Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, _Be_ napisał:

 poprzednie NFSy od Criterion były dobre mimo open worldu (Hot Pursuit i Most Wanted)

19 minut temu, Josh napisał:

Btw, Hot Pursuit to chyba jednak nie był open world, bo pamiętam że cholernie dobrze się przy nim bawiłem :cool2:

 

HP zdecydowanie nie był open-world - to identyczna konstrukcja, jaką miał kiedyś Burnout 3 Takedown.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

 

HP zdecydowanie nie był open-world - to identyczna konstrukcja, jaką miał kiedyś Burnout 3 Takedown.

No, ale można sobie w HP odpalić free roam i jeździć po mapie c'nie? :cool2: Ja akurat dużo tak nie pojeździłem, bo nie było za bardzo co robić, no ale opcja była. Natomiast najlepsze co wyszło w tym względzie to jak dla mnie FH. Dużo aktywności i opcji na mapie, a wyścigi na wytyczonych trasach w obrębie tejże.:potter:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, zagul napisał:

Mam mega ochotę w coś dobrego pograć, coś z ciekawą historią, niekoniecznie na 150h. Może coś w klimacie fantasy? Wiadomo od Wiedźmina 3 nic lepszego nie znajdę, ale może jednak ktoś coś poleci?
Ewentualnie jakiś inny twór z rozgrywką typu Uncharted. 

 

Spróbuj A Plague Tale Innocence - zdecydowanie nie na 150h :)

Odnośnik do komentarza

A Plague Tale Innocence to uklon w strone takich weteranow gier jak ja ,  jest za(pipi)iste, najlepsza gra ostatnich lat, grafa , muzyka i grafika miazdzy tylko strasznie dluga, ponad 10 godzin zajmuje ukonczenie. A gralem na low i nie w hd i tak zachwyt od poczatku do konca. Acha i najwazniejsze w rachube wchodzi tylko dubbing francuski, zwlaszcza ze to  sredniowieczna Francja, jest rewelacyjny. Kto zagra po angielsku paradoksalnie w przypadku tej gry sfrajeruje sie. Jeden z nielicznych wspolczesnych tytulow ktory mozna nazwac gra a nie poduktem gieropodobnym.

 

UWAGA SPOJLER !    Wredny, tam pod koniec jest jedna taka za(pipi)ista scena, jak Amicia w polsnie przedziera sie przez korytarz umarlakow goniac w  za Hugo,  podniosla muzyka Deliviera i Amiciia krzyczy dobitnie, ja was wszystkich kur...a pozabijam, normalnie orgazm na stojąco.

Edytowane przez Mędrzec
poprawa
  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.06.2019 o 11:47, Figuś napisał:

Dawkuj sobe uncharted, dwie części, coś innego i dopiero wrócić do kolejnych części Uncharted

Za gęsto. Po 2 częściach każda sekwencja, która nie jest absolutnie miażdżąca będzie podobna i tylko krajobraz będzie się zmieniał. Co pół roku część może być i tak za często.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.06.2019 o 23:19, FeMn napisał:

Co wybrać Dirt Rally, Dirt rally 2.0 czy może Gida 4  ?

Właśnie jestem w trakcie platynowania d4 i jeździ się dobrze, aczkolwiek te generowane trasy czasem wkurzają (jade trase 12sto kilometrową i czasem mam taki sam zakręt z identycznie zaparkowanymi autami na poboczu :reggie: )

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.06.2019 o 13:32, ciacho6 napisał:

Hej wszystkim,

 

Poszukuję gier podobnych do Shinobido na PS4, pomoże ktoś?

 

Pozdrawiam

 

W dniu 27.06.2019 o 10:09, Jakim napisał:

Sekiro?

 

Sekiro z tego co oglądałem gameplaye to takie bardziej soulsy chyba (poprawcie mnie jeśli się mylę). Ja poszukuję skradanki w czasach samurajów, najlepiej jakby się miało bazę, którą trzeba rozbudowywać oraz żeby były misję. Zdaję sobie sprawę, że o taką grę będzie ciężko, ale może akurat ktoś w coś podobnego grał.

Odnośnik do komentarza

 @ciacho6 Nie ma już takich gier w tej generacji. Najbliżej skradania się ninja masz Aragami i Shadow Tactics. W Sekiro wbrew pozorom można się dużo skradać ale nie porównywałbym tej gry do Tenchu/Shinobido, niemniej może warto dać szansę. Od biedy jest MGS5 z rozbudowywaniem bazy i misjami.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Potrzebuję jakiejś ciekawej gry dla 6 latka. Ograł syn ostatnio Lego Tajny Agent i było niezłe, ale się skończyło. Odpaliłem mu teraz Rachet & Clank i jest nieźle ale mechanika już jest bardziej skomplikowana i nie wiem czy na dalszych etapach sobie będzie radził. Polecicie coś ciekawego?
Ograł też ostatnio Rayman Legends.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Knack (coop), Teraway (hajpuj go podczas gry, sćiągaj i składaj to czemu zrobi w grze zdjęcie) albo gry gdzie będziesz musiał tłumaczyć i pomagać z menusami: Kingdom Hearts 3 i World of Final Fantasy.

 

Tylko KH3 wymaga operowania kamerą. W reszcie dziecko się koncentruje na bardziej na grze. 

Edytowane przez szczudel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...