Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

O nie nie nie, ja jeszcze po prostu nie dostałem w łapy swojego egzemplarza. Zamówiłem sztukę u znajomego w sklepie, ale wczoraj jeszcze nie było. W poniedziałek albo wtorek mam nadzieję dostać w łapy trylogię.

I tak, wiem że to straszny kasztan się okazał, ale słowo się rzekło i kupię. I tak i tak bym kupił...

 

A propos zakupów to dziś uległem pokusie i wstąpiłem na chwilę do CeXu :nosacz:

 

20211218_134648.thumb.jpg.6ff8a57c66aed5911a6704c22b7967c8.jpg

 

Trzeci Wolfenstein do kompletu na Xbox One. Akurat tak patrzyłem na gry PS4, widzę tę część i myślę sobie "jakby była na One to bym chętnie wziął". Odwracam się na regał z grami na XO i co widzę? Akurat ktoś niedawno musiał go tam przynieść, bo ostatnio nie było :kaz:

 

Swoją drogą, ktoś albo mało grał, albo przeszedł raz i sprzedał, bo całość w mega dobrym stanie, pudełko praktycznie jak świeżo odfoliowane, a z boku na otwarciu była jeszcze ta oryginalna plomba, jedynie przecięta w celu otwarcia pudełka. Komuś nie chciało się nawet jej do końca zerwać :D

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś mówił mi, że Trylogia GTA to niedopracowany gniot, dzisiejszy zakup przebija stawkę :reggie:

1333651448_20211224_145508(2604x4624).thumb.jpg.ec2e4281cab7fcd6ca6c682142fbdf7c.jpg

 

 

Ta gra to dopiero "wyzwanie". Już na dzień dobry po instalacji przywitała mnie plaskaczem w ryj w postaci crasha przy pierwszej próbie odpalenia :yao: Myślałem, że ni hu sobie nie pogram, ale okazało się po prostu, że ta gra odpala gorzej niż kaszlak na mrozie i po kilku próbach w końcu zaczęła działać :yahoo:

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...