Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie, od której części zacząć ogrywać serię Yakuza tak żeby kolejno poznawać historię bądź, od której najlepiej zacząć żeby zobaczyć czy rozgrywka i klimat podejdą ? Nie jestem pewien czy wsiąknę, być może odłożę na półkę pod dwóch godzinach, jednak od dawna coś ciągnie mnie do romansu z ta serią i zwyczajnie nie wiem, z której strony wziąć pierwszy kęs :nyam2:

Odnośnik do komentarza

Większość powie że od Yakuzy Zero, ale ja napiszę żeby pierw zagrać w Kiwami, bo jest krótsza i ma mniej zawartości, idealna na początek z serią. Zerówka była klepana po piątej części jako prolog do całej serii Kazumy Kiryu, jest w niej wiele nawiązań do wcześniej wydanych odsłon. Polecam zagrać w kolejności w której wychodziły. Jeśli jednak zaczniesz od Zero też źle nie będzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, SetoPL napisał:

O widzisz. A sam się teraz zastanawiam czy brać FFT0 czy np. Talef of Zestiria, Valkyria Chronicles 4 czy może z innej beczki Elex? Poradzicie coś?

Zestiria to szrot mimo mojego uwielbienia do Talesów, najgorsza część ( z Talesów bierz Berserię świetna odsłona) , Valkyria jest podobna do pierwszej części więc jest miodzio, w Elex'a nie grałem, ale nadal polecam Finala, bo jest po prostu świetny.

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Strife napisał:

Zestiria to szrot mimo mojego uwielbienia do Talesów, najgorsza część ( z Talesów bierz Berserię świetna odsłona) , Valkyria jest podobna do pierwszej części więc jest miodzio, w Elex'a nie grałem, ale nadal polecam Finala, bo jest po prostu świetny.

 

Dzięki za info. Dodałem wszystkie gry to listy gier do ogrania

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Strife napisał:

Zero nie jest powiązane z VII tylko Crisis Core, więc w zero możesz grać bez obaw, jak masz PSP to Crisis Core to obowiązek najlepszy tytuł na konsole i świetny prequel FF VII. 

Pomyliłem właśnie. Grałem kiedyś na pożyczonym PSP, ale to było dawno temu i tylko pamiętam, że miało to bardzo duży związek z głównym bohaterem. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
10 minut temu, SetoPL napisał:

Kupiłem dla dziewczyny Crasha nowego by pograć w przyjemną platformówkę... Jak bardzo się myliłem... Teraz co polecacie z tego gatunku, ale nie tak trudnego? Żeby mogła przyjemnie pograć, a nie niszczyć mi pada oraz ewentualnie inne gry, które np. sprwadzą się w co-opie?

 

Spyro jest znacznie łatwiejszy niz Crash. W coopie to może Diablo? Tam można poziom sobie wybrać.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, SetoPL napisał:

Teraz co polecacie z tego gatunku, ale nie tak trudnego? Żeby mogła przyjemnie pograć, a nie niszczyć mi pada oraz ewentualnie inne gry, które np. sprwadzą się w co-opie?

Niestety jeśli chodzi o te gatunki na ps4, to jest pod tym względem bieda.

Z "platformówek" co mi przychodzi do głowy to Ratchet & Clank (2016), a do coopa/split-screena to przede wszystkim A Way Out oraz może gry z serii PlayLink. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, SetoPL napisał:

oooooo w ogóle zapomniałem o nich, a powiedz mi, która część warto? Wyszło tego tyle, że szkoda gadać, a wiem, że niektóre z nich są dość średnie.

lego gry zaczekaj wołam specjalistę wybitnego @Colin przyzywam cię. 

 

Pan chciałby jakieś dobre lego gierki co polecasz co najlepsze na obecnej generacji 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...