Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie!

 

Pomysłów mam już aż nadto. 

Niedługo pojawi się post na pchlim targu z zamiarem kupna tytułów. 

 

@bluber

o, to jest git.

A tutaj chyba jest lepsza oferta?

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA09995_00-NIOHEU0000000000

I czy muszę mieć suba ps plus? czy mogę to kupic bez aktywnej subskrypcji?

 

W U4 oraz TloU grałem : )

 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Banny napisał:

Dzięki Panowie!

 

Pomysłów mam już aż nadto. 

Niedługo pojawi się post na pchlim targu z zamiarem kupna tytułów. 

 

@bluber

o, to jest git.

A tutaj chyba jest lepsza oferta?

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA09995_00-NIOHEU0000000000

I czy muszę mieć suba ps plus? czy mogę to kupic bez aktywnej subskrypcji?

 

W U4 oraz TloU grałem : )

 

Jak lubisz podobne gry do BB czy DS to polecam Sekiro Shadows Die Twice :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
5 minut temu, LukeSpidey napisał:

Spotkajmy się pośrodku i ustalmy, że BF3. 

 

A tak na serio to zależy co się interesuje bardziej. WW1 to obszar mniej eksplorowany w grach niż WW2, więc i pewnie sporo rzeczy nowych. 

I szczerze padło na BF4 :) Gdyby nie to, że jest bardzo mało ludzi to moim zdaniem dużo lepsze niż BF1 i BF5.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

Chcę kupić prezent mojej dziewczynie na urodziny w postaci gry tanecznej + kontrolerów do tańczenia. Nie znam się na tym więc chciałbym się Was spytać co polecacie?

JustDance2020 ? I co jeszcze kupić do tego - jakąś kamerkę czy jakieś dodatkowe kontrolery są potrzebne do tej gry ?

Cenowo, żeby też nie zabiło.

 

Mam ps4slim.

 

Dzięki z góry. Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dopiero skończyłem Days Gone i trochę odpoczalbym od apokalips i infekcji, a przecież już jutro TLOU2.

 

Więc mam dylemat: to czy Desperados 3. 

 

Shadow Tactics na PS4 uwielbialem, podobnie inne commandosopodobne. Nie wiem od czego zacząć, najwyżej potem wymienię jedna na drugą :whyyy:

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Finalnie na spontanie znalazłem za grosze używkę This War of Mine jako opcja #3. Przeczytalem w necie, że ta gra wejdzie do kanonu lektur szkolnych i zacząłem badać co to. Polskie studio, wersja na androida aktualnie w promce 22 zł, a potem zobaczyłem, ze na duże konsole są wersje rozszerzone.

 

W weekend pobawię się tym przez chwilę. Muszę odpocząć od długich fabularnych gier i trochę czasu spędzić z rodziną xD A TLOU2 wezmę w media jak tylko kuponik się wygeneruje, jakoś nie mam ciśnienia, Days Gone mnie nasyciło grami fabularnymi.

Edytowane przez _Red_
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...