Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Knack jest o tyle spoko w co-opie, że:

-kamera jest statyczna, więcekran nie jest podzielony. 

-tylko zgony pierwszego gracza wpływaja na grę. 2-gi może ginąćdo woli. Wiele razy gralismy na zasadzie "synek idź ich roztrzaskaj, bo ja mam mało życia". A ten z bananem na ustach niczym w filmie Edge of Tommorow, biegł i powoli ich punktował. Śmiechu było co niemiara.

Odnośnik do komentarza

Samograj to tak niezupełnie, masz tam sekcje walki, zagadek plus coś na zasadzie symulatora chodzenia gdzie zgłębiasz psychikę głownej bohaterki. Gra jest na 8-10h ale żebym to nazwał lekkim przeżyciem to nie bardzo, ale za 46zł to nie ma co się szczypać i warto sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

tej, ten Rise of the Tomb Raider to dobry jest? W sensie lepszy od tego TR z 2013? Bo był wpierw ten z 2013, potem Rise, a następnie Shadow, tak? Widzę, że jest w storze za względne pieniądze... Wprawdzie będzie teraz grane Bordersy ale może później... Przy jedynce nie bawiłem się jakoś źle (pomijając upośledzone multi) więc pytam czy kolejna odsłona jest lepsza/gorsza/taka sama . Bo po gameplayach dalej widzę, że wszystko świeci się jak psu jajca (pierwsze co wyłączę) i ogólnie jest crafting i stealth w krzaciorach.

Odnośnik do komentarza

@Farmer
Rise spoko, ale to najgorsza część trylogii - jedynka przyszła znikąd i zrobiła świetne wrażenie, a tutaj więcej tego samego, tylko z gorszym klimatem, mniej ciekawą miejscówką i masą nayebanych znajdziek co dwa kroki. To nadal solidne 8/10 i wypada zagrać, ale Shadow zrobił mi dużo lepiej, głównie ze względu na lepsze wyważenie proporcji, no i ten dżunglowy klimat :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Rise jest najciekawszym rozwinięciem idei rebootu. Ma świetne grobowce, zagadki srodowiskowe i sporo elementów metroidvanii. W dodatku fanty zdobywane w grobowcach maja realne przełożenie na grę co sprawia, że jest sens robić je dla czego więcej niż rylko % ukończenia gry. Zdecydowanie najlepsza z całej trylogii.

 

IMO pod wieloma względami Shadow to krok wstecz, z resztą gry nie robiło już Crystal Dynamics co widac, bo jest zwyczajnie słabsza technicznie i pod względem samych mechanik. 

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Dzięki 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Farmer napisał:

Ech, i bądź tu teraz mądry...

 

Mimo skrajnie różnych opinii, z obydwu tekstów bije przesłanie "bierz i nie pyerdol", więc się nie zastanawiaj. 

Co więcej - sprawdź, oceń i po wszystkim podziel się wrażeniami, bom ciekaw, które stanowisko będzie Ci bliższe. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie doradźcie. Mam ochotę na jakiegoś Assasins Creeda a ostatniego, w którego grałem była cześć druga (swoją drogą mega mi się podobała) więc mam drobne zaległości. Chętnie obadałbym sobie, któraś z nowszych części a nie bardzo wiem, którą wybrać - ot tak do pogrania bez zbędnego zagłębiania się w całość historii ciągniętej przez te wszystkie odsłony ;)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, sebishi napisał:

Jest tryb dla jednego gracza z wyscigami jak to bylo w kazdej poprzedniej czesci?

ta czesc jest  nastawiona na rywalizacje online...kariery takiej jak dawniej nie ma (podobne sa licencje) sa wyscigi danej kategorii odpalasz i jedziesz. Zdobywasz waluty za ktore kupujesz samochodziki do grania online. Od premiery dodali sporo samochodow i pare nowych tras. Jak lubisz rywalizacje online to warto. Natomiast jesli chodzi o kariere to na chwile obecna i tak nie masz innej alternatywy na PS ;)

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...