Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Troche gra. 

 

Polecam jednak sobie włączzyć tryb klasyczny w tym multi bo w tym domyslnym MP zaczynją odchodzic jakieś nadprzyrodzone akcje, przywoływanie jakichś bóstw i tak troche zaczyna tracic na zwykłej strzelance. Chyba że ktos tak woli ale ten tryb klasyczny wprowadzona po jakimś czasie bo chyba własnie narzekania na ten główny tryb były. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Właśnie godzinę temu ukończyłem U4 i co to była za wspaniała przygoda. Pościg na Madagaskarze to jest goat scena w grach w ogóle. Dziękuję, panowie z naughty dog za tę genialną serię. Zostało mi jeszcze Lost Legacy, ale na myśl, że wrzucili tam etapy sandboksowe mi się odechciewa. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mcp napisał:

Właśnie godzinę temu ukończyłem U4 i co to była za wspaniała przygoda. Pościg na Madagaskarze to jest goat scena w grach w ogóle. Dziękuję, panowie z naughty dog za tę genialną serię. Zostało mi jeszcze Lost Legacy, ale na myśl, że wrzucili tam etapy sandboksowe mi się odechciewa. 

Tego sandboxa nie ma aż tak wiele. Platynka moim zdaniem łatwiej wpada niż w U4. 

 

No i doopa Chloe zawsze umila czas na ekranie :choragiewka:

Odnośnik do komentarza

Nie mam czasu na platynki czy inne calaki. Dlatego właśnie uwielbiam serię, bo jest liniowa i nie ma tu cholernego kraftingu czy rozwoju postaci (znajdźcie mi inną taką serię, nawet główny przedstawiciel gatunku tomb raider nie uciekł od zbierania szajsu żeby ulepszyć kijek do wspinania). Te odpalane co chwilę skrypty dla mnie działają bo tego oczekuję od gry, ma mnie bawić i wywoływać emocje, ale nie wkur.w bo biegam po mapie szukając pierdół. To jest idealna seria seria dla takiego casuala, który nie ma dużo czasu na gry. A jak już go znajdzie to ma być miło i przyjemnie. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, mcp napisał:

Zostało mi jeszcze Lost Legacy, ale na myśl, że wrzucili tam etapy sandboksowe mi się odechciewa. 

 

Podstawka ma cos gorszego - nudne kilka pierwszych chapterow. Lost Legacy to żaden sandboks i na pewno Ci podejdzie nawet lepiej. Chyba sam do dodatku wroce. Do U4 nie mam ochoty wlasnie przez pierwsze rozdzialy, ale Lost Legacy mozna szybko milo pochlonac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za drugim podejściem gierka wybornie mi pasuje :banderas: tym razem skończę. Stara gierka a naprawdę robi wrażenie pod względem grafiki. Do tego te smaczki i dbałość o detale. To studio to diament w portfolio Sony. Gierka mi idealnie siadła, dawno nie grałem w liniową gierkę. Te sekcje otwarte to tak naprawdę coś jak duże mapy znane z Halo tylko bardziej liniowe. Więc tak naprawdę sprawiają tylko złe wrażenie. Same tekstury mam wrażenie lepsze niż w TLOU2. Strzelanie też bardzo przyjemne, do tego mega podoba mi się efekt dymu i wybuchów. Same dialogi bardzo przyjemne, rozgrywka też, nigdy nie miałem problemu z znalezieniem drogi. Tak samo zagadki, proste i przyjemne. Tytuł w sam raz żeby odpalić po pracy i się zrelaksować. Mocno odprężająca gierka. Bohaterów da się lubić, nie ma tutaj denerwujących postaci. Kurcze czekam na 5!

 

Standardowo jak na gierki od Sony, fizyka nie istnieje :) Jak ja nienawidzę tych tekturowych światów ale cały czas sobie tłumaczę ,że to przez te laptopowe CPU a w tej generacji będzie lepiej. 

 

Z wad to czasem jakaś tekstura się nie doczyta i trzeba czekać sekundę-dwie, ale to może przez to ,że gram na PS4 pro bo PS5 sprzedałem xd 

 

Bardzo bym chciał aby to studio zrobiło totalnie grę w innych klimatach. Jakieś średniowiecze albo fantasy. Z ich dbałością o detale byłby to sztos. Patrząc po modelu jazdy autem terenowym nawet są w stanie zrobić dobre wyścigi xd

 

 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...