Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie gierki ze "strong female protagonist" :D

TheProcessiontoCalvaryiWET.thumb.jpg.b4b8339b94824bb08743e74a762146bc.jpg

The Procession to Calvary wycalakowane na XBOXie, ale pudełeczko do kolekcji wpaść musiało, zwłaszcza, że limitowane ilości.
WET kupione, bo na PS3 jakoś ominąłem, a ostatnio ciągle przypominają mi o tym tytule w filmikach typu "Buy these games now, before it's too late".

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, snejk04 napisał:

IMG_20240511_065544.thumb.jpg.184b61ffab96df70ae1188250ac41261.jpg

Pierwsza moja konsolka tego typu, jak za niecałe 200pln jest bardzo ok. Wydaje się toto o dziwo dość solidne, gra się wygodnie mimo małych rozmiarów. Wcześniej przeglądałem dedykowany temat na forum, i trochę mnie odrzuciło jakieś "instalowanie windowsów" etc, ale w sumie to po włączeniu można bez problemu grać od razu, pan chińczyk nawrzucał pierdyliard romów na kartę, oczywiście swoje można dodawać w prosty sposób. Fajne

 



Nice. Ten sam czarny egzemplarz właśnie kupiłem, co prawda za 236 zł, ale nie znam się na tych cebulowych dealach na Aliexpress, bo co chwila inne ceny wyskakują xD Ważne, że pan chińczyk ma miliony obserwujących i wysoką ocenę.

Ale pod kołderką pocisnę ponownie w Tombi 1 & 2 na gałkach, bo na smartfonie to nie da rady dotykowo w platformery :fsg:

Odnośnik do komentarza

Heh, też akurat zacząłem tombi :)

A co do cen, to prawda, sprawdzałem codziennie, to latały u różnych sprzedawców od 220 do 300 mniej więcej i co chwilę inne, wyczyściłem ciasteczka i wskoczył jakiś bonus za pierwszy zakup i cena 196:drakeyeah:

Od razu wziąłem i po 5 dniach już dotarła 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Branża przeżywa zapaść, nadmierne jej rozdmuchanie i zachłanność wydawców powodują, że powrót do retro jest dla wielu zapaleńców dużo atrakcyjniejszą alternatywą.
Sam sukcesywnie powiększam kolekcję na X360 (bo na PS3 mam od cholery) - zbroję się na ciężkie czasy, kiedy GAASy i inny szajs dla tiktokowców zupełnie zdominują rynek.

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, jimmy napisał:

20240512_161215.thumb.jpg.686adb5ecb71343541d7dc4d6ad85945.jpg

 

Niedawno wpadła FATka PS3 w najlepszej rewizji CECHC04 60GB ze wsteczną kompatybilnością do PS2 i PSX. Sprawna i jeszcze z fabryczną plombą. W zestawie 2 pady, box, papiery, czyli SAM SEX :problem:


Piękny zestaw, za ile? :jude: Czekam na info jak śmiga PS2 na nowych TVkach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wredny napisał:

Branża przeżywa zapaść, nadmierne jej rozdmuchanie i zachłanność wydawców powodują, że powrót do retro jest dla wielu zapaleńców dużo atrakcyjniejszą alternatywą.

Dodać trzeba, że PS3 dopiero staje się retro i teraz jest najlepszy czas na zbudowanie kolekcji za grosze. 2-3 lata i będzie bańka jak na starszych sprzętach. 

 

3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:


Piękny zestaw, za ile? :jude: Czekam na info jak śmiga PS2 na nowych TVkach.

900. Niestety te FATY już idą mocno w cenę przez wsteczną kompatybilność i ogólną awaryjność jeśli nie zadba się o wymianę pasty i ścięcie IHS-ów.

 

Dam znać, Bully wjeżdża jako pierwszy :)

Odnośnik do komentarza

Co do zakupów, tom mogę dać rekomendację sklepu z grami na 360 i PS3. Nic z tego nie mam, więc polecajka od gracza dla gracza :lapka:

 

https://allegro.pl/uzytkownik/APOGEUM_SKLEP

 

Płyty zawsze w stanie idealnym, zestawy 3xA. Ze 2 czy 3 gry nie miały instrukcji, ale ogólnie bardzo zadbane. Kupiłem u nich z 15 gier :)

 

Na zachodnim YT jest cały jakiś ruch powrotu do 7th gen, jako tej ostatniej prawdziwej, gdzie gatunków mnóstwo, a serii gier też mnóstwo. Gry warto kupować, póki tanie, bo jak koledzy piszą, za 2-3 lata ceny pójdą w górę. Na rynek wejdzie nowe pokolenie, wychowane na PS3, które będzie chciało spełnić swoje dziecięce marzenia, albo wrócić do tych słodkich chwil, gdy z tatem grali w Motorstorm. No i podatek od wieku musi być, nawet jak seria rozeszła się w milionach xD

 

Pomijam takie odpały jak NSFMW czy Spec Ops czy lizak piła łańcuchowa na 360 - odpowiednio 300zl, 150zl i 200zl.

 

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, ProstyHeker napisał:

Co do zakupów, tom mogę dać rekomendację sklepu z grami na 360 i PS3. Nic z tego nie mam, więc polecajka od gracza dla gracza :lapka:

 

https://allegro.pl/uzytkownik/APOGEUM_SKLEP

Ja bardzo polecam tego sprzedawcę. Swego czasu kupowałem u niego dużo tytułów na PS3 i X360 i zawsze byłem zadowolony z zakupów. No i miał on w swoich zbiorach masę fajnych gier w przystępnych cenach. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam złe doświadczenie z Apogeum Sklep. Zacznijmy od tego, że dają zdjęcia z fotoszopa. Na pierwszy rzut oka wygląda jak real foto, ale to fejki - formatka z przeklejoną okładką gry. Opisy też często nie odpowiadają rzeczywistości.

 

Może loteria, skoro Wy zadowoleni, ale ja się zawiodłem. Kupowałem coś w stanie "bardzo dobrym", a dostawałem jakieś ochłapy, zapaskudzone pudełka, brudne i wyblakłe okładki, zalane instrukcje.

 

Jak wystawiłem negatywa, to sprzedawca próbował mnie przekupić, żebym zmienił opinię. Dosłownie - proponował kasę, bodajże 20zł.

 

Ceny może i przystępne, ale zakupy u nich, to jak zakupy w CeXie. Nigdy nie wiesz, co dostaniesz. A sam fakt, że kłamie już przez fałszywe zdjęcia mnie odrzuca od takich sprzedawców.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ukukuki napisał:

Sprawdźcie czy płyty nie były polerowane przed sprzedażą. Wiele sklepów tak robi a taka płyta jest bardziej podatna na uszkodzenia czy pęknięcia w napędzie. 

Są normalnej grubości i nie wyglądają, jakby były po polerce.

Edytowane przez ProstyHeker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, ProstyHeker napisał:

Co do zakupów, tom mogę dać rekomendację sklepu z grami na 360 i PS3. Nic z tego nie mam, więc polecajka od gracza dla gracza :lapka:

 

https://allegro.pl/uzytkownik/APOGEUM_SKLEP

 

Płyty zawsze w stanie idealnym, zestawy 3xA. Ze 2 czy 3 gry nie miały instrukcji, ale ogólnie bardzo zadbane. Kupiłem u nich z 15 gier :)


Ja kupiłem chyba z 5 i raczej wrażenia negatywne, jak kolega poniżej:
 

6 godzin temu, Suavek napisał:

Ja mam złe doświadczenie z Apogeum Sklep. Zacznijmy od tego, że dają zdjęcia z fotoszopa. Na pierwszy rzut oka wygląda jak real foto, ale to fejki - formatka z przeklejoną okładką gry. Opisy też często nie odpowiadają rzeczywistości.

 

Może loteria, skoro Wy zadowoleni, ale ja się zawiodłem. Kupowałem coś w stanie "bardzo dobrym", a dostawałem jakieś ochłapy, zapaskudzone pudełka, brudne i wyblakłe okładki, zalane instrukcje.

 

Jak wystawiłem negatywa, to sprzedawca próbował mnie przekupić, żebym zmienił opinię. Dosłownie - proponował kasę, bodajże 20zł.

 

Ceny może i przystępne, ale zakupy u nich, to jak zakupy w CeXie. Nigdy nie wiesz, co dostaniesz. A sam fakt, że kłamie już przez fałszywe zdjęcia mnie odrzuca od takich sprzedawców.


U mnie tez pudełka osmarkane, okładki brudne, płyty porysowane.
Jedyna opcja to brać te ich pseudo-nówki w folii (repacki, ale faktycznie świeżynki), bo używki to za duże ryzyko.
Jak im wystawiłem negatywa to mnie na czarną listę wrzucili i nie mogłem nic od nich do koszyka przez jakiś czas wrzucać, a jak zapytałem, o co chodzi to pisali, że nie wiedzą, chyba jakiś błąd :kekw:

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Wredny napisał:


Jak im wystawiłem negatywa to mnie na czarną listę wrzucili i nie mogłem nic od nich do koszyka przez jakiś czas wrzucać, a jak zapytałem, o ci chodzi to pisali, że nie wiedzą, chyba jakiś błąd 

Klasyk, tez tak zawsze piszemy :)

Na liscie ponad 1000 takich osobnikow, no ale niestety juz sie nie da dodawac tak latwo :(

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...