra gra logiczno - zręcznościowa. Fabularnie też jest niczego sobie, choć musisz wiedzieć, że dużo tu japońszczyzny. Generalnie smaczne danie. Natomiast Dead Cells.... :fsg: Kup, graj, baw się doskonale. Fantastyczna gra :yahoo:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W obie warto zagrać. Ja jednak postawił bym na Ruiner. Piksel art już masz w DC, również palcom dasz nieco odpocząć (Celka jest mocno skillowa, tak jak przygody Gluta w kanałach/zamku). Rzecz jasna przemierzanie miasta Rengkoku też łatwym zadaniem nie jest, ale ma inny klimat i szkielet rozgrywki jako takiej. No i będzie całkiem niezłą przystawką przed Cyberem 27. :lapka:

Co tam nie wybierzesz, liczę na relację. :drinks:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Witam forumowiczów,

Szukam świetnej kampanii (miło by było jeszcze jakaś ciekawa fabuła)  dla jednego gracza osadzonej w realiach wojennych (najlepiej FPS) na konsolę PS4 ?.  Które gry polecacie ? Taka Wasza topka ?

 

Jeśli był podobny temat na forum to proszę o linka.

 

Jeśli chodzi o gry FPS, to swoją przygodę zakończyłem na Brothers in Arms i pierwszego CoD,  gdzie miło wspominam kampanię . Moje obecne pojęcie na temat gier wojennych jest wręcz zerowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Bf1 jest w IWŚ, ale jest średni. BfV jest w IIWŚ, ale nie grałem. Generalnie, najlepszy jest COD WWII, choć momentami schematyczny. Mój faworyt to raczej Sniper ELite V4, choć to nie typowy shooter. Więcej kombinowania i skradania, ale wejść w otwarty ogień też można, tyle, że jest ciężko potem.

Odnośnik do komentarza

Mam do wyboru na kolejną grę tytuły takie jak:

- Ghost of tsushima

- The Last of us part 2

- AC Valhalla

- Demon's Souls Remake

 

Możecie coś z tego polecić? Co warto ograć najpierw?

 

AC Valhalla wygląda fajnie, ale grałem w AC Origins i pograłem tylko 4 godziny i mnie znudziło.

Ghost of Tsushima to ponoć taki mniejszy Assasin's Creed.

The last of us, grałem w pierwszą część i gra jak dla mnie wyśmienita. Z tego co widzę to Part 2 zbiera już mieszane recenzje.

No i oczywiście Demon's Souls będzie można już jutro zacząć grać, jedyne co mnie martwi to że może być trochę bugów ze względu na premiere, oczywiście ten sam problem jest z AC Valhalla, kwestia czy nie lepiej poczekać aż wydadzą patche i poprawią najgorsze błędy.

 

Myślałem jeszcze na Miles Morales, ale jak patrze na gameplay i biorąc pod uwagę to że kilka tygodni temu wbiłem platyne w poprzedniej części to jakoś nie mam ochoty przechodzić dalej przez to samo.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Hejo, mam pytanie co wybrać z animu młodości:

 

- DBZ Kakarot

- Tsubasa

 

I mam od razu pytanie - czy w Tsubasie opłaca się brać tą lepszą edycję (cyfrowo), czy wystarczy podstawka? No i czy w Tsubasie jest motyw przewodni z openingu (który najlepiej jakby się odpalał w trakcie meczu w krytycznych momentach :) )? W DBZ wiem, że większość ścieżki dźwiękowej jest, ale część jest w formie DLC (i jest tam najlepszy battle theme, niestety). Za Tsubasą chyba też przemawia, że Kakarota znajdę w wielu sklepach, a Tsubasy chyba przyszło mniej na nasz rynek. Więc co byście polecali by miło połechtać nostalgię, Cubasę czy Songo?

 

Pytanie numer dwa - szukam gierki do wyżywki w stylu hack and slash, ale nie D3 bo to ograne do porzygu i nie musou bo chiwilowo mam też przesyt po dwóch grach z gatunku. Coś, co biega się i naparza bronią białą lub strzelecką w hordy wrogów, może zbiera loot ale niekoniecznie i bez przemęczania się (więc jakieś skillowe slashery i inne soulslike'i odpadają)? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim. Szukam gierek, w które mógłbym zagrać z bratem. On właściwie dopiero zaczyna grać na konsoli dlatego szukam jakichś gier tylko dla dwóch osób. PES, bijatyki, Rocket League, CTR mamy już ogarnięte, ale szukam też czegoś jak "2 players vs CPU". Wiem o grze Way Out, ale brat nie zna angielskiego a tam fabuła ma znaczenie. Może jakiś tryb hordy, ale jakie są fajne gry na ps4 z takim trybem? Kojarzy mi się CODy z trybem Zombie, ale nigdy go nie próbowałem. Dobrze rozumiem, że to gra dla dwóch wersus morze Zombie na nas? Proszę o potwierdzenie bądź zaprzeczenie i zaproponowanie czegoś podobnego. Setting, a nawet gatunek nie ma wielkiego znaczenia. Wypróbujemy wszystko w co da się grać we dwóch. Mogą to być też gry kooperacyjne. Jeśli dałoby się to fajnie jakby to była gra z plusa, bo ostatnio już trochę na gierki wydaliśmy a ja mam tą usługę od bardzo dawna więc trochę tam gierek jest. Proszę o rady i życzę miłego dnia Wszystkim ;) 

Odnośnik do komentarza

A Way Out już wspomniałeś, tam są polskie napisy jakby co. Unravel 2 jest dobrą grą kooperacyjną, wymaga zręczności i ciągłej współpracy w pokonywaniu poziomów. Obie gry dostępne są w abonamencie EA Play (14,99 na miesiąc lub 79,99 na cały rok, sprawdź sobie ofertę). Oczywistą oczywistością jest Overcooked 1 i 2, ostatnio pakiet był w promocji. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.