Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nic wielkiego, ale cieszę się, że wreszcie po miesiącu dotarło. Pierwsza gra pudełkowa kupiona od niespełna roku... Wszystko inne to digital.

ppAMxDX.jpg

 

Tęsknię za poprzednimi generacjami... Teraz nawet gdybym staruszka PS3 kupił oraz 3DSa, które mam w planach, to i tak biblioteka gier sprowadziłaby się tylko do garstki tytułów. Ech.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja też nie znam i nie robię z tego problemu. ;p

 

Oczywiście cierpi na tym fabuła zwykle, ale w przypadku gier, w które ja gram i tak niewielka to strata. Jedynie jeśli chodzi o Endless Frontier, to szkoda dialogów między postaciami, gdyż te w oryginale bywały całkiem zabawne.

 

Gameplay jednak do opanowania. Strategie turowe ogarnąłem, to i RPGa ogarnę, szczególnie, że i tak jest on do bólu liniowy.

Odnośnik do komentarza

się pochwalę też(sorry za jakość, zdjęcia robione arcade stickiem + mam słabe oświetlenie w swojej 'rupieciarnii' )

 

OsjSWM2.jpg

 

jedyna słuszna wersja Tekkena 3 (czyli japońska) + FFVII dzięki któremu...

 

l4cI4HW.jpg

 

mam w końcu te 3 rpgi na PSX'a do ktorych mam największy sentyment(co oczywiście nie znaczy że są najlepsze!)

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Jako,że wczoraj w końcu doszła moja ostatnia paczka to wrzucam fotkę moich łowów z  1,5miesiaca:
4dcJgO8.jpg
Wyszło multiplatformowo i artbookowo.
Najbardziej się cieszę z Sakury Taisen 2 Limited Edition i artbooka z pracami Kazumy Kaneko pochodzącymi z wczesnych megatenów (Shin Megami Tensei 1/2,Persona 1/2, Devil Summoner itd).
 
Sakurę wyrwałem na Allegro w dobrej cenie nawet taniej wyszło niż z Ebay co jest niezłym zaskoczeniem. Artbook zaś był licytacją, a jako, że nikt się o niego nie bił to spróbowałem szczęścia i jako jedyny obstawiłem minimalną cenę i się udało:D
 
ZoE HD to zaś jedyna gra od baaaardzo dawna jaką kupiłem w stacjonarnym sklepie. Akurat byłem w MM i zobaczyłem na półce tę składankę za 30zł,a skoro była na mojej liście "do kupienia" to decyzja była szybka.
Devil Summoner to cóż, kolejny megaten do kolekcji.Miałem brać Strange Journey ale była promo na Play-Asia na DSa więc wybrałem jego.

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Propsy za FFIX, najlepsza gra z serii, szkoda że teraz skupiają się na jakimś futurystycznym guwnie zamiast dać coś w klimatach 9.

 

bez kitu. sam ciągle marze o jakimś FF w baśniowych klimatach, z czarnymi magami i statkami powietrznymi i do tego trzymającą się  kupy fabułą. szkoda że pewnie nie uświadczymy czegoś takiego, bo SE myśli że teraz gry akcji z bishonenami są cool.

Edytowane przez Mace
Odnośnik do komentarza

Ahhhhh. To będą dłuuugie godziny grania / platynowania w uwielbianym przeze mnie klimacie post apokalipsy..

 

20140531_144119.jpg

 

Nie żebym był złośliwy, ale... powodzenia. Gry od Bethesdy na PS3, do tego trzeba mieć stalowe nerwy.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

DonSterydo gdzie kupowales i za ile? Też będę chciał kupić te dwa tytuły tyle że pewnie w późniejszym czasie. :P

 

Kupiłem z Amazona - wyszło mnie 29 GBP z przesyłką. Złodzieje z Alior przeliczyli mi 1 GBP na 5.49 PLN i wyszło 160 zł, czyli uśredniając po 80 zł za grę z przesyłką. Na rachunku z Amazon znalazłem, że oni przeliczają po 5.13 PLN więc to samo mogłem kupić za 150 zł z przesyłką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...